Pokud je zobrazano více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí tahnutí zprava doleva a obráceně
20
So
21
Ne
22
Po
23
Út
24
St
25
Čt
26
27
So
28
Ne
29
Po
30
Út
1
St
Prosinec 2021
2
Čt
3
4
So
5
Ne
6
Po
7
Út
8
St
9
Čt
10
11
So
12
Ne
13
Po
14
Út
15
St
16
Čt
17
18
So
19
Ne
20
Po
21
Út
22
St
23
Čt
24
25
So
26
Ne
27
Po
28
Út
29
St
30
Čt
31
1
So
Leden 2022
2
Ne
3
Po
4
Út
5
St
6
Čt
7
8
So
9
Ne
10
Po
11
Út
12
St
13
Čt
14
15
So
16
Ne
17
Po
18
Út
19
St
20
Čt
21
22
So
23
Ne
24
Po
25
Út
26
St
27
Čt
28
29
So
30
Ne
31
Po
1
Út
Únor 2022
2
St
3
Čt
4
5
So
6
Ne
7
Po
8
Út
9
St
10
Čt
11
12
So
13
Ne
14
Po
15
Út
16
St
17
Čt
18
19
So
20
Ne
21
Po
22
Út
23
St
24
Čt
25
26
So
27
Ne
Pondělí
29.11.2021
Úterý
30.11.2021
Středa
01.12.2021
Čtvrtek
02.12.2021
Pátek
03.12.2021
Sobota
04.12.2021
Neděle
05.12.2021
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
07:00 - 08:00
Powerjóga
Renata Goryszewska CS / EN
08:00 - 09:00
Zdravá záda.
Ivet Slavikova
09:00 - 10:00
Hatha jóga
Renata Akyolová
11:15 - 12:00
Powerjóga
Martina Duskova MS
12:15 - 13:00
Powerjóga
Martina Duskova MS
13:15 - 14:15
Jemná jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
14:30 - 15:30
Jemná jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
15:45 - 16:45
Gravid jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
16:45 - 17:45
Hot jóga
Agáta Kouřilová CS / EN
10/18
17:45 - 19:15
Zdravá záda.
Věra Vojtěchová
15/15
19:35 - 20:35
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
11/14
07:30 - 08:30
Ashtanga jóga
Barbora Šenková
08:45 - 09:45
Vinyása jóga
David Staščák
11:30 - 12:30
Hatha jóga
Jaroslava Chlebusova MS
16:00 - 17:30
Jógalates
Olga Skopalová CS / RU
17:30 - 18:30
Aerojóga
Olívia Káňová CS
2/11
18:50 - 19:50
Aerojóga
Olívia Káňová CS
3/11
19:55 - 21:10
Hot jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
7/18
07:45 - 08:45
Hot jóga
Renata Akyolová
09:15 - 10:15
Pilates
Veronika Cieslarová CS / EN
16:15 - 17:15
Powerjóga
Michaela Melicharová
18:05 - 19:35
Hot jóga
Daniela Zálešáková CS / EN
12/18
20:00 - 21:00
Hatha jóga
Simi Markrtová
8/13
09:30 - 10:45
Hot jóga
Martina Korálová CS / EN
17:00 - 18:00
Powerjóga
Ivet Slavikova
11/16
18:15 - 19:15
Zdravá záda.
Agáta Kouřilová CS / EN
13/16
06:45 - 07:45
Vinyása jóga
Agáta Kouřilová CS / EN
1/13
08:00 - 09:00
Powerjóga
Agáta Kouřilová CS / EN
0/13
09:30 - 10:45
Hot jóga
Renata Jamborová Nováková CS
3/18
11:05 - 12:05
Hot jóga
Elena Juránková
3/18
12:15 - 13:00
Powerjóga
Renata Jamborová Nováková CS
1/14
13:00 - 14:00
Aerojóga
Olívia Káňová CS
2/11
14:30 - 15:30
Jemná jóga
0/16
15:45 - 16:45
Powerjóga
Agáta Kouřilová CS / EN
3/16
17:00 - 18:00
Jemná jóga
Táňa Jilemnická
5/16
18:15 - 19:30
Jin jóga.
Táňa Jilemnická
3/16
19:35 - 21:05
Hot jóga
Ivana Hájková CS / EN
14/18
07:00 - 08:00
Powerjóga
Simona Harániová
7/16
08:16 - 09:16
Jóga core.
Ivet Slavikova
0/16
10:00 - 11:00
Hatha jóga
Kristy Korecová CS / EN
0/14
11:15 - 12:00
Powerjóga
Renata Jamborová Nováková CS
0/14
13:35 - 14:35
Hatha jóga
Richard Holický CS / DE
0/14
15:10 - 16:10
Jóga core.
Simi Markrtová
3/13
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Simi Markrtová
13/13
17:35 - 18:35
Aerojóga
Martina Benešová CS / EN
5/11
18:50 - 19:50
Aerojóga
Martina Benešová CS / EN
8/11
20:05 - 21:20
Kundalini jóga
Eva Schneiderová
3/13
07:15 - 08:15
Hot jóga
Nikki Votrubova
12/18
08:45 - 09:45
Zdravá záda.
Elena Juránková
2/14
10:18 - 11:18
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
0/16
11:30 - 12:30
Zdravá záda.
Martina Korálová CS / EN
2/16
15:20 - 16:20
Gravid jóga
Andrea Křížová
1/14
16:35 - 17:35
Jógalates
Andrea Křížová
4/14
17:40 - 19:10
Hot jóga
Andrea Křížová
16/18
19:45 - 20:45
Hatha jóga
Linda Konášová CS / EN
5/16
21:00 - 22:00
Relaxační jóga
Linda Konášová CS / EN
1/16
07:30 - 08:30
Ženská jóga
Elena Juránková
4/14
16:05 - 17:05
Hot jóga
Ivet Slavikova
3/18
17:50 - 18:50
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
10/14
19:05 - 20:05
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
6/14
20:30 - 21:30
Jemná jóga
Richard Holický CS / DE
1/14
06:45 - 07:45
Vinyása jóga
Nela Redek (Jurková) CS / EN
7/13
08:00 - 09:00
Meditační jóga
Nela Redek (Jurková) CS / EN
4/13
09:02 - 10:02
Zdravá záda.
Richard Holický CS / DE
0/16
10:15 - 11:15
Hatha jóga
Richard Holický CS / DE
0/16
11:15 - 12:00
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
2/14
12:15 - 13:00
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
1/14
13:00 - 14:00
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
0/13
14:15 - 15:15
Aerojóga
Markéta Hovorková
1/11
15:30 - 16:30
Aerojóga
Markéta Hovorková
2/11
16:45 - 17:45
Zdravá záda.
Jaru Vinšová
8/13
17:45 - 19:15
Hot jóga
Věra Vojtěchová
11/18
19:15 - 20:15
Aerojóga
Martina Benešová CS / EN
2/11
20:30 - 21:30
Jóga core.
Kamila Böhmová CS
2/13
07:00 - 08:00
Jóga core.
Jarmila Kučmášová CS / RU
0/16
08:30 - 09:30
Hatha jóga
Renata Jamborová Nováková CS
2/14
09:30 - 10:30
Hot jóga
Nela Redek (Jurková) CS / EN
5/18
10:30 - 11:30
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
1/13
11:30 - 12:30
Hot jóga
Agáta Kouřilová CS / EN
3/18
12:30 - 13:30
Jemná jóga
Kristy Korecová CS / EN
1/16
13:45 - 14:45
Gravid jóga
Kristy Korecová CS / EN
0/16
15:00 - 16:00
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
4/16
16:10 - 17:25
Hot jóga
Ivet Slavikova
11/18
17:30 - 18:30
Powerjóga
Markéta Stehlíková
8/16
19:30 - 20:30
Zdravá záda.
Kamila Böhmová CS
1/14
07:15 - 08:15
Powerjóga
Renata Jamborová Nováková CS
3/14
09:45 - 10:45
Ženská jóga
Renata Jamborová Nováková CS
0/14
11:45 - 12:45
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
2/13
13:15 - 14:15
Jemná jóga
Olga Skopalová CS / RU
1/14
14:30 - 15:30
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
6/14
15:45 - 16:45
Jóga core.
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
7/14
17:00 - 18:00
Jemná jóga
Kateřina Bělohlávková CS / EN
10/14
18:00 - 19:00
Aerojóga
Martina Benešová CS / EN
4/11
19:45 - 21:15
Hot jóga
Vendula Prokorátová
17/18
07:30 - 08:30
Hot jóga
Ivet Slavikova
1/18
16:15 - 17:15
Fit jóga
Martina Korálová CS / EN
2/16
18:15 - 19:15
Vinyása jóga
Kateřina Bělohlávková CS / EN
9/14
06:50 - 07:50
Powerjóga
Agata Kourilova
2/16
08:15 - 09:15
Ashtanga jóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
3/14
09:15 - 10:45
Hot jóga
Zuzana Martakova
12/18
10:45 - 11:45
Vinyása jóga
Barbora Slabochová CS / EN
1/14
12:30 - 13:30
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
0/16
13:45 - 14:45
Zdravá záda.
Martina Korálová CS / EN
0/16
15:00 - 16:00
Jemná jóga
Olga Skopalová CS / RU
1/14
16:00 - 17:30
Hot jóga
Jaru Vinšová
6/18
17:30 - 18:30
Jógalates
Olga Skopalová CS / RU
8/14
18:45 - 19:45
Vinyása jóga
Ivana Hájková CS / EN
3/14
19:50 - 20:50
Akrojóga
Vlaďka Krochmalová
1/16
21:00 - 22:00
Akrojóga
Vlaďka Krochmalová
0/13
07:00 - 08:00
Vinyása jóga
Barbora Slabochová CS / EN
8/14
08:30 - 09:30
Powerjóga
Ivet Slavikova
2/13
10:00 - 11:00
Hatha jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
0/16
11:15 - 12:15
Zdravá záda.
Martina Korálová CS / EN
2/16
12:45 - 13:45
Jemná jóga
Jana Ricci
1/13
14:30 - 15:30
Hatha jóga
Simi Markrtová
1/18
15:30 - 16:30
Jógová terapie
Blanka Kloudová
2/13
16:50 - 17:50
Jóga core.
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
4/13
17:50 - 19:20
Hot jóga
Petr Jirouch CS
12/18
19:20 - 20:50
Hatha jóga
Gligor Manolevski
0/13
07:15 - 08:15
Powerjóga
Nikol Kopáčová
0/13
08:45 - 09:45
Gravid jóga
Kristy Korecová CS / EN
0/16
10:15 - 11:15
Jemná jóga
Jana Ricci
0/13
11:30 - 12:30
Hatha jóga
Renata Jamborová Nováková CS
0/13
13:15 - 14:15
Jóga core.
Simi Markrtová
0/14
15:15 - 16:15
Vinyása jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
0/16
16:15 - 17:15
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
5/14
18:05 - 19:05
Aerojóga
Aristides Campagna EN / ES
0/11
19:35 - 21:05
Hot jóga
Agáta Kouřilová CS / EN
1/18
07:30 - 08:30
Hot jóga
Ivet Slavikova
11/18
20:00 - 21:00
Powerjóga
Ivana Hájková CS / EN
0/14
09:00 - 10:30
Hot jóga
Sandra Justová CS
13/18
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
10/14
11:50 - 12:50
Jóga core.
Daniela Zálešáková CS / EN
1/14
13:05 - 14:05
Hatha jóga
Jaroslava Chlebusova MS
0/14
17:20 - 18:50
Hot jóga
Daniela Zálešáková CS / EN
11/18
09:15 - 10:15
Fit jóga
Olga Skopalová CS / RU
2/14
11:00 - 12:15
Hot jóga
Markéta Stehlíková
8/18
08:45 - 09:45
Vinyása jóga
Renata Jamborová Nováková CS
2/13
10:00 - 11:00
Jóga core.
Renata Jamborová Nováková CS
2/13
11:00 - 12:15
Hot jóga
Ivet Slavikova
12/18
12:45 - 13:45
Jemná jóga
Agáta Kouřilová CS / EN
3/13
15:30 - 17:30
Hatha jóga
David Staščák
0/13
17:30 - 19:00
Hot jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
0/18
19:00 - 20:00
Hatha jóga
Simi Markrtová
0/13
09:00 - 10:30
Hot jóga
Lucie Šafránková
5/18
10:30 - 11:30
Hatha jóga
Lucie Hejnová
2/14
11:30 - 12:30
Powerjóga
Agáta Kouřilová CS / EN
0/13
16:00 - 17:00
Jógalates
Andrea Křížová
0/14
17:15 - 18:15
Powerjóga
Andrea Křížová
1/14
18:30 - 19:30
Wheel jóga
Andrea Křížová
0/14
09:15 - 10:15
Powerjóga
Jaroslava Chlebusova MS
0/14
16:25 - 17:25
Jin jóga.
Simi Markrtová
1/16
17:40 - 18:40
Zdravá záda.
Simi Markrtová
4/16
17:45 - 18:45
Aerojóga
Markéta Hovorková
4/11
REZERVACE JEDNOTLIVÝCH LEKCÍ: Anděl | Chodov | Vinohrady | ONLINE LEKCE
REZERVACE KURZŮ A WORKSHOPŮ VE STUDIU A ONLINE: ANDĚL (CHODOV)
JÓGOVÉ POBYTY: JÓGOVÉ POBYTY
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace