Pokud je zobrazeno více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí táhnutím zprava doleva a obráceně
12
13
So
14
Ne
15
Po
16
Út
17
St
18
Čt
19
20
So
21
Ne
22
Po
23
Út
24
St
25
Čt
26
27
So
28
Ne
29
Po
30
Út
31
St
1
Čt
Srpen 2024
2
3
So
4
Ne
5
Po
6
Út
7
St
8
Čt
9
10
So
11
Ne
12
Po
13
Út
14
St
15
Čt
16
17
So
18
Ne
19
Po
20
Út
21
St
22
Čt
23
24
So
25
Ne
26
Po
27
Út
28
St
29
Čt
30
31
So
1
Ne
Září 2024
2
Po
3
Út
4
St
5
Čt
6
7
So
8
Ne
9
Po
10
Út
11
St
12
Čt
13
14
So
15
Ne
16
Po
17
Út
18
St
19
Čt
20
21
So
22
Ne
23
Po
24
Út
25
St
26
Čt
27
28
So
29
Ne
30
Po
1
Út
Říjen 2024
2
St
3
Čt
4
5
So
6
Ne
7
Po
8
Út
9
St
10
Čt
11
12
So
13
Ne
14
Po
15
Út
16
St
17
Čt
18
19
So
Pondělí
22.07.2024
Úterý
23.07.2024
Středa
24.07.2024
Čtvrtek
25.07.2024
Pátek
26.07.2024
Sobota
27.07.2024
Neděle
28.07.2024
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
07:10 - 08:10
Vinyása jóga
Nikki Šaršeová (Votrubová)
08:20 - 09:20
Vinyása jóga
Nikki Šaršeová (Votrubová)
09:30 - 10:30
Pilates
Hana Kelišová
12:40 - 13:40
Powerjóga
Marcela Petrovská
15:20 - 16:20
Jóga core.
Jitka Klibániová
6 / 17
16:30 - 17:30
Mírná HOTjóga
Jitka Klibániová
4 / 16
17:40 - 19:10
Hot jóga
Eunika Karniš CS
7 / 17
19:10 - 20:10
Jógová terapie
Michal Kohoutek
13 / 17
20:15 - 21:15
Jógová terapie
Michal Kohoutek
11 / 17
08:00 - 09:00
Jemná jóga
Martina Benešovská Cudráková
16:40 - 17:50
Ženská jóga
Marie Langerová
11 / 17
18:00 - 19:00
Vinyása jóga
Ivana Čížková
17 / 17 +2
19:25 - 20:55
Hot jóga
Věra Vojtěchová
12 / 16
07:20 - 08:20
Powerjóga
Martina Hesounová
13 / 17
08:40 - 09:40
Hatha jóga
Monika Stuart CS/EN
1 / 17
10:00 - 11:00
Gravid jóga
Monika Stuart CS/EN
2 / 14
11:45 - 12:45
Jóga core.
Martina Benešovská Cudráková
2 / 17
13:00 - 14:00
Powerjóga
Jitka Klibániová
1 / 17
14:15 - 15:15
Hatha jóga
Jitka Klibániová
0 / 17
15:40 - 16:40
Zdravá záda.
Jana Ricci
8 / 17
16:50 - 17:50
Jóga core.
Jana Ricci
17 / 17
18:00 - 19:00
Powerjóga
Nikola Valová
17 / 17
19:05 - 20:05
Hatha jóga
Nikola Valová
2 / 17
20:10 - 21:10
Vinyása jóga
Markéta Stehlíková
10 / 17
07:30 - 08:30
Zdravá záda.
Marie Langerová
6 / 16
10:30 - 11:30
Vinyása jóga
Martina Benešovská Cudráková
1 / 17
16:00 - 17:00
Mírná HOTjóga
Vendula Prokorátová
8 / 16
17:10 - 18:10
Hot jóga
Vendula Prokorátová
4 / 16
18:20 - 19:20
Mírná HOTjóga
Marcela Petrovská
7 / 16
19:30 - 20:30
Yoga SCULPT
Kristýna Kajgrová
16 / 16 +1
18:00 - 19:00
Vyšehrad
Markéta Stehlíková
12 / 30
07:20 - 08:20
Powerjóga
Marcela Petrovská
4 / 16
08:50 - 09:50
Jemná jóga
Pavla Galla Rožumberská
2 / 16
10:10 - 11:10
Jógalates
Pavla Galla Rožumberská
3 / 17
11:30 - 12:30
Lymfojóga
Martina Benešovská Cudráková
4 / 18
12:40 - 13:40
Jóga core.
Martina Benešovská Cudráková
0 / 17
14:20 - 15:20
Hatha jóga
Julie Bičišťová
1 / 15
15:30 - 16:30
Powerjóga
Julie Bičišťová
5 / 16
16:40 - 17:40
Jemná jóga
Monika Tomažičová MS
1 / 17
17:50 - 18:50
Zdravá záda.
Monika Tomažičová MS
4 / 17
19:00 - 20:00
NAVAKARANA Vinyása
Daniela Nováková
17 / 17 +4
20:10 - 21:10
Powerjóga
Eliška Ježková
9 / 17
07:30 - 08:30
Vinyása jóga
Daniela Nováková
8 / 17
09:00 - 10:00
Pilates
Hana Kelišová
4 / 9
11:00 - 12:00
Zdravá záda.
Lucie Červenková CS/EN
1 / 16
12:10 - 13:10
Powerjóga
Lucie Červenková CS/EN
0 / 16
14:40 - 15:40
Vinyása jóga
Klára Moravcová
2 / 16
15:50 - 16:50
Jóga core.
Klára Moravcová
1 / 16
17:00 - 18:00
Hatha jóga
Monika Stuart CS/EN
4 / 16
18:10 - 19:10
Mírná HOTjóga
Monika Stuart CS/EN
13 / 16
19:20 - 20:35
Hot jóga
Markéta Stehlíková
3 / 16
07:20 - 08:20
Powerjóga
Renata Goryszewska CS / EN
8 / 16
08:35 - 09:35
Vinyása jóga
Renata Goryszewska CS / EN
2 / 17
09:45 - 10:45
Hatha jóga
Monika Stuart CS/EN
4 / 17
10:55 - 11:55
Senioři
Monika Stuart CS/EN
1 / 17
14:20 - 15:20
Gravid jóga
Monika Stuart CS/EN
1 / 14
15:30 - 16:30
AromaJóga
Veronika Vltavská
8 / 17
16:40 - 17:40
Powerjóga
Veronika Vltavská
12 / 17
17:50 - 18:50
Jóga core.
Kristýna Mikšovská CS/EN
14 / 17
19:00 - 20:00
Jin jóga.
Kristýna Mikšovská CS/EN
4 / 17
20:10 - 21:10
Jógová terapie
Michal Kohoutek
12 / 17
07:30 - 08:30
Vinyása jóga
Marcela Petrovská
7 / 17
09:00 - 10:00
Yoga SCULPT
Kristýna Kajgrová
11 / 16
10:15 - 11:15
Pilates
Hana Kelišová
1 / 9
11:30 - 12:30
Jóga core.
Natalie Doubková
1 / 16
15:40 - 16:40
Mírná HOTjóga
Eunika Karniš CS
9 / 17
16:50 - 17:50
HOT HIIT pilates
Eunika Karniš CS
1 / 16
18:00 - 19:15
Hot jóga
Martina Hesounová
1 / 16
19:30 - 20:30
Vinyása jóga
Nikola Valová
4 / 16
18:00 - 19:00
Vyšehrad
Markéta Stehlíková
1 / 30
07:20 - 08:20
Jemná jóga
Monika Vlachová
3 / 17
08:40 - 09:40
Vinyása jóga
Monika Vlachová
1 / 17
10:00 - 11:00
Zdravá záda.
Alena Přádná
0 / 17
11:10 - 12:10
Jóga core.
Alena Přádná
0 / 17
12:20 - 13:20
Powerjóga
Anna Dolečková
1 / 17
13:30 - 14:30
Zdravá záda.
Anna Dolečková
0 / 17
14:40 - 15:40
Tradiční Hatha jóga
Adina Celnerová
0 / 17
15:50 - 16:50
Vinyása jóga
Ivet Slavikova
3 / 17
17:00 - 18:00
Hatha jóga
Ivet Slavikova
3 / 17
18:10 - 19:10
Zdravá záda.
Renáta Lazarová
0 / 17
19:20 - 20:20
Relaxační jóga
Renáta Lazarová
11 / 17
07:30 - 08:30
Powerjóga
Lorraine Koua
6 / 16
09:00 - 10:00
Pilates
Hana Kelišová
2 / 16
15:30 - 16:30
AromaJóga
Alexandra Mandová CS
5 / 16
16:40 - 17:40
Mírná HOTjóga
Alexandra Mandová CS
2 / 16
17:50 - 18:50
Powerjóga
Anna Dolečková
1 / 16
19:00 - 20:15
Ashtanga jóga
Anna Dolečková
3 / 16
08:50 - 09:50
Powerjóga
Renata Pícová
5 / 17
10:00 - 11:00
Jóga core.
Renata Pícová
1 / 17
11:10 - 12:10
Vinyása jóga
Lucia Maďarová
3 / 17
15:00 - 16:00
Vinyása jóga
Klára Moravcová
0 / 17
16:10 - 17:10
Zdravá záda.
Pavla Galla Rožumberská
4 / 17
17:20 - 18:20
Jógalates
Pavla Galla Rožumberská
1 / 17
09:00 - 10:15
Hot jóga
Daniela Nováková
3 / 17
10:30 - 11:30
Hot jóga
Daniela Nováková
3 / 17
16:30 - 17:30
Mírná HOTjóga
Petra Zázvorková
2 / 17
17:40 - 18:40
Vinyása jóga
Petra Zázvorková
4 / 17
09:10 - 10:10
Jóga core.
Nikola Čaprnková
3 / 17
10:20 - 11:20
Jemná jóga
Nikola Čaprnková
2 / 17
11:30 - 12:30
Powerjóga
Nikola Gažová
1 / 17
12:40 - 13:40
Vinyása jóga
Nikola Gažová
1 / 17
15:00 - 16:00
Zdravá záda.
Eva Laštovičková
0 / 17
16:10 - 17:25
Ashtanga jóga
Renáta Hošnová (Chrenová)
2 / 17
17:35 - 18:35
Jemná jóga
Renáta Hošnová (Chrenová)
3 / 17
18:45 - 19:45
Powerjóga
Ivana Čížková
2 / 17
19:45 - 20:45
Vinyása jóga
Petra Zázvorková
6 / 17
09:30 - 10:45
Hot jóga
Dita Táborová
1 / 17
11:00 - 12:00
Jógalates
Dita Táborová
1 / 17
15:10 - 16:10
Mírná HOTjóga
Markéta Stehlíková
0 / 16
16:20 - 17:50
Hot jóga
Věra Vojtěchová
0 / 16
18:15 - 19:30
Hot jóga
Markéta Stehlíková
1 / 16
19:55 - 20:55
Relaxační jóga
Ivana Čížková
1 / 17
KURZY, WORKSHOPY, KROUŽKY: KURZY A WORKSHOPY KROUŽKY PRO ŠKOLÁKY
JÓGOVÉ POBYTY: JÓGOVÉ POBYTY
RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE: RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE

Ásany, mudry a aromaterapie

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)