Při zobrazení více dnů v kalendáři, se můžete pohybovat zleva doprava a obráceně
Pondělí
17.06.2019
Úterý
18.06.2019
Středa
19.06.2019
Čtvrtek
20.06.2019
Pátek
21.06.2019
Sobota
22.06.2019
Neděle
23.06.2019
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
07:00 - 08:00
Powerjóga
Edita Michalčáková CS
08:10 - 09:10
Vinyása jóga
Edita Michalčáková CS
09:20 - 10:20
Hatha jóga
Elena Juránková
10:20 - 11:20
Hot jóga
Petra Kolocová CS / EN
11:40 - 12:40
Hatha jóga
Petra Kolocová CS / EN
12:50 - 13:35
Powerjóga
Agata Kourilova CZ/EN
14:00 - 15:00
Zdravá záda.
Jitka Sedlářová
15:00 - 16:00
Powerjóga
Michaela Melicharová MS
16:10 - 17:40
Hot jóga
Kristína Korecova CS / EN
17:40 - 19:10
Vinyása jóga
Kristína Jakubíková CS / EN
19:20 - 20:20
Zdravá záda.
Andrea Křížová
20:30 - 21:30
Powerjóga
Tereza Řeháčková
07:20 - 08:20
Hot jóga
Kateřina Vargová CS
08:40 - 09:40
Ženská jóga
Kateřina Vargová CS
09:50 - 10:50
Senioři
Jarmila Kučmášová CS / RU
10:55 - 11:55
Gravid jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
12:00 - 12:45
Powerjóga
Agata Kourilova CZ/EN
13:00 - 14:00
Jógová terapie
Jarmila Kučmášová CS / RU
14:10 - 15:10
Vinyása jóga
Kristina Běrská
15:20 - 16:20
Hatha jóga
Katarína Kulhavá CZ / EN
16:20 - 17:20
Aerojóga
Markéta Hovorková
17:30 - 18:30
Aerojóga
Markéta Hovorková
18:40 - 19:40
Aerojóga - posilovací
Markéta Hovorková
19:40 - 21:10
Hot jóga
Kateřina Vargová CS
21:15 - 22:15
Akrojóga
Vlaďka Krochmalová
07:30 - 08:30
Powerjóga
Kateřina Bělohlávková CS/EN
08:50 - 09:50
Hot jóga
Petra Polderlová
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Elena Juránková
16:30 - 17:30
Powerjóga
Katarína Kulhavá CZ / EN
17:55 - 19:25
Hot jóga
Kateřina Vargová CS
19:50 - 20:50
Hatha jóga
Nela Jurková
07:00 - 08:00
Powerjóga
Renata Goryszewska CS/EN
14 / 14
08:25 - 09:25
Hatha jóga
Aylin Akyolová , Renata Akyolová
10 / 14
09:50 - 10:50
Jógová terapie
Karolína Lachmanová
3 / 16
11:20 - 12:20
Hatha jóga
Alexandra Mandová CS
4 / 14
12:40 - 13:40
Zdravá záda.
Karolína Lachmanová
7 / 14
13:45 - 14:45
Hatha jóga
Karolína Lachmanová
6 / 16
14:55 - 15:55
Powerjóga
Jitka Sedlářová
4 / 16
16:00 - 17:30
Jógalates
Tereza Raw CS
10 / 16
17:40 - 19:10
Zdravá záda.
Tereza Raw CS
16 +1 / 16
19:30 - 20:30
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
17 +3 / 17
20:45 - 21:45
Hatha jóga
Petra Polderlová
10 / 17
22:05 - 23:05
Noční jóga
Richard Holický CS / DE
2 / 16
07:15 - 08:15
Hot jóga
Aylin Akyolová , Renata Akyolová
10 / 25
08:35 - 09:35
Powerjóga
Edita Michalčáková CS
16 +2 / 16
10:00 - 11:30
Hot jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
2 / 25
12:10 - 13:10
Hot jóga
Elena Juránková
1 / 25
14:00 - 15:00
Jóga core.
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
3 / 14
15:10 - 16:10
Jemná jóga
Renata Jamborová Nováková CS
12 +2 / 14
16:15 - 17:15
Gravid jóga
Renata Jamborová Nováková CS
14 / 14
17:25 - 18:30
Aerojóga
Diana Laurichová CS
7 / 11
18:40 - 19:40
Aerojóga
Diana Laurichová CS
11 / 11
19:45 - 21:15
Hot jóga
Kateřina Vargová CS
3 / 25
07:30 - 08:30
Ashtanga jóga
Edita Michalčáková CS
17 +3 / 17
08:40 - 09:40
Hot jóga
Kristína Korecova CS / EN
13 / 25
10:10 - 11:10
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
6 / 14
11:25 - 12:10
Powerjóga
Agata Kourilova CZ/EN
2 / 16
12:15 - 13:00
Powerjóga
Agata Kourilova CZ/EN
0 / 16
14:10 - 15:10
Senioři
Jarmila Kučmášová CS / RU
1 / 20
16:25 - 17:40
Hot jóga - ve tmě
Irena Rubášová
0 / 18
18:00 - 19:30
Hot jóga
Pavla Křečanová CS (EN)
13 / 25
19:50 - 20:50
Zdravá záda.
Tereza Řeháčková
3 / 14
21:00 - 22:00
Relaxační jóga
Richard Holický CS / DE
0 / 14
07:00 - 08:00
Vinyása jóga
Denisa Pichalová MS
14 +2 / 14
08:10 - 09:10
Powerjóga
Denisa Pichalová MS
14 +4 / 14
09:15 - 10:15
Hatha jóga
Monika Stuart CS / EN
2 / 14
10:25 - 11:25
Gravid jóga
Monika Stuart CS / EN
2 / 14
11:25 - 12:10
Powerjóga
Renata Jamborová Nováková CS
0 / 16
12:15 - 13:00
Powerjóga
Renata Jamborová Nováková CS
1 / 16
13:00 - 14:00
Aerojóga
Radka Macháčková
5 / 11
14:15 - 15:15
Powerjóga
Eliška Ježková
2 / 16
15:15 - 16:15
Gravid jóga
Andrea Křížová
8 / 14
16:20 - 17:20
Jógalates
Andrea Křížová
10 / 14
17:30 - 18:35
Aerojóga - Zdravá záda
Tereza Novotná
5 / 11
18:40 - 19:40
Aerojóga
Martina Benešová
3 / 11
19:50 - 20:50
Hatha jóga
Alexandra Juhásová
8 / 14
21:00 - 22:00
Relaxační jóga
Vendula Prokorátová
1 / 14
07:20 - 08:20
Hot jóga
Zuzana Marťáková CS
15 / 25
08:45 - 09:45
Zdravá záda.
Petra Kolocová CS / EN
4 / 16
10:00 - 11:00
Jemná jóga
Petra Kolocová CS / EN
3 / 16
11:40 - 12:40
Hot jóga
Katarína Kulhavá CZ / EN
2 / 25
13:05 - 14:05
Jóga core.
Renata Jamborová Nováková CS
3 / 16
14:25 - 15:25
Zdravá záda.
Petra Polderlová
1 / 20
15:25 - 16:25
Jemná jóga
Eliška Ježková
3 / 16
16:30 - 17:30
Zdravá záda.
Tereza Novotná
16 +3 / 16
17:40 - 19:10
Hot jóga
Andrea Křížová
1 / 25
19:35 - 21:05
Hot jóga
Edita Michalčáková CS
8 / 25
07:30 - 08:30
Ženská jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
17 +4 / 17
09:00 - 10:30
Hot jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
1 / 25
11:55 - 12:55
Aerojóga
Radka Macháčková
3 / 11
13:20 - 14:20
Hatha jóga
Petra Polderlová
4 / 20
15:55 - 17:10
Hot jóga
Kateřina Vargová CS
2 / 25
17:50 - 18:50
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
16 +2 / 16
18:55 - 19:55
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
16 +3 / 16
20:00 - 21:15
Kundalini jóga
Marcela Rešlová CS / EN
10 / 16
06:50 - 07:50
Vinyása jóga
Nela Jurková
17 +1 / 17
08:00 - 09:00
Powerjóga
Nela Jurková
12 / 16
09:10 - 10:10
Vinyása jóga
Edita Michalčáková CS
8 / 16
10:15 - 11:15
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
1 / 16
11:25 - 12:10
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
9 / 16
12:15 - 13:00
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
2 / 16
13:10 - 14:10
Jemná jóga
Olga Skopalová CS / RU
2 / 16
14:20 - 15:20
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
10 / 16
15:30 - 16:30
Powerjóga
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
8 / 16
16:40 - 17:40
Powerjóga
Kristína Korecova CS / EN
16 +2 / 16
17:40 - 19:10
Hot jóga
Věra Vojtěchová
2 / 25
19:25 - 20:25
Vinyása jóga
Kateřina Bělohlávková CS/EN
9 / 14
20:35 - 21:35
Powerjóga
Jana Kapickova
4 / 14
07:00 - 08:00
Powerjóga
Renata Jamborová Nováková CS
14 +3 / 14
08:10 - 09:10
Hatha jóga
Renata Jamborová Nováková CS
7 / 14
09:20 - 10:20
Ženská jóga
Renata Jamborová Nováková CS
1 / 14
11:40 - 12:40
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
3 / 14
12:50 - 13:50
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
7 / 14
14:35 - 15:35
Aerojóga
Markéta Hovorková
2 / 11
16:00 - 17:00
Fit jóga
Martina Korálová CS / EN
12 / 14
17:10 - 18:10
Aerojóga
Martina Benešová
4 / 11
18:15 - 19:15
Aerojóga - posilovací
Martina Benešová
1 / 11
19:45 - 21:15
Hot jóga
Vendula Prokorátová
0 / 25
07:20 - 08:20
Hot jóga
Petra Kolocová CS / EN
4 / 25
09:30 - 11:00
Hot jóga
Petra Polderlová
0 / 25
11:50 - 12:50
Hot jóga
Kristína Korecova CS / EN
2 / 25
13:20 - 14:20
Jin jóga.
Radka Macháčková
2 / 18
14:50 - 15:50
Hot jóga
Martina Korálová CS / EN
1 / 25
16:05 - 17:20
Hot jóga
Irena Rubášová
1 / 25
17:50 - 18:50
Jemná jóga
Richard Holický CS / DE
16 / 16
18:55 - 19:55
Hatha jóga
Richard Holický CS / DE
9 / 16
20:05 - 21:05
Zdravá záda.
Kamila Böhmová CS
3 / 16
07:00 - 08:00
Powerjóga
Denisa Pichalová MS
14 +2 / 14
08:10 - 09:10
Powerjóga
Denisa Pichalová MS
14 / 14
09:20 - 10:20
Senioři
Denisa Pichalová MS
6 / 14
10:30 - 11:30
Hatha jóga
Elena Juránková
8 / 14
11:40 - 12:40
Aerojóga
Radka Macháčková
7 / 11
12:50 - 13:50
Jemná jóga
Radka Macháčková
2 / 14
14:00 - 15:00
Senioři
Petra Polderlová
0 / 14
15:10 - 16:10
Vinyása jóga
Michaela Procházková CS
2 / 14
16:15 - 17:15
Powerjóga
Tereza Hausmanová
11 / 14
17:20 - 18:20
Jóga core.
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
14 / 14
18:30 - 19:30
Aerojóga
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
5 / 12
19:30 - 21:00
Hot jóga
Petra Polderlová
0 / 25
21:00 - 22:00
Akrojóga
Vlaďka Krochmalová
2 / 16
07:10 - 08:10
Vinyása jóga
Edita Michalčáková CS
17 +2 / 17
08:20 - 09:20
Ashtanga jóga
Edita Michalčáková CS
14 / 16
09:30 - 11:00
Hot jóga
Zuzana Marťáková CS
3 / 25
11:50 - 12:50
Hot jóga
Katarína Kulhavá CZ / EN
0 / 25
13:10 - 14:10
Zdravá záda.
Paulína Palíková
2 / 16
14:25 - 15:25
Gravid jóga
Ľubomíra Juriková
5 / 16
15:35 - 16:35
Jemná jóga
Olga Skopalová CS / RU
14 / 16
16:40 - 17:40
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
13 / 16
17:40 - 19:10
Hot jóga
Petr Jirouch CS
0 / 25
19:40 - 21:10
Hatha jóga
Gligor Manolevski CS / EN
0 / 14
07:20 - 08:20
Hot jóga
Nikola Votrubova
5 / 25
09:40 - 10:40
Powerjóga
Vendula Prokorátová
4 / 16
10:50 - 11:50
Zdravá záda.
Martina Korálová CS / EN
6 / 16
12:00 - 13:00
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
5 / 16
13:30 - 14:30
Powerjóga
Petra Kolocová CS / EN
0 / 20
14:45 - 15:45
Hatha jóga
Petra Kolocová CS / EN
5 / 20
16:30 - 17:30
Hot jóga
Michaela Procházková CS
2 / 25
17:45 - 18:45
Jógalates
Olga Skopalová CS / RU
15 / 16
18:50 - 19:50
Vinyása jóga
Edita Michalčáková CS
14 / 16
19:55 - 20:55
Powerjóga
Edita Michalčáková CS
7 / 16
09:00 - 10:30
Hot jóga
Alexandra Juhásová
0 / 25
11:45 - 12:45
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
17 +3 / 17
12:55 - 13:55
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
9 / 17
14:10 - 15:10
Gravid jóga
Renata Jamborová Nováková CS
3 / 16
15:20 - 16:20
Zdravá záda.
Renata Jamborová Nováková CS
4 / 16
16:30 - 17:30
Powerjóga
Petra Zajíčková
0 / 16
17:40 - 18:40
Hatha jóga
Petra Zajíčková
2 / 16
09:15 - 10:15
Fit jóga
Olga Skopalová CS / RU
16 +1 / 16
10:25 - 11:25
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
16 +3 / 16
15:30 - 16:45
Hot jóga - ve tmě
Eva Marková CS
0 / 18
17:05 - 18:20
Naked jóga ve tmě
Eva Marková CS
0 / 15
18:05 - 19:05
Meditační jóga
Josef Šťastný
0 / 14
08:30 - 09:30
Vinyása jóga
Renata Jamborová Nováková CS
3 / 14
09:40 - 10:40
Jóga core.
Renata Jamborová Nováková CS
9 / 14
10:50 - 12:05
Hot jóga
Martina Rysová CS (EN)
0 / 25
12:35 - 13:35
Powerjóga
Kristína Korecova CS / EN
4 / 16
14:00 - 15:15
Hot jóga
Vladimír Schulz
0 / 25
15:20 - 16:20
Jin jóga.
Radka Macháčková
1 / 16
16:35 - 17:35
Jógalates
Andrea Křížová
0 / 16
17:40 - 18:40
Powerjóga
Andrea Křížová
4 / 16
18:50 - 19:50
Hatha jóga
Petra Polderlová
3 / 16
20:00 - 21:00
Zdravá záda.
Petra Polderlová
2 / 16
09:00 - 10:30
Hot jóga
Martina Rysová CS (EN)
2 / 25
11:30 - 12:30
Zdravá záda.
Kamila Böhmová CS
5 / 16
12:45 - 13:45
Hot jóga
Kamila Böhmová CS
0 / 25
14:10 - 15:10
Jemná jóga
Radka Macháčková
3 / 16
15:30 - 16:30
Wheel jóga
Andrea Křížová
0 / 17
17:10 - 18:10
Zdravá záda.
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
2 / 14
18:20 - 19:20
Aerojóga - Zdravá záda
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
1 / 12
19:20 - 20:50
Hot jóga
Nikola Votrubova
1 / 25
09:15 - 10:15
Powerjóga
Edita Michalčáková CS
16 / 16
10:20 - 11:20
Hatha jóga
Edita Michalčáková CS
16 / 16
13:05 - 14:05
Aerojóga
Radka Macháčková
4 / 11
15:55 - 17:10
Hot jóga
Kateřina Bělohlávková CS/EN
0 / 25
17:30 - 19:00
Hot jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
1 / 25
19:30 - 20:45
Kurz
Jarmila Kučmášová CS / RU
0 / 0
REZERVACE JEDNOTLIVÝCH LEKCÍ: Anděl | Chodov | Vinohrady
REZERVACE KURZŮ, SEMINÁŘŮ A WORKSHOPŮ: Kalendář akcí
REZERVACE MASÁŽÍ: MASÁŽE ANDĚL | MASÁŽE CHODOV
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace