Pokud je zobrazano více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí tahnutí zprava doleva a obráceně
20
Po
21
Út
22
St
23
Čt
24
25
So
26
Ne
27
Po
28
Út
29
St
30
Čt
1
Červenec 2022
2
So
3
Ne
4
Po
5
Út
6
St
7
Čt
8
9
So
10
Ne
11
Po
12
Út
13
St
14
Čt
15
16
So
17
Ne
18
Po
19
Út
20
St
21
Čt
22
23
So
24
Ne
25
Po
26
Út
27
St
28
Čt
29
30
So
31
Ne
1
Po
Srpen 2022
2
Út
3
St
4
Čt
5
6
So
7
Ne
8
Po
9
Út
10
St
11
Čt
12
13
So
14
Ne
15
Po
16
Út
17
St
18
Čt
19
20
So
21
Ne
22
Po
23
Út
24
St
25
Čt
26
27
So
28
Ne
29
Po
30
Út
31
St
1
Čt
Září 2022
2
3
So
4
Ne
5
Po
6
Út
7
St
8
Čt
9
10
So
11
Ne
12
Po
13
Út
14
St
15
Čt
16
17
So
18
Ne
19
Po
20
Út
21
St
22
Čt
23
24
So
25
Ne
26
Po
27
Út
Pondělí
27.06.2022
Úterý
28.06.2022
Středa
29.06.2022
Čtvrtek
30.06.2022
Pátek
01.07.2022
Sobota
02.07.2022
Neděle
03.07.2022
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
07:00 - 08:00
Powerjóga
Nikola Čaprnková
08:20 - 09:20
Hatha jóga
Dita Šindlerová CS / EN
14:30 - 15:30
Powerjóga
Barbora Pagáčová
15:40 - 16:40
Jóga core.
Barbora Pagáčová
16:50 - 17:50
Vinyása jóga
Jana Vyležíková
18:00 - 19:30
Hot jóga
Monika Stuart CS / EN
19:45 - 21:00
Hot jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
07:10 - 08:10
Zdravá záda.
Dita Šindlerová CS / EN
16:10 - 17:10
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
17:20 - 18:50
Ashtanga jóga
Barbora Šenková
19:00 - 20:00
Powerjóga
Barbora Šenková
07:00 - 08:00
Powerjóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
08:10 - 09:10
Hatha jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
09:20 - 10:20
Mami s mimi
Dita Šindlerová CS / EN
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Dita Šindlerová CS / EN
15:05 - 16:05
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
16:15 - 17:15
Hatha jóga
Lucie Purr
17:25 - 18:25
Powerjóga
Lucie Purr
18:35 - 19:35
Gravid jóga
Alexandra Mandová CS
19:40 - 20:40
Relaxační jóga
Jitka Malá
08:25 - 09:25
Senioři
Denisa Koubková CS
09:35 - 10:35
Gravid jóga
Denisa Koubková CS
10:45 - 11:45
Jemná jóga
Blanka Lorencová
16:50 - 17:50
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
18:00 - 19:30
Hot jóga
Jitka Malá
19:45 - 21:00
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
07:00 - 08:00
Powerjóga
Lorraine Koua
08:10 - 09:10
Powerjóga
Lorraine Koua
09:20 - 10:20
Hatha jóga
Monika Stuart CS / EN
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
14:00 - 15:00
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
15:10 - 16:10
Jóga core.
Sandra Laurencová CS / EN / FR
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
17:30 - 18:30
Vinyása jóga
Alexandra Mandová CS
18:40 - 19:40
Powerjóga
Martina Dvořáková
19:45 - 20:45
Zdravá záda.
Nikola Čaprnková
16:45 - 17:45
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
18:00 - 19:30
Hot jóga
Jana Vyležíková
19:50 - 20:50
Hatha jóga
Martina Dvořáková
07:10 - 08:10
Jóga core.
Martina Petrová
6 / 20
08:20 - 09:20
Powerjóga
Lorraine Koua
2 / 16
09:20 - 10:20
Pilates
Veronika Cieslarová CS / EN
5 / 16
10:30 - 11:30
Mami s batolaty
Veronika Cieslarová CS / EN
0 / 8
14:00 - 15:00
Hatha jóga
Nikola Čaprnková
0 / 16
15:10 - 16:10
Jemná jóga
Nikola Čaprnková
0 / 16
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
15 / 16
17:30 - 18:30
Hatha jóga
Alexandra Mandová CS
14 / 16
18:40 - 19:40
Gravid jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
16 / 16 (+3)
19:50 - 20:50
Powerjóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
3 / 16
08:00 - 09:00
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
8 / 16
09:30 - 10:30
Hatha jóga
Lorraine Koua
2 / 20
15:40 - 16:40
Vinyása jóga
Lucie Gotzmannová
3 / 20
16:50 - 17:50
Powerjóga
Lucie Gotzmannová
7 / 22
18:00 - 19:15
Hot jóga
Jana Vyležíková
7 / 22
19:25 - 20:25
Zdravá záda.
Jana Vyležíková
9 / 25
07:15 - 08:15
Vinyása jóga
Barbora Pagáčová
9 / 20
08:30 - 09:30
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
2 / 20
10:00 - 11:00
Hot jóga
Věra Vojtěchová
1 / 20
11:15 - 12:15
Jógová terapie
Věra Vojtěchová
6 / 20
12:15 - 13:15
Powerjóga
Monika Stuart CS / EN
2 / 16
15:10 - 16:10
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
5 / 16
16:20 - 17:20
Vinyása jóga
Jaru Vinšová
2 / 16
17:30 - 18:45
Zdravá záda.
Jaru Vinšová
4 / 20
18:45 - 20:15
Ashtanga jóga
Pavla Říhová CS
4 / 16
09:20 - 10:20
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
4 / 16
10:30 - 11:30
Hatha jóga
Monika Stuart CS / EN
2 / 16
15:15 - 16:15
Zdravá záda.
Helena Cabejšková
3 / 20
16:25 - 17:25
Jóga core.
Helena Cabejšková
4 / 20
17:35 - 18:35
Powerjóga
Pavla Říhová CS
7 / 18
19:00 - 20:15
Kraniosakrální jóga
Šárka Furda CS / EN
7 / 22
09:00 - 10:00
Hatha jóga
Martina Dvořáková
7 / 16
10:10 - 11:10
Powerjóga
Martina Dvořáková
3 / 16
11:45 - 12:45
Zdravá záda.
Jana Vyležíková
3 / 22
09:10 - 10:10
Vinyása jóga
Jana Vyležíková
3 / 22
10:20 - 11:35
Hot jóga
Jana Vyležíková
3 / 22
09:10 - 10:10
Jóga core.
Jana Vyležíková
5 / 23
10:20 - 11:35
Powerjóga
Jana Vyležíková
1 / 18
11:45 - 12:45
Zdravá záda.
Ema Horká
1 / 16
12:55 - 13:55
Jógalates
Veronika Cieslarová CS / EN
0 / 16
15:10 - 16:10
Jemná jóga
Nikola Čaprnková
0 / 22
16:20 - 17:20
Vinyása jóga
Nikola Čaprnková
0 / 22
17:20 - 18:20
Hatha jóga
Zuzana Zvolánková
0 / 18
18:30 - 20:00
Powerjóga
Zuzana Zvolánková
0 / 18
17:30 - 18:45
Jin jóga.
Nikola Čaprnková
1 / 20
19:15 - 20:30
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
11 / 22
Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)