Pokud je zobrazeno více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí táhnutím zprava doleva a obráceně
12
13
So
14
Ne
15
Po
16
Út
17
St
18
Čt
19
20
So
21
Ne
22
Po
23
Út
24
St
25
Čt
26
27
So
28
Ne
29
Po
30
Út
1
St
Květen 2024
2
Čt
3
4
So
5
Ne
6
Po
7
Út
8
St
9
Čt
10
11
So
12
Ne
13
Po
14
Út
15
St
16
Čt
17
18
So
19
Ne
20
Po
21
Út
22
St
23
Čt
24
25
So
26
Ne
27
Po
28
Út
29
St
30
Čt
31
1
So
Červen 2024
2
Ne
3
Po
4
Út
5
St
6
Čt
7
8
So
9
Ne
10
Po
11
Út
12
St
13
Čt
14
15
So
16
Ne
17
Po
18
Út
19
St
20
Čt
21
22
So
23
Ne
24
Po
25
Út
26
St
27
Čt
28
29
So
30
Ne
1
Po
Červenec 2024
2
Út
3
St
4
Čt
5
6
So
7
Ne
8
Po
9
Út
10
St
11
Čt
12
13
So
14
Ne
15
Po
16
Út
17
St
18
Čt
19
20
So
Pondělí
22.04.2024
Úterý
23.04.2024
Středa
24.04.2024
Čtvrtek
25.04.2024
Pátek
26.04.2024
Sobota
27.04.2024
Neděle
28.04.2024
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
07:15 - 08:15
Powerjóga
Dita Línová CS / EN
09:00 - 10:00
Senioři
Zdeňka Kudrnová
10:50 - 11:50
Zdravá záda.
Nikola Čaprnková
12:00 - 12:45
Powerjóga
Nikola Čaprnková
6 / 24
14:10 - 15:10
Vinyása jóga
Eva Nosová CS
2 / 24
15:10 - 16:10
Jemná jóga
Monika Vlachová
4 / 18
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Monika Stuart CS/EN
14 / 18
17:30 - 18:30
Ashtanga jóga
Eva Kurovcova
20 / 20 +3
18:40 - 19:40
Powerjóga
Eva Kurovcova
20 / 20 +4
19:40 - 20:40
Relaxační jóga
Klára Jičínská
9 / 24
15:40 - 16:40
Jóga core.
Nikola Čaprnková
13 / 24
16:50 - 17:50
Vinyása jóga
Nikola Čaprnková
21 / 24 +1
18:00 - 19:30
Hot jóga
Monika Stuart CS/EN
9 / 22
19:50 - 20:50
Zdravá záda.
Monika Stuart CS/EN
16 / 18
07:00 - 08:00
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
16 / 25
08:10 - 09:10
Hatha jóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
9 / 20
09:20 - 10:20
Mami s mimi
Dita Línová CS / EN
1 / 10
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Dita Línová CS / EN
7 / 18
12:00 - 12:50
Jóga core.
Nikola Čaprnková
4 / 18
13:00 - 13:50
Vinyása jóga
Nikola Čaprnková
1 / 22
14:30 - 15:30
Vinyása jóga
Eva Nosová CS
0 / 24
15:40 - 16:40
AromaJóga
Alexandra Mandová CS
19 / 24
16:50 - 17:50
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
24 / 24 +2
18:00 - 19:00
Gravid jóga
Denisa Koubková CS
12 / 24
19:10 - 20:10
Relaxační jóga
Denisa Koubková CS
22 / 24
07:10 - 08:10
Jóga core.
Helena Růžičková
4 / 18
08:25 - 09:25
Senioři
Denisa Koubková CS
13 / 22
09:35 - 10:35
Gravid jóga
Denisa Koubková CS
3 / 22
10:45 - 11:45
Powerjóga
Monika Vlachová
4 / 24
15:05 - 16:05
Zdravá záda.
Monika Stuart CS/EN
1 / 18
16:15 - 17:15
Hatha jóga
Daniela Nováková
10 / 20
17:25 - 18:25
Powerjóga
Daniela Nováková
20 / 20 +2
18:35 - 19:35
Jóga core.
Jitka Malá MS
19 / 20
19:40 - 20:40
Powerjóga
Eva Kurovcova
20 / 20 +4
07:00 - 08:00
Powerjóga
Lucie Červenková CS/EN
5 / 18
08:10 - 09:10
Jóga core.
Lucie Červenková CS/EN
0 / 18
09:20 - 10:20
Hatha jóga
Monika Stuart CS/EN
2 / 18
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Monika Stuart CS/EN
2 / 18
12:00 - 12:45
Powerjóga
Martina Benešovská Cudráková
0 / 24
13:00 - 14:00
Jóga core.
Martina Benešovská Cudráková
3 / 24
14:20 - 15:20
Jemná jóga
Martina Benešovská Cudráková
5 / 24
15:30 - 16:30
Jógalates
Jitka Klibániová
3 / 24
16:45 - 17:45
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
26 / 26 +2
18:00 - 19:30
FYZIO hot jóga
Pavla Křečanová
16 / 22
19:45 - 20:45
Zdravá záda.
Nikola Čaprnková
22 / 24
07:15 - 08:15
Hatha jóga
Markéta Malínková
3 / 24
08:25 - 09:25
Zdravá záda.
Monika Vlachová
4 / 24
09:35 - 10:35
Powerjóga
Monika Vlachová
2 / 24
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
18 / 18 +2
17:30 - 18:30
Vinyása jóga
Alexandra Mandová CS
18 / 18 +7
18:40 - 19:40
Powerjóga
Martina Dvořáková
20 / 20 +4
19:50 - 20:50
Relaxační jóga
Martina Dvořáková
5 / 20
07:00 - 07:45
Vinyása jóga
Eliška Chmelíková
8 / 24
08:10 - 09:10
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
2 / 25
09:20 - 10:20
Gravid jóga
Nikola Čaprnková
3 / 22
10:30 - 11:30
Mami s mimi
Nikola Čaprnková
1 / 10
12:00 - 12:45
Powerjóga
Petr Miškovský
0 / 22
13:00 - 14:00
Jemná jóga a jóga nidra
Zuzana Dostálová
0 / 20
14:30 - 15:30
AromaJóga
Jitka Klibániová
2 / 20
15:40 - 16:40
Vinyása jóga
Ivana Čížková
3 / 20
16:50 - 17:50
Powerjóga
Petr Miškovský
9 / 20
18:00 - 19:00
Jóga core.
Nikola Čaprnková
20 / 20 +1
19:10 - 20:10
Zdravá záda.
Nikola Čaprnková
20 / 20
07:10 - 08:10
Jóga core.
Martina Petrová
2 / 16
09:40 - 10:40
Jógalates
Jitka Klibániová
8 / 18
10:50 - 11:50
Zdravá záda.
Jitka Klibániová
0 / 18
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
24 / 24 +3
17:30 - 18:30
Hatha jóga
Alexandra Mandová CS
24 / 24
18:40 - 19:40
Powerjóga
Dita Línová CS / EN
13 / 24
19:50 - 20:50
Čakrová jóga.
Dita Línová CS / EN
4 / 24
07:10 - 08:00
Powerjóga
Nikola Čaprnková
9 / 25
08:10 - 09:10
Jóga core.
Nikola Čaprnková
5 / 18
09:20 - 10:20
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
4 / 20
10:30 - 11:30
Hatha jóga
Monika Stuart CS/EN
1 / 18
12:15 - 13:15
Jemná jóga
Monika Stuart CS/EN
0 / 18
14:00 - 15:00
Lymfojóga
Zdeňka Kudrnová
1 / 20
15:10 - 16:10
Vinyása jóga
Zdeňka Kudrnová
1 / 20
16:20 - 17:20
Hatha jóga
Marcela Petrovská
2 / 20
17:30 - 18:30
Zdravá záda.
Marcela Petrovská
16 / 20
18:40 - 19:40
Relaxační jóga
Lenka Pristačová
3 / 20
08:30 - 09:30
Zdravá záda.
Monika Stuart CS/EN
3 / 22
10:00 - 11:00
Zdravá záda.
Lucie Červenková CS/EN
3 / 22
11:15 - 12:15
Jógová terapie
Lucie Červenková CS/EN
19 / 20
15:20 - 16:20
Zdravá záda.
Eva Nosová CS
1 / 24
16:30 - 17:30
Jóga core.
Eva Nosová CS
6 / 24
17:40 - 18:40
Powerjóga
Pavla Říhová
24 / 24 +3
18:50 - 20:05
Ashtanga jóga
Pavla Říhová
14 / 24
09:00 - 10:00
Hatha jóga
Martina Dvořáková
7 / 20
10:10 - 11:10
Powerjóga
Martina Dvořáková
11 / 20
11:20 - 12:20
Powerjóga
Klára Jičínská
0 / 16
12:30 - 13:30
Jóga core.
Klára Jičínská
0 / 16
14:30 - 15:30
Gravid jóga
Lenka Pristačová
1 / 18
15:40 - 16:40
Začátečníci
Lenka Pristačová
1 / 18
17:00 - 18:00
Jógová terapie
Helena Růžičková
0 / 18
18:10 - 19:10
Relaxační jóga
Helena Růžičková
0 / 20
09:10 - 10:10
Vinyása jóga
Marcela Petrovská
3 / 24
10:20 - 11:20
Jóga core.
Marcela Petrovská
3 / 24
11:30 - 12:30
Zdravá záda.
Marcela Petrovská
2 / 24
13:00 - 15:00
Zdravé pánevní dno
Martina Petrová
1 / 20
17:30 - 19:00
Hot jóga
Alexandra Mandová CS
1 / 24
09:10 - 10:10
Powerjóga
Anna Dolečková
11 / 20
10:25 - 11:25
Jóga core.
Anna Dolečková
3 / 25
11:40 - 12:40
Vinyása/ENGLISH
Michaela Šedivá
0 / 18
13:00 - 14:00
Jógalates
Eva Nosová CS
1 / 24
15:00 - 16:00
Jemná jóga
Eliška Chmelíková
1 / 18
16:10 - 17:10
Vinyása jóga
Eliška Chmelíková
0 / 18
17:20 - 18:20
Hatha jóga
Zuzana Zvolánková
0 / 20
18:30 - 19:30
Powerjóga
Zuzana Zvolánková
2 / 20
09:20 - 10:20
Mírná HOTjóga
Michaela Šedivá
4 / 24
10:30 - 11:30
Hatha jóga
Michaela Šedivá
0 / 18
11:50 - 12:50
Zdravá záda.
Eva Nosová CS
2 / 24
16:40 - 17:40
Jóga core.
Lenka Pristačová
2 / 24
17:50 - 18:50
Jin jóga.
Lenka Pristačová
5 / 24
19:00 - 20:00
Zdravá záda.
Pavla Křečanová
24 / 24 +10
KURZY, WORKSHOPY, KROUŽKY: KURZY A WORKSHOPY KROUŽKY PRO ŠKOLÁKY
JÓGOVÉ POBYTY: JÓGOVÉ POBYTY
RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE: RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE

Úvod do dynamické vinyásy

Intenzivní kurz jógy od A do Z

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)