Pokud je zobrazano více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí tahnutí zprava doleva a obráceně
25
So
26
Ne
27
Po
28
Út
29
St
30
Čt
1
Prosinec 2023
2
So
3
Ne
4
Po
5
Út
6
St
7
Čt
8
9
So
10
Ne
11
Po
12
Út
13
St
14
Čt
15
16
So
17
Ne
18
Po
19
Út
20
St
21
Čt
22
23
So
24
Ne
25
Po
26
Út
27
St
28
Čt
29
30
So
31
Ne
1
Po
Leden 2024
2
Út
3
St
4
Čt
5
6
So
7
Ne
8
Po
9
Út
10
St
11
Čt
12
13
So
14
Ne
15
Po
16
Út
17
St
18
Čt
19
20
So
21
Ne
22
Po
23
Út
24
St
25
Čt
26
27
So
28
Ne
29
Po
30
Út
31
St
1
Čt
Únor 2024
2
3
So
4
Ne
5
Po
6
Út
7
St
8
Čt
9
10
So
11
Ne
12
Po
13
Út
14
St
15
Čt
16
17
So
18
Ne
19
Po
20
Út
21
St
22
Čt
23
24
So
25
Ne
26
Po
27
Út
28
St
29
Čt
1
Březen 2024
2
So
3
Ne
Pondělí
04.12.2023
Úterý
05.12.2023
Středa
06.12.2023
Čtvrtek
07.12.2023
Pátek
08.12.2023
Sobota
09.12.2023
Neděle
10.12.2023
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
07:00 - 08:00
Powerjóga
Eliška Veselá
09:00 - 10:00
Hatha jóga
Renata Akyolová
10:00 - 11:00
Powerjóga
Eva Kurovcova
11:00 - 12:00
Jin jóga.
Dita Riegerová
12:30 - 13:30
Zdravá záda.
Jana Ricci
13:30 - 14:30
Zdravá záda v sítích
Martina Korálová CS / EN
6 / 11
14:45 - 15:45
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
6 / 16
15:45 - 16:45
Gravid jóga
Ivana Hájková CS / EN
7 / 18
17:00 - 18:00
Powerjóga
Dita Riegerová
10 / 18
18:05 - 19:35
Hot jóga
Daniela Zálešáková CS / EN
8 / 20
19:35 - 20:35
Powerjóga
Eva Oniščenko
10 / 16
07:15 - 08:15
Hatha jóga
Monika Vlachová
09:15 - 10:15
Jóga core.
Dita Riegerová
11:15 - 12:15
AromaJóga
Jana Ricci
15:00 - 16:00
Jóga core.
Martina Macková CS
12 / 20
16:00 - 17:30
Jógalates
Olga Skopalová CS / RU
12 / 16
17:30 - 18:30
Aerojóga
Diana Laurichová CS
6 / 11
18:50 - 19:50
Aerojóga
Diana Laurichová CS
4 / 11
20:00 - 21:00
Hatha jóga
Daniela Zálešáková CS / EN
5 / 14
07:45 - 08:45
Zdravá záda.
Renata Akyolová
16:15 - 17:15
Powerjóga
Tereza Ďuračková
9 / 14
17:45 - 19:15
Zdravá záda.
Ivana Hájková CS / EN
7 / 16
16:35 - 17:35
Hatha jóga
Agáta Kouřilová CS / EN
13 / 20
18:15 - 19:15
Zdravá záda.
Agáta Kouřilová CS / EN
13 / 16
06:45 - 07:45
Vinyása jóga
Agáta Kouřilová CS / EN
6 / 14
08:40 - 09:40
Hot jóga
Renáta Jamborová Nováková CS
2 / 20
09:45 - 10:45
Jemná jóga
Dita Riegerová
1 / 14
10:45 - 11:45
Hatha jóga
eva vykopalová
1 / 14
12:00 - 12:45
Office jóga
eva vykopalová
0 / 16
12:50 - 13:50
AromaJóga
Jana Ricci
1 / 16
13:50 - 14:50
Jóga core.
Simi Markrtová
4 / 14
14:55 - 15:55
Hatha jóga
Simi Markrtová
5 / 20
16:05 - 17:05
Zdravá záda.
Simi Markrtová
7 / 14
17:20 - 18:20
Aerojóga
Martina Benešová CS / EN
1 / 11
18:35 - 19:35
Aerojóga
Martina Benešová CS / EN
5 / 11
19:50 - 20:50
Kundalini jóga
Monika Tomažičová MS
2 / 14
07:00 - 08:00
Powerjóga
Veronika Vltavská
17 / 18
08:45 - 09:45
Zdravá záda.
Dita Riegerová
4 / 16
10:15 - 11:15
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
3 / 18
11:30 - 12:30
Zdravá záda.
Martina Korálová CS / EN
5 / 18
14:05 - 15:05
Zdravá záda.
Jana Ricci
0 / 16
15:20 - 16:20
Gravid jóga
Andrea Křížová
4 / 16
16:30 - 17:30
Jógalates
Andrea Křížová
13 / 16
17:40 - 18:40
Jóga core.
Andrea Křížová
3 / 20
18:55 - 19:55
Zdravá záda.
Jitka Vítová (Sedlářová)
1 / 18
20:05 - 21:05
Mírná HOTjóga
Jitka Vítová (Sedlářová)
3 / 20
07:15 - 08:15
Hot jóga
Nikki Šaršeová (Votrubová)
9 / 20
09:00 - 10:00
Senioři
Zdeňka Kudrnová
0 / 18
14:15 - 15:15
Powerjóga
Alena Přádná
0 / 18
15:45 - 16:45
Ženská jóga
Elena Juránková CS / RU
0 / 18
17:00 - 18:00
Jemná jóga
Elena Juránková CS / RU
14 / 18
18:15 - 19:15
Jin jóga.
Elena Juránková CS / RU
5 / 18
19:30 - 20:30
Hatha jóga
Linda Konášová (Donáthová) CS / EN
11 / 18
07:30 - 08:30
Hatha jóga
Lucia Stopkova MS
1 / 16
16:05 - 17:05
Školáci
Dita Riegerová
0 / 8
17:50 - 18:50
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
10 / 16
19:05 - 20:05
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
13 / 16
20:15 - 21:15
Léčebné meditace
Martina Li
3 / 16
06:45 - 07:45
Vinyása jóga
Kristýna Havlíková
14 / 14 +1
08:00 - 09:00
Powerjóga
Petra Vykouřilová
3 / 14
09:05 - 10:05
Hot jóga
Petra Vykouřilová
1 / 20
10:30 - 11:30
Powerjóga
Eva Oniščenko
0 / 14
11:45 - 12:45
Powerjóga
Eva Oniščenko
5 / 14
13:00 - 14:00
Vinyása jóga
Dita Riegerová
0 / 18
14:15 - 15:15
Aerojóga denní
Markéta Hovorková
1 / 11
15:30 - 16:30
Aerojóga
Markéta Hovorková
1 / 11
16:45 - 17:45
Zdravá záda.
Daniela Zálešáková CS / EN
14 / 14 +2
17:45 - 19:15
FYZIO hot jóga
Věra Vojtěchová
4 / 18
19:15 - 20:15
Aerojóga
Martina Benešová CS / EN
2 / 11
20:35 - 21:35
Powerjóga
Simona Vysloužilová
1 / 14
07:00 - 08:00
Hot jóga
Natalie Doubková
0 / 20
08:30 - 09:30
Hatha jóga
Renáta Jamborová Nováková CS
2 / 16
09:45 - 10:45
Začátečníci
Renáta Jamborová Nováková CS
3 / 15
11:15 - 12:00
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
6 / 16
12:15 - 13:00
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
0 / 16
13:15 - 14:15
Jemná jóga
Olga Skopalová CS / RU
1 / 16
14:30 - 15:30
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
5 / 15
15:45 - 16:45
Ženská jóga
Elena Juránková CS / RU
2 / 16
17:00 - 18:00
Hatha jóga
Linda Konášová (Donáthová) CS / EN
16 / 16
18:00 - 19:00
Aerojóga
Martina Benešová CS / EN
1 / 11
19:30 - 20:30
Ashtanga jóga
Simona Vysloužilová
3 / 16
07:15 - 08:15
Powerjóga
Renáta Jamborová Nováková CS
1 / 16
08:45 - 09:45
Vinyása jóga
Monika Vlachová
0 / 18
14:35 - 15:35
Gravid jóga
Elena Juránková CS / RU
4 / 18
16:10 - 17:25
Hot jóga
Dita Riegerová
2 / 20
17:30 - 18:30
Powerjóga
Zuzka Macháčková
9 / 16
19:30 - 20:45
Kurz Ashtanga jógy pro začátečníky
Daniela Zálešáková CS / EN
1 / 8
07:30 - 08:30
Jóga core.
Veronika Vltavská
7 / 18
09:15 - 10:15
Aerojóga denní
Radka Macháčková
4 / 11
14:55 - 15:55
Powerjóga
Ivet Slavikova
1 / 20
16:15 - 17:15
Vinyása jóga
Martina Duskova MS
2 / 18
18:15 - 19:15
Vinyása jóga
Daniela Zálešáková CS / EN
8 / 16
19:45 - 20:45
Mírná HOTjóga
Adina Celnerová
5 / 20
06:50 - 07:50
Powerjóga
Ivet Slavikova
5 / 16
08:00 - 09:00
Ashtanga jóga
Simona Vysloužilová
4 / 16
09:00 - 10:00
Zdravá záda.
Dita Riegerová
1 / 14
10:15 - 11:15
Jemná jóga
Elena Juránková CS / RU
1 / 14
11:15 - 12:15
Zdravá záda.
Martina Korálová CS / EN
3 / 18
12:30 - 13:30
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
2 / 18
14:00 - 15:00
Zdravá záda.
Jana Ricci
1 / 18
15:00 - 16:00
Jemná jóga
Olga Skopalová CS / RU
12 / 16
16:15 - 17:15
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
13 / 16
17:30 - 18:30
Jógalates
Olga Skopalová CS / RU
9 / 16
18:45 - 19:45
Vinyása jóga
Ivana Hájková CS / EN
7 / 16
19:50 - 20:50
Akrojóga
Vlaďka Krochmalová
0 / 18
21:00 - 21:30
Akrojóga
Vlaďka Krochmalová
0 / 18
07:30 - 08:30
Hatha jóga
Agáta Kouřilová CS / EN
2 / 18
08:45 - 09:45
Gravid jóga
eva vykopalová
8 / 18
11:30 - 12:30
Ženská jóga
Elena Juránková CS / RU
2 / 14
13:15 - 14:15
Jógová terapie
Renáta Lazarová
1 / 16
14:15 - 15:15
Začátečníci
Dita Riegerová
0 / 14
15:20 - 16:20
Vinyása jóga
Jana Ricci
1 / 18
16:40 - 17:40
Hatha jóga
Jana Ricci
7 / 20
18:00 - 19:30
Hot jóga
Agáta Kouřilová CS / EN
2 / 20
20:00 - 21:00
Oční cvičení
Lukáš Rychta
2 / 16
07:45 - 08:45
Jin jóga.
Dita Riegerová
1 / 14
09:15 - 10:45
Hot jóga
Zuzana Martakova
1 / 20
15:30 - 16:30
Powerjóga
Marina Hrubá
2 / 20
16:50 - 17:50
Jóga core.
Marina Hrubá
6 / 14
18:05 - 19:05
Aerojóga
Aristides Campagna EN / ES
0 / 11
19:20 - 20:20
Jin jóga.
Eva Oniščenko
7 / 14
09:00 - 10:30
Hot jóga
Nikki Šaršeová (Votrubová)
1 / 20
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
16 / 16
11:45 - 12:45
Powerjóga
Zdeňka Kudrnová
1 / 16
13:00 - 14:00
Hatha jóga
Zdeňka Kudrnová
3 / 16
16:30 - 17:30
Hot jóga
Jana Kozáková
0 / 20
17:40 - 18:40
Powerjóga
Jana Kozáková
2 / 14
09:15 - 10:15
Fit jóga
Olga Skopalová CS / RU
12 / 16
11:00 - 12:15
Hot jóga
Daniela Zálešáková CS / EN
0 / 20
13:30 - 14:30
Gongová lázeň
Lucie Přibylová MS
16 / 20
16:45 - 17:45
Hatha jóga
Zuzana Brown
3 / 16
08:45 - 09:45
Vinyása jóga
Renáta Jamborová Nováková CS
0 / 14
10:00 - 11:00
Jóga core.
Renáta Jamborová Nováková CS
1 / 14
11:00 - 12:15
Hot jóga
Kristy Korecová CS / EN
1 / 20
14:05 - 15:05
Gravid jóga
Zdeňka Kudrnová
1 / 16
15:20 - 16:20
Zdravá záda.
Zdeňka Kudrnová
0 / 16
16:35 - 17:35
Jógalates
Andrea Křížová
1 / 16
17:35 - 18:35
Zdravá záda.
Miroslava Oravcová
6 / 18
19:00 - 20:00
Hatha jóga
Miroslava Oravcová
2 / 16
09:00 - 10:30
Hot jóga
Ivet Slavikova
0 / 20
10:30 - 11:30
Jemná jóga
Agáta Kouřilová CS / EN
4 / 16
11:45 - 12:45
Hatha jóga
Michaela Veselá
1 / 16
16:45 - 17:45
Hot jóga
Zdeňka Kudrnová
0 / 20
17:50 - 18:50
Powerjóga
Andrea Křížová
1 / 16
19:00 - 20:00
Wheel jóga
Andrea Křížová
1 / 16
09:15 - 10:15
Powerjóga
Agáta Kouřilová CS / EN
1 / 16
11:15 - 12:15
Mami s batolaty
Renáta Jamborová Nováková CS
0 / 10
16:45 - 18:15
Fyzio jóga
Marina Hrubá
1 / 10
18:30 - 19:30
Aerojóga
Markéta Hovorková
2 / 11
18:10 - 19:40
Hot jóga
Lucia Stopkova MS
0 / 20

Workshop s aerojógou

Hormonální jóga

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)