Pokud je zobrazano více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí tahnutí zprava doleva a obráceně
18
Út
19
St
20
Čt
21
22
So
23
Ne
24
Po
25
Út
26
St
27
Čt
28
29
So
30
Ne
31
Po
1
Út
Únor 2022
2
St
3
Čt
4
5
So
6
Ne
7
Po
8
Út
9
St
10
Čt
11
12
So
13
Ne
14
Po
15
Út
16
St
17
Čt
18
19
So
20
Ne
21
Po
22
Út
23
St
24
Čt
25
26
So
27
Ne
28
Po
1
Út
Březen 2022
2
St
3
Čt
4
5
So
6
Ne
7
Po
8
Út
9
St
10
Čt
11
12
So
13
Ne
14
Po
15
Út
16
St
17
Čt
18
19
So
20
Ne
21
Po
22
Út
23
St
24
Čt
25
26
So
27
Ne
28
Po
29
Út
30
St
31
Čt
1
Duben 2022
2
So
3
Ne
4
Po
5
Út
6
St
7
Čt
8
9
So
10
Ne
11
Po
12
Út
13
St
14
Čt
15
16
So
17
Ne
18
Po
19
Út
20
St
21
Čt
22
23
So
24
Ne
25
Po
26
Út
27
St
Pondělí
24.01.2022
Úterý
25.01.2022
Středa
26.01.2022
Čtvrtek
27.01.2022
Pátek
28.01.2022
Sobota
29.01.2022
Neděle
30.01.2022
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
07:00 - 08:00
Vinyása jóga
Renata Jamborová Nováková CS
08:15 - 09:15
Ashtanga jóga
Daniela Zálešáková CS / EN
09:15 - 10:45
Hot jóga
Zuzana Martakova
11:15 - 12:15
Zdravá záda.
Martina Korálová CS / EN
12:30 - 13:30
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
13:45 - 14:45
Zdravá záda.
Jana Kapickova
15:30 - 16:30
Jógová terapie
Blanka Kloudová
16:50 - 17:50
Jóga core.
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
17:50 - 19:20
Hot jóga
Petr Jirouch CS
19:35 - 21:05
Hot jóga
Agáta Kouřilová CS / EN
07:15 - 08:15
Powerjóga
Nikol Kopáčová
08:30 - 09:30
Powerjóga
Ivet Slavikova
11:30 - 12:30
Ženská jóga
Elena Juránková
14:20 - 15:20
Hatha jóga
Jana Ricci
16:00 - 17:30
Hot jóga
Zuzka Macháčková
17:30 - 18:30
Jógalates
eva vykopalová
18:45 - 19:45
Vinyása jóga
Barbora Millerová MS
19:50 - 20:50
Akrojóga
Vlaďka Krochmalová
07:30 - 08:30
Hot jóga
Kristy Korecová CS / EN
08:45 - 09:45
Gravid jóga
Kristy Korecová CS / EN
11:45 - 12:45
Hot jóga
eva vykopalová
16:15 - 17:15
Zdravá záda.
eva vykopalová
18:05 - 19:05
Aerojóga
Aristides Campagna EN / ES
20:00 - 21:00
Powerjóga
Barbora Millerová MS
09:00 - 10:30
Hot jóga
Sandra Justová CS
18 /18
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
14 +3 /14
11:50 - 12:50
Jóga core.
Daniela Zálešáková CS / EN
4 /14
13:05 - 14:05
Hatha jóga
Jaroslava Chlebusova MS
4 /14
16:20 - 17:20
Jemná jóga
Blanka Kloudová
1 /13
17:20 - 18:50
Hot jóga
Daniela Zálešáková CS / EN
17 /18
09:15 - 10:15
Fit jóga
Olga Skopalová CS / RU
7 /14
11:00 - 12:15
Hot jóga
Renata Jamborová Nováková CS
10 /18
12:40 - 13:40
Powerjóga
Renata Jamborová Nováková CS
4 /18
17:35 - 18:35
Jógová terapie
Blanka Kloudová
1 /13
08:45 - 09:45
Vinyása jóga
Renata Jamborová Nováková CS
3 /13
10:00 - 11:00
Jóga core.
Renata Jamborová Nováková CS
11 /13
11:00 - 12:15
Hot jóga
Kristy Korecová CS / EN
18 /18
12:45 - 13:45
Vinyása jóga
Lorraine Koua
3 /13
14:15 - 15:15
Zdravá záda.
David Staščák
8 /13
15:30 - 17:30
Hatha jóga
David Staščák
5 /13
17:30 - 19:00
Hot jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
13 /18
19:00 - 20:00
Hatha jóga
Simi Markrtová
4 /13
09:00 - 10:30
Hot jóga
Ivet Slavikova
18 /18
10:30 - 11:30
Jemná jóga
Agáta Kouřilová CS / EN
8 /14
11:45 - 12:45
Powerjóga
Agáta Kouřilová CS / EN
4 /13
16:00 - 17:00
Jógalates
Andrea Křížová
0 /14
17:15 - 18:15
Powerjóga
Andrea Křížová
1 /14
18:30 - 19:30
Wheel jóga
Andrea Křížová
0 /14
09:15 - 10:15
Powerjóga
Jaroslava Chlebusova MS
4 /14
16:25 - 17:25
Jin jóga.
Simi Markrtová
6 /16
17:40 - 18:40
Zdravá záda.
Simi Markrtová
9 /16
19:15 - 20:30
Kurz Pět Tibeťanů
Jarmila Kučmášová CS / RU
0 /0
17:45 - 18:45
Aerojóga
Markéta Hovorková
11 +1 /11
JEDNOTLIVÉ LEKCE: Anděl | Chodov | Vinohrady | ONLINE LEKCE
KURZY A WORKSHOPY : ANDĚL (CHODOV)
JÓGOVÉ POBYTY: JÓGOVÉ POBYTY
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace