Pokud je zobrazano více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí tahnutí zprava doleva a obráceně
7
So
8
Ne
9
Po
10
Út
11
St
12
Čt
13
14
So
15
Ne
16
Po
17
Út
18
St
19
Čt
20
21
So
22
Ne
23
Po
24
Út
25
St
26
Čt
27
28
So
29
Ne
30
Po
31
Út
1
St
Červen 2022
2
Čt
3
4
So
5
Ne
6
Po
7
Út
8
St
9
Čt
10
11
So
12
Ne
13
Po
14
Út
15
St
16
Čt
17
18
So
19
Ne
20
Po
21
Út
22
St
23
Čt
24
25
So
26
Ne
27
Po
28
Út
29
St
30
Čt
1
Červenec 2022
2
So
3
Ne
4
Po
5
Út
6
St
7
Čt
8
9
So
10
Ne
11
Po
12
Út
13
St
14
Čt
15
16
So
17
Ne
18
Po
19
Út
20
St
21
Čt
22
23
So
24
Ne
25
Po
26
Út
27
St
28
Čt
29
30
So
31
Ne
1
Po
Srpen 2022
2
Út
3
St
4
Čt
5
6
So
7
Ne
8
Po
9
Út
10
St
11
Čt
12
13
So
14
Ne
Pondělí
16.05.2022
Úterý
17.05.2022
Středa
18.05.2022
Čtvrtek
19.05.2022
Pátek
20.05.2022
Sobota
21.05.2022
Neděle
22.05.2022
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
06:45 - 07:45
Hatha jóga
Gabriela Mihalikova
07:45 - 08:45
Hot jóga
Renata Akyolová
09:00 - 10:00
Hatha jóga
Renata Akyolová
11:00 - 12:00
Hatha jóga
Jaroslava Chlebusova MS
12:30 - 13:30
Zdravá záda.
Jana Ricci
14:30 - 15:30
Jemná jóga
Renata Jamborová Nováková CS
15:45 - 16:45
Gravid jóga
Renata Jamborová Nováková CS
6 / 16
16:45 - 17:45
Hot jóga
Agáta Kouřilová CS / EN
4 / 20
17:45 - 19:15
Zdravá záda.
Věra Vojtěchová
12 / 17
19:30 - 20:45
Kurz Zdravá záda pro začátečníky
Věra Vojtěchová
0 / 0
07:00 - 08:00
Powerjóga
Renata Goryszewska CS / EN
09:30 - 10:45
Hot jóga
Andrea Moudrá
11:45 - 12:45
Ženská jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
14:45 - 15:45
Powerjóga
Ivet Slavikova
16:00 - 17:30
Jógalates
Olga Skopalová CS / RU
12 / 15
17:30 - 18:30
Aerojóga
Aristides Campagna EN / ES
9 / 11
18:50 - 19:50
Aerojóga
Aristides Campagna EN / ES
6 / 11
19:55 - 21:10
Hot jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
7 / 20
07:30 - 08:30
Ashtanga jóga
Barbora Šenková
15:00 - 16:00
Jóga core.
Martina Macková CS
16:15 - 17:15
Powerjóga
Martina Duskova MS
8 / 14
18:05 - 19:35
Hot jóga
Daniela Zálešáková CS / EN
14 / 20
19:35 - 20:35
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
14 / 15
15:15 - 16:15
Hot jóga
Martina Duskova MS
4 / 20
17:00 - 18:00
Powerjóga
Ivet Slavikova
9 / 16
18:15 - 19:15
Zdravá záda.
Agáta Kouřilová CS / EN
13 / 16
20:00 - 21:00
Hatha jóga
Tereza Štětinová MS
8 / 14
06:45 - 07:45
Vinyása jóga
Barbora Millerová MS
11 / 14
08:00 - 09:00
Powerjóga
Barbora Millerová MS
5 / 14
09:00 - 10:00
Hot jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
0 / 20
10:00 - 11:00
Zdravá záda.
Ema Horká
0 / 15
11:05 - 12:05
Hot jóga
Elena Juránková
1 / 20
13:00 - 14:00
Aerojóga
Olívia Káňová CS
3 / 11
14:30 - 15:30
Jemná jóga
Alena Přádná
2 / 16
15:45 - 16:45
Powerjóga
Agáta Kouřilová CS / EN
0 / 16
17:00 - 18:00
Jemná jóga
Ivet Slavikova
13 / 16
18:15 - 19:30
Jin jóga.
Ivet Slavikova
5 / 16
19:35 - 21:05
Hot jóga
Andrea Moudrá
6 / 20
07:00 - 08:00
Powerjóga
Simona Harániová
6 / 16
08:16 - 09:16
Jóga core.
Ivet Slavikova
5 / 16
10:18 - 11:18
Powerjóga
Renata Jamborová Nováková CS
1 / 16
11:30 - 12:30
Zdravá záda.
Renata Jamborová Nováková CS
5 / 16
13:15 - 14:15
Powerjóga
Alena Přádná
6 / 16
15:05 - 16:05
Jóga core.
Simi Markrtová
4 / 14
16:05 - 17:05
Hot jóga
David Staščák
9 / 20
17:35 - 18:35
Aerojóga
Martina Benešová CS / EN
10 / 11
18:50 - 19:50
Aerojóga
Martina Benešová CS / EN
10 / 11
20:05 - 21:20
Kundalini jóga
Hanna Pekhart CZ / EN
9 / 14
07:15 - 08:15
Hot jóga
Nikki Votrubova
17 / 20
08:45 - 09:45
Hatha jóga
Ema Horká
0 / 15
10:35 - 11:35
Hatha jóga
Andrea Moudrá
0 / 14
11:45 - 12:45
Jemná jóga
Andrea Moudrá
3 / 14
15:20 - 16:20
Gravid jóga
Andrea Křížová
3 / 15
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Simi Markrtová
14 / 14
17:40 - 19:10
Hot jóga
Andrea Křížová
5 / 20
19:45 - 20:45
Hatha jóga
Linda Konášová CS / EN
8 / 16
07:30 - 08:30
Ženská jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
3 / 15
16:35 - 17:35
Jógalates
Andrea Křížová
6 / 15
17:50 - 18:50
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
11 / 15
19:05 - 20:05
Powerjóga
Martina Duskova MS
14 / 15
20:20 - 21:20
Meditační jóga
Richard Holický CS / DE
2 / 15
06:45 - 07:45
Vinyása jóga
Nela Redek (Jurková) CS / EN
12 / 15
08:00 - 09:00
Meditační jóga
Nela Redek (Jurková) CS / EN
2 / 14
09:15 - 10:15
Aerojóga
Radka Macháčková
4 / 11
10:30 - 11:30
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
3 / 14
11:30 - 12:30
Hot jóga
Agáta Kouřilová CS / EN
2 / 20
12:30 - 13:30
Hatha jóga
Gabriela Mihalikova
0 / 16
13:45 - 14:45
Gravid jóga
Renáta Hošnová (Chrenová)
2 / 16
15:00 - 16:00
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
5 / 16
16:10 - 17:25
Hot jóga
Ivet Slavikova
9 / 20
17:30 - 18:30
Powerjóga
Zuzka Macháčková
14 / 16
19:15 - 20:15
Aerojóga
Martina Benešová CS / EN
3 / 11
20:30 - 21:30
Jóga core.
Kamila Böhmová CS
2 / 14
07:00 - 08:00
Jóga core.
Jarmila Kučmášová CS / RU
2 / 16
08:30 - 09:30
Hatha jóga
Renata Jamborová Nováková CS
3 / 15
09:30 - 11:00
Hot jóga
Alena Přádná
6 / 20
11:15 - 12:00
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
4 / 15
12:15 - 13:00
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
2 / 15
13:15 - 14:15
Jemná jóga
Olga Skopalová CS / RU
0 / 15
14:15 - 15:15
Aerojóga
Markéta Hovorková
1 / 11
15:30 - 16:30
Aerojóga
Markéta Hovorková
8 / 11
16:45 - 17:45
Zdravá záda.
Marcela Petrovská
9 / 14
17:45 - 19:15
Hot jóga
Věra Vojtěchová
9 / 20
19:30 - 20:30
Zdravá záda.
Kamila Böhmová CS
4 / 15
07:15 - 08:15
Powerjóga
Renata Jamborová Nováková CS
6 / 15
09:45 - 10:45
Senioři
Renata Jamborová Nováková CS
3 / 14
11:45 - 12:45
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
9 / 14
14:30 - 15:30
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
4 / 15
15:45 - 16:45
Jóga core.
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
5 / 15
17:00 - 18:00
Jemná jóga
Kateřina Bělohlávková CS/EN
9 / 15
18:00 - 19:00
Aerojóga
Martina Benešová CS / EN
7 / 11
19:30 - 20:45
Kurz jógy pro začátečníky.
Kateřina Bělohlávková CS/EN
0 / 0
07:30 - 08:30
Hot jóga
Ivet Slavikova
10 / 20
16:15 - 17:15
Fit jóga
Martina Korálová CS / EN
5 / 16
18:15 - 19:15
Vinyása jóga
Kateřina Bělohlávková CS/EN
14 / 15
19:45 - 21:15
Hot jóga
Marcela Petrovská
10 / 20
07:00 - 08:00
Vinyása jóga
Barbora Slabochová CS / EN
7 / 15
08:15 - 09:15
Ashtanga jóga
Barbora Slabochová CS / EN
8 / 15
09:15 - 10:45
Hot jóga
Zuzana Martakova
14 / 20
10:45 - 11:45
Vinyása jóga
Barbora Slabochová CS / EN
0 / 15
11:45 - 12:45
Hot jóga
eva vykopalová
2 / 20
12:45 - 13:45
Jemná jóga
Jana Ricci
0 / 14
14:00 - 15:00
Hot jóga
Jana Ricci
1 / 20
15:00 - 16:00
Jemná jóga
Olga Skopalová CS / RU
3 / 15
16:00 - 17:30
Hot jóga
Marcela Petrovská
6 / 20
17:30 - 18:30
Jógalates
Olga Skopalová CS / RU
15 / 15
18:45 - 19:45
Vinyása jóga
Ivana Hájková CS / EN
10 / 15
20:00 - 21:00
Powerjóga
Ivana Hájková CS / EN
5 / 15
07:15 - 08:15
Hot jóga
Kristy Korecová CS / EN
14 / 20
08:30 - 09:30
Powerjóga
Ivet Slavikova
3 / 14
10:00 - 11:00
Jóga core.
eva vykopalová
1 / 16
11:15 - 12:15
Zdravá záda.
Martina Korálová CS / EN
3 / 16
12:30 - 13:30
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
7 / 16
14:20 - 15:20
Hatha jóga
Simi Markrtová
4 / 14
15:30 - 16:30
Jógová terapie
Blanka Kloudová
0 / 14
16:50 - 17:50
Jóga core.
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
9 / 14
17:50 - 19:20
Hot jóga
Petr Jirouch CS
11 / 20
19:20 - 20:20
Jin jóga.
Eva Oniščenko CS
9 / 14
07:30 - 08:30
Powerjóga
Agáta Kouřilová CS / EN
4 / 16
08:45 - 09:45
Gravid jóga
eva vykopalová
1 / 16
10:15 - 11:15
Hatha jóga
Elena Juránková
1 / 14
11:30 - 12:30
Ženská jóga
Elena Juránková
1 / 14
15:15 - 16:15
Vinyása jóga
Jana Ricci
3 / 16
16:15 - 17:15
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
13 / 15
18:05 - 19:05
Aerojóga
Aristides Campagna EN / ES
4 / 11
19:35 - 21:05
Hot jóga
Agáta Kouřilová CS / EN
6 / 20
09:00 - 10:30
Hot jóga
Sandra Justová CS
7 / 20
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
13 / 15
11:50 - 12:50
Jóga core.
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
2 / 15
13:05 - 14:05
Hatha jóga
Jaroslava Chlebusova MS
1 / 15
14:20 - 15:20
Vinyása jóga
Lorraine Koua
1 / 15
15:35 - 16:35
Hatha jóga
Lorraine Koua
0 / 15
17:20 - 18:50
Hot jóga
Agata Kourilova
5 / 20
09:15 - 10:15
Fit jóga
Olga Skopalová CS / RU
11 / 15
11:00 - 12:15
Hot jóga
Renata Jamborová Nováková CS
10 / 20
12:40 - 13:40
Hot jóga
Renata Jamborová Nováková CS
3 / 20
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Blanka Kloudová
0 / 14
17:35 - 18:35
Jemná jóga
Blanka Kloudová
1 / 14
09:30 - 12:30
Balanční pozice - rovnováha těla i duše
Ivet Slavikova
0 / 1
18:05 - 19:05
Powerjóga
Lenka Trnavská
0 / 15
08:45 - 10:00
Vinyása jóga
Renata Jamborová Nováková CS
6 / 14
10:15 - 11:15
Jóga core.
Renata Jamborová Nováková CS
6 / 14
11:30 - 12:30
Zdravá záda.
Lenka Trnavská
0 / 14
12:45 - 13:45
Powerjóga
Lenka Trnavská
0 / 14
14:00 - 15:00
Zdravá záda.
David Staščák
0 / 14
16:00 - 17:00
Jógalates
Andrea Křížová
0 / 15
17:15 - 18:15
Powerjóga
Andrea Křížová
0 / 15
18:30 - 19:30
Wheel jóga
Andrea Křížová
0 / 15
19:30 - 20:45
Kurz Pět Tibeťanů
Jarmila Kučmášová CS / RU
0 / 0
09:00 - 10:30
Hot jóga
Marcela Petrovská
7 / 20
10:30 - 11:30
Jemná jóga
Agáta Kouřilová CS / EN
2 / 15
14:45 - 15:45
Gongová lázeň
Lucie Přibylová MS
6 / 16
16:25 - 17:25
Jin jóga.
Simi Markrtová
2 / 16
17:30 - 19:00
Hot jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
5 / 20
19:00 - 20:00
Hatha jóga
Simi Markrtová
0 / 14
09:15 - 10:15
Powerjóga
Agáta Kouřilová CS / EN
2 / 15
11:00 - 12:15
Hot jóga
Kristy Korecová CS / EN
17 / 20
17:40 - 18:40
Zdravá záda.
Simi Markrtová
4 / 16
17:45 - 18:45
Aerojóga
Markéta Hovorková
5 / 11
Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)