Pokud je zobrazeno více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí táhnutím zprava doleva a obráceně
5
6
So
7
Ne
8
Po
9
Út
10
St
11
Čt
12
13
So
14
Ne
15
Po
16
Út
17
St
18
Čt
19
20
So
21
Ne
22
Po
23
Út
24
St
25
Čt
26
27
So
28
Ne
29
Po
30
Út
31
St
1
Čt
Srpen 2024
2
3
So
4
Ne
5
Po
6
Út
7
St
8
Čt
9
10
So
11
Ne
12
Po
13
Út
14
St
15
Čt
16
17
So
18
Ne
19
Po
20
Út
21
St
22
Čt
23
24
So
25
Ne
26
Po
27
Út
28
St
29
Čt
30
31
So
1
Ne
Září 2024
2
Po
3
Út
4
St
5
Čt
6
7
So
8
Ne
9
Po
10
Út
11
St
12
Čt
13
14
So
15
Ne
16
Po
17
Út
18
St
19
Čt
20
21
So
22
Ne
23
Po
24
Út
25
St
26
Čt
27
28
So
29
Ne
30
Po
1
Út
Říjen 2024
2
St
3
Čt
4
5
So
6
Ne
7
Po
8
Út
9
St
10
Čt
11
12
So
Pondělí
15.07.2024
Úterý
16.07.2024
Středa
17.07.2024
Čtvrtek
18.07.2024
Pátek
19.07.2024
Sobota
20.07.2024
Neděle
21.07.2024
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
06:50 - 07:50
Powerjóga
Lucie Červenková CS/EN
08:00 - 09:00
Jemná jóga
Martina Korálová CS / EN
09:10 - 10:10
Ženská jóga
Elena Juránková CS / RU
4 / 18
10:20 - 11:20
Jin jóga.
Elena Juránková CS / RU
3 / 18
11:30 - 12:30
Vinyása jóga
Martina Korálová CS / EN
4 / 18
12:40 - 13:40
Jógová terapie
Věra Vojtěchová
8 / 18
13:50 - 14:50
Zdravá záda.
Alena Přádná
4 / 18
15:00 - 16:00
Powerjóga
Alena Přádná
7 / 18
16:10 - 17:10
Jóga core.
Jana Ricci
13 / 18
17:20 - 18:20
Powerjóga
Agáta Kouřilová
12 / 18
18:30 - 19:30
Zdravá záda.
Agáta Kouřilová
16 / 18
19:40 - 20:40
Powerjóga
Monika Vlachová
18 / 18
20:50 - 21:50
Hatha jóga
Adina Celnerová
4 / 18
18:00 - 19:00
PARK SACRÉ COEUR
Adina Celnerová
10 / 30
06:50 - 07:50
Powerjóga
Monika Vlachová
18 / 18 +1
08:00 - 09:00
Zdravá záda.
Monika Vlachová
3 / 18
09:10 - 10:10
Jóga core.
Adina Celnerová
6 / 18
10:20 - 11:20
Zdravá záda
Eva Krutinová
0 / 18
11:30 - 12:30
Zdravá záda.
Jana Ricci
3 / 18
12:40 - 13:40
AromaJóga
Jana Ricci
3 / 18
13:50 - 14:50
Jemná jóga
Renáta Jamborová Nováková CS
0 / 18
15:00 - 16:00
Gravid jóga
Renáta Jamborová Nováková CS
5 / 18
16:10 - 17:10
Powerjóga
Martina Dušková MS
18 / 18
17:20 - 18:20
Zdravá záda.
Věra Vojtěchová
18 / 18 +9
18:30 - 19:30
Powerjóga
Agáta Kouřilová
5 / 18
19:40 - 20:40
Hatha jóga
Andrea Šimková
6 / 18
20:50 - 21:50
Jemná jóga
Adina Celnerová
0 / 18
18:00 - 19:00
PARK SACRÉ COEUR
Martina Korálová CS / EN
15 / 30
06:50 - 07:50
Powerjóga
Veronika Vltavská
18 / 18 +2
08:00 - 09:00
Vinyása jóga
Julie Bičišťová MS
3 / 18
09:10 - 10:10
Zdravá záda.
Eva Vykopalová
0 / 18
10:20 - 11:20
Hatha jóga
Eva Vykopalová
0 / 18
11:30 - 12:30
Zdravá záda.
Martina Korálová CS / EN
6 / 18
12:40 - 13:40
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
3 / 18
13:50 - 14:50
Gravid jóga
Andrea Křížová
3 / 18
15:00 - 16:00
Jógalates
Andrea Křížová
3 / 18
16:10 - 17:10
Jemná jóga
Elena Juránková CS / RU
7 / 18
17:20 - 18:20
Jin jóga.
Elena Juránková CS / RU
7 / 18
18:30 - 19:30
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
18 / 18
19:40 - 20:40
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
5 / 18
20:50 - 21:50
Hatha jóga
Linda Konášová (Donáthová) CS / EN
4 / 18
18:00 - 19:00
PARK SACRÉ COEUR
Adina Celnerová
4 / 30
06:45 - 07:45
Vinyása jóga
Kristýna Havlíková
18 / 18 +4
08:00 - 09:00
Hatha jóga
Renáta Jamborová Nováková CS
5 / 18
09:10 - 10:10
Jemná jóga
Renáta Jamborová Nováková CS
2 / 18
10:20 - 11:20
Vinyása jóga
Monika Vlachová
2 / 18
11:30 - 12:30
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
4 / 18
12:40 - 13:40
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
0 / 18
13:50 - 14:50
Jemná jóga
Olga Skopalová CS / RU
3 / 18
15:00 - 16:00
Vinyása jóga
Daniela Zálešáková CS / EN
2 / 18
16:10 - 17:10
Zdravá záda.
Daniela Zálešáková CS / EN
10 / 18
17:20 - 18:20
Powerjóga
Zuzka Macháčková
8 / 18
18:30 - 19:30
Hatha jóga
Linda Konášová (Donáthová) CS / EN
17 / 18
19:40 - 20:40
Zdravá záda.
Alena Přádná
2 / 18
20:50 - 21:50
Relaxační jóga
Alena Přádná
0 / 18
18:00 - 19:00
PARK SACRÉ COEUR
Martina Benešovská Cudráková
3 / 30
06:50 - 07:50
Vinyása jóga
Julie Drážďanská
5 / 18
08:00 - 09:00
Hatha jóga
Agáta Kouřilová
1 / 18
09:10 - 10:10
Ženská jóga
Elena Juránková CS / RU
0 / 18
10:20 - 11:20
Gravid jóga
Elena Juránková CS / RU
1 / 18
11:30 - 12:30
Zdravá záda.
Martina Korálová CS / EN
7 / 18
12:40 - 13:40
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
3 / 18
13:50 - 14:50
Zdravá záda.
Jana Ricci
0 / 18
15:00 - 16:00
Vinyása jóga
Jana Ricci
0 / 18
16:10 - 17:10
Hatha jóga
Jana Ricci
5 / 18
17:20 - 18:20
Powerjóga
Marcela Petrovská
1 / 18
18:30 - 19:30
Jóga core.
Marcela Petrovská
3 / 18
19:40 - 20:40
Jin jóga.
Zuzana Nepraš (Brown)
2 / 18
20:50 - 21:50
Jemná jóga
Julie Bičišťová MS
1 / 18
18:00 - 19:00
PARK SACRÉ COEUR
Adina Celnerová
0 / 30
08:40 - 09:40
Fit jóga
Olga Skopalová CS / RU
12 / 18
09:50 - 10:50
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
6 / 18
11:00 - 12:00
Vinyása jóga
Lenka Oravcová
1 / 18
08:00 - 09:00
Vinyása jóga
Renáta Jamborová Nováková CS
0 / 18
09:10 - 10:10
Jóga core.
Renáta Jamborová Nováková CS
0 / 18
10:20 - 11:20
Jemná jóga
Agáta Kouřilová
3 / 18
11:30 - 12:30
Powerjóga
Agáta Kouřilová
0 / 18
12:40 - 13:40
Hatha jóga
Tina Korecová CS / EN
1 / 18
13:50 - 14:50
Gravid jóga
Zdeňka Kudrnová
0 / 18
15:00 - 16:00
Zdravá záda.
Zdeňka Kudrnová
1 / 18
16:10 - 17:10
Jógalates
Andrea Křížová
2 / 18
17:20 - 18:20
Powerjóga
Andrea Křížová
0 / 18
18:30 - 19:30
Zdravá záda.
Miroslava Oravcová
1 / 18
19:40 - 20:40
Hatha jóga
Miroslava Oravcová
1 / 18
KURZY, WORKSHOPY, KROUŽKY: KURZY A WORKSHOPY KROUŽKY PRO ŠKOLÁKY
JÓGOVÉ POBYTY: JÓGOVÉ POBYTY
RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE: RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE

REKONSTRUKCE

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)