Pokud je zobrazano více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí tahnutí zprava doleva a obráceně
18
Út
19
St
20
Čt
21
22
So
23
Ne
24
Po
25
Út
26
St
27
Čt
28
29
So
30
Ne
31
Po
1
Út
Únor 2022
2
St
3
Čt
4
5
So
6
Ne
7
Po
8
Út
9
St
10
Čt
11
12
So
13
Ne
14
Po
15
Út
16
St
17
Čt
18
19
So
20
Ne
21
Po
22
Út
23
St
24
Čt
25
26
So
27
Ne
28
Po
1
Út
Březen 2022
2
St
3
Čt
4
5
So
6
Ne
7
Po
8
Út
9
St
10
Čt
11
12
So
13
Ne
14
Po
15
Út
16
St
17
Čt
18
19
So
20
Ne
21
Po
22
Út
23
St
24
Čt
25
26
So
27
Ne
28
Po
29
Út
30
St
31
Čt
1
Duben 2022
2
So
3
Ne
4
Po
5
Út
6
St
7
Čt
8
9
So
10
Ne
11
Po
12
Út
13
St
14
Čt
15
16
So
17
Ne
18
Po
19
Út
20
St
21
Čt
22
23
So
24
Ne
25
Po
26
Út
27
St
Pondělí
24.01.2022
Úterý
25.01.2022
Středa
26.01.2022
Čtvrtek
27.01.2022
Pátek
28.01.2022
Sobota
29.01.2022
Neděle
30.01.2022
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
07:10 - 08:10
Vinyása jóga
Kristýna Mulíčková
08:20 - 09:20
Vinyása jóga
Kristýna Mulíčková
09:30 - 10:30
Pilates
Hana Kelišová
11:00 - 12:00
Zdravá záda.
Hana Kelišová
13:00 - 14:00
Powerjóga
Alexandra Mandová CS
15:20 - 16:20
Hot jóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
16:30 - 17:30
Hot jóga
Jana Kapickova
17:40 - 19:10
Hot jóga
Jaru Vinšová
19:10 - 20:10
Jógová terapie
Michal Kohoutek
20:15 - 21:15
Jógová terapie
Michal Kohoutek
16:50 - 17:50
Ženská jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
18:00 - 19:00
Vinyása jóga
Pavla Křečanová
07:30 - 08:30
Zdravá záda.
Richard Holický CS / DE
08:40 - 09:40
Hatha jóga
Monika Stuart CS / EN
10:30 - 11:30
Hatha jóga
Olga Skopalová CS / RU
11:45 - 12:45
Senioři
Olga Skopalová CS / RU
13:00 - 14:00
Powerjóga
Barbora Pagáčová
15:40 - 16:40
Zdravá záda.
Jana Ricci
16:50 - 17:50
Jóga core.
Jana Ricci
18:00 - 19:00
Powerjóga
Barbora Pagáčová
19:05 - 20:05
Jin jóga.
Barbora Pagáčová
20:10 - 21:10
Vinyása jóga
Nikol Kopáčová
09:00 - 10:00
Zdravá záda.
Janka Bartůňková
16:00 - 17:00
Hot jóga
Vendula Prokorátová
17:10 - 18:10
Hot jóga
Vendula Prokorátová
18:20 - 19:20
Hot jóga
Paulína Palíková
19:30 - 20:45
Hot jóga
Markéta Stehlíková
07:30 - 08:30
Hatha jóga
Tereza Vašíčková
08:40 - 09:40
Zdravá záda.
Veronika Cieslarová CS / EN
09:50 - 10:50
Mami s batolaty
Veronika Cieslarová CS / EN
11:00 - 12:00
Mami s mimi
Veronika Cieslarová CS / EN
13:00 - 14:00
Powerjóga
Kristina Běrská
14:30 - 15:30
Hatha jóga
Klára Koupilková
15:40 - 16:40
Hot jóga
Klára Koupilková
16:50 - 17:50
Hot jóga
Monika Stuart CS / EN
18:00 - 19:30
Hot jóga
Monika Stuart CS / EN
19:40 - 20:55
Hot jóga
Markéta Stehlíková
09:00 - 10:00
Pilates
Hana Kelišová
10:10 - 11:10
Fit jóga
Hana Kelišová
16:25 - 17:25
Jemná jóga
Martina Rysová CS / EN
17:35 - 18:50
Zdravá záda.
Martina Rysová CS / EN
19:00 - 20:00
Fit jóga
Hana Kelišová
20:10 - 21:10
Powerjóga
Alžběta Darášová
07:30 - 08:30
Vinyása jóga
Kristýna Mulíčková
08:35 - 09:35
Vinyása jóga
Renata Goryszewska CS / EN
09:50 - 10:50
Hatha jóga
Monika Stuart CS / EN
11:10 - 12:10
Senioři
Monika Stuart CS / EN
15:30 - 16:30
Hatha jóga
Barbora Pagáčová
16:40 - 17:40
Powerjóga
Barbora Pagáčová
17:50 - 18:50
Jóga core.
Kristýna Mikšovská CS / EN
19:00 - 20:00
Powerjóga
Kristýna Mikšovská CS / EN
20:10 - 21:10
Jógová terapie
Michal Kohoutek
16:45 - 17:45
Hot jóga
Jana Kapickova
18:00 - 19:15
Hot jóga
Markéta Stehlíková
19:30 - 20:45
Hot jóga
Barbora Pagáčová
07:20 - 08:20
Hatha jóga
Vendula Prokorátová
13:00 - 14:00
Powerjóga
Jaru Vinšová
15:30 - 16:30
Hot jóga
Jana Kapickova
16:40 - 17:40
Hot jóga
Jana Kapickova
17:50 - 18:50
Hot jóga
Jana Ricci
19:00 - 20:00
Hot jóga
Jana Ricci
15:50 - 16:50
Vinyása jóga
Ivet Slavikova
17:00 - 18:00
Hatha jóga
Ivet Slavikova
18:10 - 19:10
Zdravá záda.
Renáta Lazarová
19:20 - 20:20
Relaxační jóga
Renáta Lazarová
08:50 - 09:50
Hatha jóga
Kristýna Mikšovská CS / EN
8 /14
10:00 - 11:00
Powerjóga
Kristýna Mikšovská CS / EN
10 /14
11:10 - 12:10
Zdravá záda.
Benjamin Peguero
3 /14
12:20 - 13:20
Powerjóga
Benjamin Peguero
0 /14
14:20 - 15:20
Jógová terapie
Renáta Lazarová
0 /16
15:25 - 16:40
Relaxační jóga
Renáta Lazarová
5 /16
16:50 - 17:50
Hot jóga
Kristýna Hůšová
8 /15
18:00 - 19:15
Hot jóga
Kristýna Hůšová
5 /15
09:00 - 10:15
Hot jóga
Nikki Votrubova
14 +3 /15
10:30 - 11:30
Hot jóga
Nikki Votrubova
15 /15
11:55 - 12:55
Hot jóga
Markéta Stehlíková
11 /14
13:05 - 14:05
Hot jóga
Markéta Stehlíková
4 /14
09:10 - 10:10
Pilates
Veronika Cieslarová CS / EN
9 /14
10:20 - 11:20
Jemná jóga
Veronika Cieslarová CS / EN
4 /14
11:30 - 12:30
Powerjóga
Dominika Malovecká CS/EN
6 /14
13:20 - 14:20
Hot jóga
Anett Choutková
9 /15
16:15 - 17:45
Hot jóga
Jaru Vinšová
13 /14
17:45 - 18:45
Jemná jóga
Renáta Hošnová (Chrenová)
13 /14
18:55 - 19:55
Jóga core.
Sandra Laurencová CS / EN / FR
14 /14
20:05 - 21:05
Vinyása jóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
2 /14
09:30 - 10:45
Hot jóga
Nikki Votrubova
15 +1 /15
10:55 - 11:55
Hot jóga
Nikki Votrubova
15 +2 /15
12:10 - 13:10
Hot jóga
Anett Choutková
9 /15
16:20 - 17:35
Ashtanga jóga
Renáta Hošnová (Chrenová)
3 /14
18:15 - 19:30
Hot jóga
Kristýna Hůšová
6 /14
19:45 - 20:45
Hot jóga
Markéta Stehlíková
14 +1 /14
JEDNOTLIVÉ LEKCE: Anděl | Chodov | Vinohrady | ONLINE LEKCE
KURZY A WORKSHOPY : ANDĚL (CHODOV)
JÓGOVÉ POBYTY: JÓGOVÉ POBYTY
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace