Pokud je zobrazeno více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí táhnutím zprava doleva a obráceně
17
18
So
19
Ne
20
Po
21
Út
22
St
23
Čt
24
25
So
26
Ne
27
Po
28
Út
29
St
30
Čt
31
1
So
Červen 2024
2
Ne
3
Po
4
Út
5
St
6
Čt
7
8
So
9
Ne
10
Po
11
Út
12
St
13
Čt
14
15
So
16
Ne
17
Po
18
Út
19
St
20
Čt
21
22
So
23
Ne
24
Po
25
Út
26
St
27
Čt
28
29
So
30
Ne
1
Po
Červenec 2024
2
Út
3
St
4
Čt
5
6
So
7
Ne
8
Po
9
Út
10
St
11
Čt
12
13
So
14
Ne
15
Po
16
Út
17
St
18
Čt
19
20
So
21
Ne
22
Po
23
Út
24
St
25
Čt
26
27
So
28
Ne
29
Po
30
Út
31
St
1
Čt
Srpen 2024
2
3
So
4
Ne
5
Po
6
Út
7
St
8
Čt
9
10
So
11
Ne
12
Po
13
Út
14
St
15
Čt
16
17
So
18
Ne
19
Po
20
Út
21
St
22
Čt
23
24
So
Pondělí
27.05.2024
Úterý
28.05.2024
Středa
29.05.2024
Čtvrtek
30.05.2024
Pátek
31.05.2024
Sobota
01.06.2024
Neděle
02.06.2024
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
07:10 - 08:10
Vinyása jóga
Kristýna Mulíčková
08:20 - 09:20
Vinyása jóga
Kristýna Mulíčková
09:30 - 10:30
Pilates
Hana Kelišová
10:45 - 11:45
Zdravá záda.
Věra Vojtěchová
12:40 - 13:40
Powerjóga
Marcela Petrovská
15:20 - 16:20
Jóga core.
Eva Laštovičková
16:30 - 17:30
Mírná HOTjóga
Eva Laštovičková
17:40 - 19:10
Hot jóga
Eunika Karniš CS
19:10 - 20:10
Jógová terapie
Michal Kohoutek
14 / 17
20:15 - 21:15
Jógová terapie
Michal Kohoutek
16 / 17
16:40 - 17:50
Ženská jóga
Marie Langerová
18:00 - 19:00
Vinyása jóga
Pavla Křečanová
19:25 - 20:55
Hot jóga
Věra Vojtěchová
15 / 16 +1
07:20 - 08:20
Powerjóga
Marcela Petrovská
16 / 17
08:40 - 09:40
Hatha jóga
Monika Stuart CS/EN
6 / 17
10:00 - 11:00
Gravid jóga
Monika Stuart CS/EN
3 / 14
11:45 - 12:45
Jóga core.
Martina Benešovská Cudráková
6 / 17
13:00 - 14:00
Powerjóga
Radka Macháčková
3 / 17
14:15 - 15:15
Hatha jóga
Radka Macháčková
1 / 17
15:40 - 16:40
Zdravá záda.
Jana Ricci
5 / 17
16:50 - 17:50
Jóga core.
Jana Ricci
17 / 17 +1
18:00 - 19:00
Powerjóga
Nikola Valová
17 / 17 +1
19:05 - 20:05
Hatha jóga
Nikola Valová
11 / 17
20:10 - 21:10
Vinyása jóga
Markéta Stehlíková
14 / 17
07:30 - 08:30
Zdravá záda.
Marie Langerová
11 / 16
08:50 - 09:50
Zdravá záda.
Janka Bartůňková
3 / 16
10:30 - 11:30
Vinyása jóga
Martina Benešovská Cudráková
5 / 17
16:00 - 17:00
Mírná HOTjóga
Vendula Prokorátová
13 / 16
17:10 - 18:10
Hot jóga
Vendula Prokorátová
10 / 16
18:20 - 19:20
Mírná HOTjóga
Martina Rysová CS / EN
6 / 16
19:30 - 20:30
Yoga SCULPT
Kristýna Kajgrová
16 / 16 +1
07:20 - 08:20
Powerjóga
Marcela Petrovská
12 / 16
08:50 - 09:50
Jemná jóga
Pavla Galla Rožumberská
4 / 16
10:10 - 11:10
Jógalates
Pavla Galla Rožumberská
4 / 17
11:30 - 12:30
Lymfojóga
Zdeňka Kudrnová
4 / 18
12:40 - 13:40
Jóga core.
Zdeňka Kudrnová
0 / 17
14:20 - 15:20
Hatha jóga
Radka Macháčková
1 / 15
15:30 - 16:30
Powerjóga
Radka Macháčková
6 / 16
16:40 - 17:40
Jemná jóga
Martina Rysová CS / EN
2 / 17
17:50 - 18:50
Zdravá záda.
Martina Rysová CS / EN
7 / 17
19:00 - 20:00
NAVAKARANA Vinyása
Daniela Nováková
17 / 17 +2
20:10 - 21:10
Powerjóga
Eliška Ježková
6 / 17
07:30 - 08:30
Vinyása jóga
Daniela Nováková
17 / 17 +2
09:00 - 10:00
Pilates
Hana Kelišová
3 / 9
11:00 - 12:00
Zdravá záda.
Lucie Červenková CS/EN
0 / 16
12:10 - 13:10
Powerjóga
Lucie Červenková CS/EN
2 / 16
14:40 - 15:40
Vinyása jóga
Klára Moravcová
2 / 16
15:50 - 16:50
Jóga core.
Klára Moravcová
3 / 16
17:00 - 18:00
Hatha jóga
Monika Stuart CS/EN
16 / 16
18:10 - 19:10
Mírná HOTjóga
Monika Stuart CS/EN
16 / 16 +2
19:20 - 20:35
Hot jóga
Markéta Stehlíková
7 / 16
07:20 - 08:20
Powerjóga
Renata Goryszewska CS / EN
11 / 16
08:35 - 09:35
Vinyása jóga
Renata Goryszewska CS / EN
6 / 17
09:45 - 10:45
Hatha jóga
Monika Stuart CS/EN
2 / 17
10:55 - 11:55
Senioři
Monika Stuart CS/EN
2 / 17
12:05 - 13:05
Zdravá záda.
Marie Langerová
0 / 17
14:20 - 15:20
Gravid jóga
Monika Stuart CS/EN
0 / 14
15:30 - 16:30
AromaJóga
Veronika Vltavská
4 / 17
16:40 - 17:40
Powerjóga
Veronika Vltavská
16 / 17
17:50 - 18:50
Jóga core.
Kristýna Mikšovská CS/EN
17 / 17
19:00 - 20:00
Jin jóga.
Kristýna Mikšovská CS/EN
5 / 17
20:10 - 21:10
Jógová terapie
Michal Kohoutek
17 / 17 +2
07:30 - 08:30
Vinyása jóga
Kristýna Mulíčková
15 / 17
09:00 - 10:00
Yoga SCULPT
Kristýna Kajgrová
5 / 16
10:15 - 11:15
Pilates
Hana Kelišová
1 / 9
11:30 - 12:30
Jóga core.
Natalie Doubková
1 / 16
15:40 - 16:40
Mírná HOTjóga
Eunika Karniš CS
11 / 17
16:50 - 17:50
HOT HIIT pilates
Eunika Karniš CS
7 / 16
18:00 - 19:15
Hot jóga
Martina Hesounová
7 / 16
19:30 - 20:30
Vinyása jóga
Nikola Valová
7 / 16
07:20 - 08:20
Jemná jóga
Vendula Prokorátová
1 / 17
08:40 - 09:40
Vinyása jóga
Vendula Prokorátová
4 / 17
10:00 - 11:00
Zdravá záda.
Eva Nosová CS
2 / 17
11:10 - 12:10
Jóga core.
Eva Nosová CS
0 / 17
12:20 - 13:20
Powerjóga
Nikola Čaprnková
1 / 17
13:30 - 14:30
Zdravá záda.
Nikola Čaprnková
3 / 17
14:40 - 15:40
Tradiční Hatha jóga
Adina Celnerová
1 / 17
15:50 - 16:50
Vinyása jóga
Ivet Slavikova
11 / 17
17:00 - 18:00
Hatha jóga
Ivet Slavikova
5 / 17
18:10 - 19:10
Zdravá záda.
Renáta Lazarová
4 / 17
19:20 - 20:20
Relaxační jóga
Renáta Lazarová
3 / 17
07:30 - 08:30
Powerjóga
Lorraine Koua
12 / 16
09:00 - 10:00
Pilates
Hana Kelišová
0 / 16
15:30 - 16:30
AromaJóga
Alexandra Mandová CS
3 / 16
16:40 - 17:40
Mírná HOTjóga
Alexandra Mandová CS
9 / 16
17:50 - 18:50
Powerjóga
Anna Dolečková
3 / 16
19:00 - 20:15
Ashtanga jóga
Anna Dolečková
1 / 16
08:50 - 09:50
Hatha jóga
Renata Pícová
8 / 17
10:00 - 11:00
Powerjóga
Renata Pícová
7 / 17
11:10 - 12:10
Vinyása jóga
Lucia Maďarová
0 / 17
12:30 - 13:30
Jógová terapie
Renáta Lazarová
0 / 17
13:40 - 14:40
Relaxační jóga
Renáta Lazarová
1 / 17
15:00 - 16:00
Vinyása jóga
Klára Moravcová
1 / 17
16:10 - 17:10
Zdravá záda.
Pavla Galla Rožumberská
1 / 17
17:20 - 18:20
Jógalates
Pavla Galla Rožumberská
3 / 17
09:00 - 10:15
Hot jóga
Daniela Nováková
3 / 17
10:30 - 11:30
Hot jóga
Daniela Nováková
1 / 17
16:30 - 17:30
Mírná HOTjóga
Petra Zázvorková
7 / 17
17:40 - 18:40
Vinyása jóga
Petra Zázvorková
8 / 17
09:10 - 10:10
Jóga core.
Nikola Čaprnková
5 / 17
10:20 - 11:20
Jemná jóga
Nikola Čaprnková
4 / 17
11:30 - 12:30
Powerjóga
Nikola Gažová
3 / 17
12:40 - 13:40
Vinyása jóga
Nikola Gažová
0 / 17
15:00 - 16:00
Zdravá záda.
Eva Laštovičková
2 / 17
16:10 - 17:25
Ashtanga jóga
Renáta Hošnová (Chrenová)
6 / 17
17:35 - 18:35
Jemná jóga
Renáta Hošnová (Chrenová)
3 / 17
18:45 - 19:45
Powerjóga
Ivana Čížková
6 / 17
19:45 - 20:45
Vinyása jóga
Petra Zázvorková
8 / 17
09:30 - 10:45
Hot jóga
Dita Táborová
4 / 17
11:00 - 12:00
Jógalates
Dita Táborová
3 / 17
15:10 - 16:10
Mírná HOTjóga
Anna Dolečková
3 / 16
16:20 - 17:50
Hot jóga
Věra Vojtěchová
0 / 16
18:15 - 19:30
Hot jóga
Markéta Stehlíková
3 / 16
19:55 - 20:55
Jóga core.
Ivana Čížková
2 / 17
KURZY, WORKSHOPY, KROUŽKY: KURZY A WORKSHOPY KROUŽKY PRO ŠKOLÁKY
JÓGOVÉ POBYTY: JÓGOVÉ POBYTY
RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE: RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE

Kraniosakrální jóga

Hormonální jóga

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)