Pokud je zobrazeno více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí táhnutím zprava doleva a obráceně
3
Po
4
Út
5
St
6
Čt
7
8
So
9
Ne
10
Po
11
Út
12
St
13
Čt
14
15
So
16
Ne
17
Po
18
Út
19
St
20
Čt
21
22
So
23
Ne
24
Po
25
Út
26
St
27
Čt
28
29
So
30
Ne
1
Po
Červenec 2024
2
Út
3
St
4
Čt
5
6
So
7
Ne
8
Po
9
Út
10
St
11
Čt
12
13
So
14
Ne
15
Po
16
Út
17
St
18
Čt
19
20
So
21
Ne
22
Po
23
Út
24
St
25
Čt
26
27
So
28
Ne
29
Po
30
Út
31
St
1
Čt
Srpen 2024
2
3
So
4
Ne
5
Po
6
Út
7
St
8
Čt
9
10
So
11
Ne
12
Po
13
Út
14
St
15
Čt
16
17
So
18
Ne
19
Po
20
Út
21
St
22
Čt
23
24
So
25
Ne
26
Po
27
Út
28
St
29
Čt
30
31
So
1
Ne
Září 2024
2
Po
3
Út
4
St
5
Čt
6
7
So
8
Ne
9
Po
10
Út
Pondělí
10.06.2024
Úterý
11.06.2024
Středa
12.06.2024
Čtvrtek
13.06.2024
Pátek
14.06.2024
Sobota
15.06.2024
Neděle
16.06.2024
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
07:20 - 08:20
Powerjóga
Renata Goryszewska CS / EN
08:35 - 09:35
Vinyása jóga
Renata Goryszewska CS / EN
09:45 - 10:45
Hatha jóga
Monika Stuart CS/EN
10:55 - 11:55
Senioři
Monika Stuart CS/EN
14:20 - 15:20
Gravid jóga
Monika Stuart CS/EN
5 / 14
15:30 - 16:30
AromaJóga
Veronika Vltavská
15 / 17
16:40 - 17:40
Powerjóga
Veronika Vltavská
17 / 17
17:50 - 18:50
Jóga core.
Kristýna Mikšovská CS/EN
16 / 17
19:00 - 20:00
Jin jóga.
Kristýna Mikšovská CS/EN
17 / 17
20:10 - 21:10
Jógová terapie
Michal Kohoutek
17 / 17 +1
07:30 - 08:30
Vinyása jóga
Kristýna Mulíčková
09:00 - 10:00
Yoga SCULPT
Kristýna Kajgrová
10:15 - 11:15
Pilates
Hana Kelišová
11:30 - 12:30
Jóga core.
Natalie Doubková
15:40 - 16:40
Mírná HOTjóga
Eunika Karniš CS
17 / 17
16:50 - 17:50
HOT HIIT pilates
Eunika Karniš CS
9 / 16
18:00 - 19:15
Hot jóga
Martina Hesounová
10 / 16
19:30 - 20:30
Vinyása jóga
Petra Zázvorková
14 / 16
18:00 - 19:00
Vyšehrad
Martina Benešovská Cudráková
1 / 30
07:20 - 08:20
Jemná jóga
Vendula Prokorátová
4 / 17
08:40 - 09:40
Vinyása jóga
Vendula Prokorátová
2 / 17
10:00 - 11:00
Zdravá záda.
Eva Nosová CS
3 / 17
11:10 - 12:10
Jóga core.
Eva Nosová CS
2 / 17
12:20 - 13:20
Powerjóga
Nikola Čaprnková
2 / 17
13:30 - 14:30
Zdravá záda.
Nikola Čaprnková
3 / 17
14:40 - 15:40
Tradiční Hatha jóga
Adina Celnerová
2 / 17
15:50 - 16:50
Vinyása jóga
Ivet Slavikova
9 / 17
17:00 - 18:00
Hatha jóga
Ivet Slavikova
6 / 17
18:10 - 19:10
Zdravá záda.
Renáta Lazarová
5 / 17
19:20 - 20:20
Relaxační jóga
Renáta Lazarová
10 / 17
07:30 - 08:30
Powerjóga
Lorraine Koua
16 / 16 +1
09:00 - 10:00
Pilates
Hana Kelišová
2 / 16
15:30 - 16:30
AromaJóga
Alexandra Mandová CS
3 / 16
16:40 - 17:40
Mírná HOTjóga
Alexandra Mandová CS
12 / 16
17:50 - 18:50
Powerjóga
Monika Sojková
8 / 16
19:00 - 20:15
Vinyása jóga
Monika Sojková
5 / 16
08:50 - 09:50
Powerjóga
Renata Pícová
12 / 17
10:00 - 11:00
Jóga core.
Renata Pícová
4 / 17
12:30 - 13:30
Jógová terapie
Renáta Lazarová
0 / 17
13:40 - 14:40
Relaxační jóga
Renáta Lazarová
3 / 17
15:00 - 16:00
Vinyása jóga
Klára Moravcová
1 / 17
16:30 - 17:30
Mírná HOTjóga
Nikola Valová
6 / 17
17:40 - 18:40
Vinyása jóga
Nikola Valová
5 / 17
09:00 - 10:15
Hot jóga
Daniela Nováková
11 / 17
10:30 - 11:30
Hot jóga
Daniela Nováková
0 / 17
09:10 - 10:10
Jóga core.
Nikola Čaprnková
8 / 17
10:20 - 11:20
Jemná jóga
Nikola Čaprnková
6 / 17
11:30 - 12:30
Powerjóga
Nikola Gažová
9 / 17
12:40 - 13:40
Vinyása jóga
Nikola Gažová
5 / 17
15:10 - 16:10
Mírná HOTjóga
Lorraine Koua
4 / 16
16:20 - 17:50
Hot jóga
Lenka Pristačová
2 / 16
18:35 - 19:35
Jóga core.
Monika Vlachová
2 / 16
19:45 - 20:45
Vinyása jóga
Monika Vlachová
9 / 17
09:30 - 10:45
Hot jóga
Dita Táborová
7 / 17
11:00 - 12:00
Jógalates
Dita Táborová
4 / 17
16:25 - 17:25
Vinyása jóga
Brigita Cmuntova
2 / 17
17:35 - 18:35
Jemná jóga
Brigita Cmuntova
8 / 17
18:45 - 19:45
Powerjóga
Ivana Čížková
7 / 17
19:55 - 20:55
Relaxační jóga
Ivana Čížková
1 / 17
KURZY, WORKSHOPY, KROUŽKY: KURZY A WORKSHOPY KROUŽKY PRO ŠKOLÁKY
JÓGOVÉ POBYTY: JÓGOVÉ POBYTY
RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE: RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE
Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)