Pokud je zobrazano více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí tahnutí zprava doleva a obráceně
16
17
So
18
Ne
19
Po
20
Út
21
St
22
Čt
23
24
So
25
Ne
26
Po
27
Út
28
St
29
Čt
1
Březen 2024
2
So
3
Ne
4
Po
5
Út
6
St
7
Čt
8
9
So
10
Ne
11
Po
12
Út
13
St
14
Čt
15
16
So
17
Ne
18
Po
19
Út
20
St
21
Čt
22
23
So
24
Ne
25
Po
26
Út
27
St
28
Čt
29
30
So
31
Ne
1
Po
Duben 2024
2
Út
3
St
4
Čt
5
6
So
7
Ne
8
Po
9
Út
10
St
11
Čt
12
13
So
14
Ne
15
Po
16
Út
17
St
18
Čt
19
20
So
21
Ne
22
Po
23
Út
24
St
25
Čt
26
27
So
28
Ne
29
Po
30
Út
1
St
Květen 2024
2
Čt
3
4
So
5
Ne
6
Po
7
Út
8
St
9
Čt
10
11
So
12
Ne
13
Po
14
Út
15
St
16
Čt
17
18
So
19
Ne
20
Po
21
Út
22
St
23
Čt
24
25
So
Pondělí
26.02.2024
Úterý
27.02.2024
Středa
28.02.2024
Čtvrtek
29.02.2024
Pátek
01.03.2024
Sobota
02.03.2024
Neděle
03.03.2024
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
07:10 - 08:10
Vinyása jóga
Kristýna Mulíčková
08:20 - 09:20
Vinyása jóga
Kristýna Mulíčková
09:30 - 10:30
Pilates
Hana Kelišová
10:45 - 11:45
Zdravá záda.
Monika Vlachová
8 / 17
12:40 - 13:40
Powerjóga
Renáta Hošnová (Chrenová)
4 / 17
15:20 - 16:20
Jóga core.
Adina Celnerová
5 / 17
16:30 - 17:30
Mírná HOTjóga
Adina Celnerová
16 / 16 +1
17:40 - 19:10
Hot jóga
Eunika Karniš CS
17 / 17
19:10 - 20:10
Jógová terapie
Michal Kohoutek
17 / 17 +2
20:15 - 21:15
Jógová terapie
Michal Kohoutek
17 / 17 +1
08:00 - 09:00
Jin jóga.
Radka Macháčková
09:10 - 10:10
Powerjóga
Radka Macháčková
15:30 - 16:30
Hatha jóga
Monika Sojková
3 / 17
16:40 - 17:50
Ženská jóga
Marie Langerová
6 / 17
18:00 - 19:00
Vinyása jóga
Pavla Křečanová
17 / 17 +1
19:25 - 20:55
Hot jóga
Markéta Stehlíková
15 / 16
07:20 - 08:20
Powerjóga
Martina Hesounová
17 / 17 +2
08:40 - 09:40
Hatha jóga
Kristýna Hůšová
3 / 17
10:00 - 11:00
Gravid jóga
Renáta Hošnová (Chrenová)
3 / 14
11:10 - 12:10
Vinyása jóga
Radka Macháčková
0 / 16
12:20 - 13:20
Jemná jóga
Radka Macháčková
1 / 16
14:15 - 15:15
Hatha jóga
Michaela Šedivá
0 / 17
15:40 - 16:40
Zdravá záda.
Jana Ricci
15 / 17
16:50 - 17:50
Jóga core.
Jana Ricci
17 / 17 +3
18:00 - 19:00
Powerjóga
Veronika Vltavská
17 / 17 +2
19:05 - 20:05
Jin jóga.
Veronika Vltavská
17 / 17 +2
20:10 - 21:10
Vinyása jóga
Markéta Stehlíková
12 / 17
07:30 - 08:30
Zdravá záda.
Marie Langerová
9 / 16
08:50 - 09:50
Zdravá záda.
Janka Bartůňková
4 / 16
10:30 - 11:30
Lymfojóga
Zdeňka Kudrnová
1 / 17
11:45 - 12:45
Senioři
Zdeňka Kudrnová
0 / 17
13:00 - 14:00
Powerjóga
Michaela Šedivá
6 / 17
16:00 - 17:00
Mírná HOTjóga
Vendula Prokorátová
16 / 16 +2
17:10 - 18:10
Hot jóga
Vendula Prokorátová
10 / 16
18:20 - 19:20
Mírná HOTjóga
Nikola Valová
12 / 16
19:30 - 20:30
Zdravá záda.
Martina Rysová CS / EN
6 / 16
07:20 - 08:20
Powerjóga
Monika Vlachová
16 / 16
08:50 - 09:50
Jemná jóga
Pavla Galla Rožumberská
2 / 16
10:10 - 11:10
Jógalates
Pavla Galla Rožumberská
2 / 17
11:30 - 12:30
Jóga core.
Leona Měšťánková
3 / 17
12:40 - 13:40
Jin jóga.
Leona Měšťánková
0 / 18
14:20 - 15:20
Hatha jóga
Radka Macháčková
2 / 15
15:30 - 16:30
Powerjóga
Radka Macháčková
7 / 16
16:40 - 17:40
Jemná jóga
Martina Rysová CS / EN
10 / 17
17:50 - 18:50
Zdravá záda.
Martina Rysová CS / EN
14 / 17
19:00 - 20:00
Vinyása jóga
Daniela Nováková
17 / 17 +3
20:10 - 21:10
Powerjóga
Eliška Ježková
7 / 17
07:30 - 08:30
Vinyása jóga
Daniela Nováková
17 / 17
09:00 - 10:00
Pilates
Hana Kelišová
3 / 9
11:00 - 12:00
Vinyása jóga
Lucie Červenková CS/EN
1 / 16
12:10 - 13:10
Powerjóga
Lucie Červenková CS/EN
0 / 16
14:40 - 15:40
Vinyása jóga
Klára Moravcová
5 / 16
15:50 - 16:50
Jóga core.
Klára Moravcová
4 / 16
17:00 - 18:00
Hatha jóga
Monika Sojková
12 / 16
18:10 - 19:10
Mírná HOTjóga
Monika Sojková
16 / 16 +1
19:20 - 20:35
Hot jóga
Markéta Stehlíková
14 / 16
07:20 - 08:20
Powerjóga
Renata Goryszewska CS / EN
4 / 16
08:35 - 09:35
Vinyása jóga
Renata Goryszewska CS / EN
2 / 17
09:45 - 10:45
Hatha jóga
Lucie Červenková CS/EN
1 / 17
10:55 - 11:55
Senioři
Lucie Červenková CS/EN
2 / 17
12:05 - 13:05
Powerjóga
Marie Langerová
0 / 17
14:20 - 15:20
Gravid jóga
Monika Stuart CS/EN
2 / 14
15:30 - 16:30
AromaJóga
Veronika Vltavská
15 / 17
16:40 - 17:40
Powerjóga
Veronika Vltavská
17 / 17
17:50 - 18:50
Jóga core.
Martina Rysová CS / EN
16 / 17
19:00 - 20:00
Jemná jóga
Martina Rysová CS / EN
11 / 17
20:10 - 21:10
Jógová terapie
Michal Kohoutek
17 / 17 +5
07:30 - 08:30
Vinyása jóga
Kristýna Mulíčková
11 / 17
10:00 - 11:00
Pilates
Hana Kelišová
2 / 9
11:30 - 12:30
Jóga core.
Natalie Doubková
0 / 16
15:35 - 16:35
Mírná HOTjóga
Eunika Karniš CS
12 / 17
16:45 - 17:45
HOT HIIT pilates
Eunika Karniš CS
3 / 16
18:00 - 19:15
Hot jóga
Martina Hesounová
7 / 16
19:30 - 20:30
Vinyása jóga
Nikola Valová
9 / 16
07:20 - 08:20
Jemná jóga
Vendula Prokorátová
1 / 17
08:40 - 09:40
Vinyása jóga
Vendula Prokorátová
3 / 17
10:00 - 11:00
Zdravá záda.
Eva Nosová CS
5 / 17
11:10 - 12:10
Jóga core.
Eva Nosová CS
0 / 17
12:20 - 13:20
Powerjóga
Nikola Čaprnková
1 / 17
13:30 - 14:30
Zdravá záda.
Nikola Čaprnková
4 / 17
14:40 - 15:40
Tradiční Hatha jóga
Adina Celnerová
2 / 17
15:50 - 16:50
Vinyása jóga
Ivet Slavikova
9 / 17
17:00 - 18:00
Hatha jóga
Ivet Slavikova
6 / 17
18:10 - 19:10
Zdravá záda.
Renáta Lazarová
9 / 17
19:20 - 20:20
Relaxační jóga
Renáta Lazarová
2 / 17
07:30 - 08:30
Powerjóga
Lorraine Koua
4 / 16
09:00 - 10:00
Pilates
Hana Kelišová
6 / 16
10:30 - 11:30
Vinyása jóga
Julie Anna Salavova
0 / 16
11:40 - 12:40
Vinyása jóga
Julie Anna Salavova
1 / 16
15:30 - 16:30
AromaJóga
Alexandra Mandová CS
5 / 16
16:40 - 17:40
Mírná HOTjóga
Alexandra Mandová CS
15 / 16
17:50 - 18:50
HOT / ENGLISH
Michaela Šedivá
2 / 16
19:00 - 20:00
Power/ENGLISH
Michaela Šedivá
3 / 16
08:50 - 09:50
Hatha jóga
Michaela Šedivá
5 / 17
10:00 - 11:00
Powerjóga
Michaela Šedivá
9 / 17
11:10 - 12:10
Vinyása jóga
Monika Sojková
2 / 17
12:30 - 13:30
Jógová terapie
Renáta Lazarová
0 / 17
13:30 - 14:30
Začátečníci
Markéta Stehlíková
0 / 14
15:00 - 16:00
Vinyása jóga
Klára Moravcová
3 / 17
16:10 - 17:10
Zdravá záda.
Pavla Galla Rožumberská
2 / 17
17:20 - 18:20
Jógalates
Pavla Galla Rožumberská
0 / 17
09:00 - 10:15
Hot jóga
Daniela Nováková
5 / 17
10:30 - 11:30
Hot jóga
Daniela Nováková
3 / 17
11:45 - 13:00
Hot jóga
Markéta Stehlíková
6 / 16
13:40 - 14:40
Relaxační jóga
Renáta Lazarová
1 / 17
16:30 - 17:30
Mírná HOTjóga
Petra Zázvorková
12 / 17
17:40 - 18:55
Hot jóga
Petra Zázvorková
1 / 16
09:10 - 10:10
Jóga core.
Nikola Čaprnková
7 / 17
10:20 - 11:20
Jemná jóga
Nikola Čaprnková
6 / 17
11:30 - 12:30
Powerjóga
Nikola Valová
1 / 17
12:40 - 13:40
Vinyása jóga
Nikola Valová
2 / 17
15:00 - 16:00
Zdravá záda.
Marina Hrubá
4 / 17
16:10 - 17:25
Ashtanga jóga
Renáta Hošnová (Chrenová)
6 / 17
17:35 - 18:35
Jemná jóga
Renáta Hošnová (Chrenová)
6 / 17
18:45 - 19:45
Jóga core.
Klára Jičínská
9 / 17
19:45 - 20:45
Vinyása jóga
Petra Zázvorková
8 / 17
09:30 - 10:45
Hot jóga
Dita Táborová
1 / 17
11:00 - 12:00
Jógalates
Dita Táborová
8 / 17
15:10 - 16:10
Mírná HOTjóga
Kristýna Hůšová
5 / 16
16:20 - 17:50
Hot jóga
Věra Vojtěchová
2 / 16
18:15 - 19:30
Hot jóga
Markéta Stehlíková
2 / 16
19:55 - 20:55
Relaxační jóga
Klára Jičínská
5 / 17
KURZY, WORKSHOPY, KROUŽKY: KURZY A WORKSHOPY KROUŽKY PRO ŠKOLÁKY
JÓGOVÉ POBYTY: JÓGOVÉ POBYTY
RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE: RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE

Ocistne techniky v joze

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)