Pokud je zobrazano více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí tahnutí zprava doleva a obráceně
18
Út
19
St
20
Čt
21
22
So
23
Ne
24
Po
25
Út
26
St
27
Čt
28
29
So
30
Ne
31
Po
1
Út
Únor 2022
2
St
3
Čt
4
5
So
6
Ne
7
Po
8
Út
9
St
10
Čt
11
12
So
13
Ne
14
Po
15
Út
16
St
17
Čt
18
19
So
20
Ne
21
Po
22
Út
23
St
24
Čt
25
26
So
27
Ne
28
Po
1
Út
Březen 2022
2
St
3
Čt
4
5
So
6
Ne
7
Po
8
Út
9
St
10
Čt
11
12
So
13
Ne
14
Po
15
Út
16
St
17
Čt
18
19
So
20
Ne
21
Po
22
Út
23
St
24
Čt
25
26
So
27
Ne
28
Po
29
Út
30
St
31
Čt
1
Duben 2022
2
So
3
Ne
4
Po
5
Út
6
St
7
Čt
8
9
So
10
Ne
11
Po
12
Út
13
St
14
Čt
15
16
So
17
Ne
18
Po
19
Út
20
St
21
Čt
22
23
So
24
Ne
25
Po
26
Út
27
St
Pondělí
22.11.2021
Úterý
23.11.2021
Středa
24.11.2021
Čtvrtek
25.11.2021
Pátek
26.11.2021
Sobota
27.11.2021
Neděle
28.11.2021
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
07:10 - 08:10
Vinyása jóga
Kristýna Mulíčková
08:20 - 09:20
Vinyása jóga
Kristýna Mulíčková
09:30 - 10:30
Pilates
Hana Kelišová
13:00 - 14:00
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
14:15 - 15:15
Jóga core.
Eva Oniščenko CS
15:40 - 16:40
Ženská jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
16:50 - 17:50
Gravid jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
18:00 - 19:00
Vinyása jóga
Pavla Křečanová
19:10 - 20:10
Jógová terapie
Eva Nosová CS
20:15 - 21:15
Jógová terapie
Eva Nosová CS
16:30 - 17:30
Hot jóga
Eva Nosová CS
17:40 - 19:10
Hot jóga
Eunika Karniš CS
19:25 - 20:55
Hot jóga
Věra Vojtěchová
07:30 - 08:30
Zdravá záda.
Marie Langerová
08:40 - 09:40
Hatha jóga
Monika Stuart CS / EN
10:05 - 11:05
Gravid jóga
Monika Stuart CS / EN
11:45 - 12:45
Senioři
Olga Skopalová CS / RU
13:25 - 14:25
Hatha jóga
Jana Ricci
15:40 - 16:40
Powerjóga
Pavla Křečanová
16:50 - 17:50
Jóga core.
Pavla Křečanová
18:00 - 19:00
Powerjóga
Barbora Pagáčová
19:05 - 20:05
Jin jóga.
Barbora Pagáčová
20:10 - 21:10
Vinyása jóga
Nikol Kopáčová
09:00 - 10:00
Zdravá záda.
Janka Bartůňková
10:30 - 11:30
Hatha jóga
Olga Skopalová CS / RU
16:00 - 17:00
Hot jóga
Vendula Prokorátová
17:10 - 18:10
Hot jóga
Vendula Prokorátová
18:20 - 19:20
Hot jóga
Paulína Palíková
19:30 - 20:45
Hot jóga
Markéta Stehlíková
07:30 - 08:30
Hatha jóga
Tereza Vašíčková
08:40 - 09:40
Zdravá záda.
Veronika Cieslarová CS / EN
09:50 - 10:50
Mami s batolaty
Veronika Cieslarová CS / EN
11:00 - 12:00
Mami s mimi
Veronika Cieslarová CS / EN
13:00 - 14:00
Powerjóga
Kristina Běrská
16:25 - 17:25
Jemná jóga
Richard Holický CS / DE
17:35 - 18:50
Zdravá záda.
Richard Holický CS / DE
19:00 - 20:00
Fit jóga
Hana Kelišová
20:10 - 21:10
Powerjóga
Eliška Ježková
16:50 - 17:50
Hot jóga
Monika Stuart CS / EN
18:00 - 19:30
Hot jóga
Monika Stuart CS / EN
19:40 - 20:55
Hot jóga
Markéta Stehlíková
07:30 - 08:30
Vinyása jóga
Kristýna Mulíčková
09:00 - 10:00
Vinyása jóga
Kristýna Mulíčková
11:10 - 12:10
Senioři
Monika Stuart CS / EN
15:30 - 16:30
Zdravá záda.
Kateřina Hourová CS / EN
16:40 - 17:40
Powerjóga
Barbora Pagáčová
17:50 - 18:50
Jóga core.
Barbora Pagáčová
19:00 - 20:00
Powerjóga
Nikol Kopáčová
20:10 - 21:10
Jógová terapie
Jaru Vinšová
16:45 - 17:45
Hot jóga
Eunika Karniš CS
18:00 - 19:15
Hot jóga
Martina Hesounová
19:30 - 20:45
Hot jóga
Barbora Pagáčová
07:20 - 08:20
Hatha jóga
Vendula Prokorátová
08:40 - 09:40
Vinyása jóga
Vendula Prokorátová
10:00 - 11:00
Zdravá záda.
Eva Nosová CS
13:30 - 14:30
Jóga core.
Markéta Stehlíková
15:30 - 16:30
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
16:40 - 17:40
Hot jóga
Alexandra Mandová CS
17:50 - 18:50
Hot jóga
Tereza Vašíčková
19:00 - 20:00
Hot jóga
Tereza Vašíčková
07:30 - 08:30
Powerjóga
Hana Kelišová
17:00 - 18:00
Hatha jóga
Ivet Slavikova
18:10 - 19:10
Zdravá záda.
Markéta Stehlíková
19:20 - 20:20
Relaxační jóga
Markéta Stehlíková
08:50 - 09:50
Hatha jóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
10:00 - 11:00
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
11:10 - 12:10
Zdravá záda.
Monika Rebcová CS / EN
12:20 - 13:20
Powerjóga
Monika Rebcová CS / EN
16:50 - 17:50
Hot jóga
Simona Harániová
18:00 - 19:15
Hot jóga
Simona Harániová
09:00 - 10:15
Hot jóga
Renata Jamborová Nováková CS
10:30 - 11:30
Hot jóga
Renata Jamborová Nováková CS
09:20 - 10:20
Pilates
Veronika Cieslarová CS / EN
10:30 - 11:30
Jemná jóga
Veronika Cieslarová CS / EN
13:00 - 14:00
Powerjóga
Petra Šmírová
14:10 - 15:10
Jóga core.
Petra Šmírová
16:15 - 17:45
Hot jóga
Věra Vojtěchová
17:45 - 18:45
Jemná jóga
Renáta Hošnová (Chrenová)
18:55 - 19:55
Jóga core.
Jaru Vinšová
20:05 - 21:05
Powerjóga
Jaru Vinšová
09:30 - 10:45
Hot jóga
Martina Rysová CS / EN
10:55 - 11:55
Hot jóga
Martina Rysová CS / EN
18:15 - 19:30
Hot jóga
Kristýna Hůšová
19:45 - 20:45
Hot jóga
Markéta Stehlíková
JEDNOTLIVÉ LEKCE: Anděl | Chodov | Vinohrady | ONLINE LEKCE
KURZY A WORKSHOPY : ANDĚL (CHODOV)
JÓGOVÉ POBYTY: JÓGOVÉ POBYTY
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace