Pokud je zobrazano více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí tahnutí zprava doleva a obráceně
18
Út
19
St
20
Čt
21
22
So
23
Ne
24
Po
25
Út
26
St
27
Čt
28
29
So
30
Ne
31
Po
1
Út
Únor 2022
2
St
3
Čt
4
5
So
6
Ne
7
Po
8
Út
9
St
10
Čt
11
12
So
13
Ne
14
Po
15
Út
16
St
17
Čt
18
19
So
20
Ne
21
Po
22
Út
23
St
24
Čt
25
26
So
27
Ne
28
Po
1
Út
Březen 2022
2
St
3
Čt
4
5
So
6
Ne
7
Po
8
Út
9
St
10
Čt
11
12
So
13
Ne
14
Po
15
Út
16
St
17
Čt
18
19
So
20
Ne
21
Po
22
Út
23
St
24
Čt
25
26
So
27
Ne
28
Po
29
Út
30
St
31
Čt
1
Duben 2022
2
So
3
Ne
4
Po
5
Út
6
St
7
Čt
8
9
So
10
Ne
11
Po
12
Út
13
St
14
Čt
15
16
So
17
Ne
18
Po
19
Út
20
St
21
Čt
22
23
So
24
Ne
25
Po
26
Út
27
St
Pondělí
24.01.2022
Úterý
25.01.2022
Středa
26.01.2022
Čtvrtek
27.01.2022
Pátek
28.01.2022
Sobota
29.01.2022
Neděle
30.01.2022
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
07:00 - 08:00
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
15:40 - 16:40
Jóga core.
Anett Choutková
16:50 - 17:50
Hot jóga
Anett Choutková
18:00 - 19:30
Hot jóga
Monika Stuart CS / EN
19:45 - 21:00
Hot jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
07:15 - 08:15
Zdravá záda.
Dita Šindlerová CS / EN
16:10 - 17:10
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
17:20 - 18:50
Ashtanga jóga
Barbora Šenková
19:00 - 20:00
Powerjóga
Barbora Šenková
07:00 - 08:00
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
08:10 - 09:10
Ashtanga jóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
09:20 - 10:20
Mami s mimi
Pavla Křečanová
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Dita Šindlerová CS / EN
12:00 - 12:45
Vinyása jóga
Kristýna Mulíčková
15:05 - 16:05
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
16:15 - 17:15
Hatha jóga
Lucie Purr
17:25 - 18:25
Powerjóga
Lucie Purr
18:35 - 19:35
Gravid jóga
Denisa Koubková CS
19:40 - 20:40
Relaxační jóga
Denisa Koubková CS
08:25 - 09:25
Senioři
Denisa Koubková CS
10:45 - 11:45
Jemná jóga
Blanka Lorencová
15:40 - 16:40
Jóga core.
Anett Choutková
16:50 - 17:50
Hot jóga
Anett Choutková
18:00 - 19:30
Hot jóga
Jitka Malá
19:45 - 21:00
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
07:00 - 08:00
Powerjóga
Veronika Brozova CS / EN
08:10 - 09:10
Powerjóga
Veronika Brozova CS / EN
09:20 - 10:20
Hatha jóga
Monika Stuart CS / EN
10:25 - 11:25
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
14:00 - 15:00
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
15:35 - 16:35
Jóga core.
Barbora Pagáčová
16:45 - 17:45
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
18:00 - 19:30
Hot jóga
Pavla Křečanová
08:15 - 09:15
Vinyása jóga
Lucie Gotzmannová
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Jaru Vinšová
17:30 - 18:30
Vinyása jóga
Jaru Vinšová
18:40 - 20:10
Hatha jóga
Zuzana Hrochová
07:10 - 08:10
Jóga core.
Martina Petrová
09:20 - 10:20
Pilates
Lorraine Koua
10:30 - 11:30
Mami s batolaty
Marie Lhotová
14:30 - 15:30
Powerjóga
Lucie Gotzmannová
15:40 - 16:40
Jóga core.
Lucie Gotzmannová
16:50 - 17:50
Powerjóga
Anett Choutková
18:00 - 19:15
Hot jóga
Anett Choutková
19:25 - 20:25
Zdravá záda.
Anett Choutková
08:00 - 09:00
Zdravá záda.
Blanka Pechačová
09:30 - 10:30
Hatha jóga
Blanka Pechačová
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Jaru Vinšová
17:30 - 18:30
Hatha jóga
Jaru Vinšová
18:40 - 19:40
Gravid jóga
Dita Šindlerová CS / EN
19:50 - 20:50
Powerjóga
Dita Šindlerová CS / EN
07:15 - 08:15
Vinyása jóga
Barbora Pagáčová
08:30 - 09:30
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
10:00 - 11:00
Hot jóga
Anett Choutková
11:15 - 12:15
Jógová terapie
Anett Choutková
15:10 - 16:10
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
16:20 - 17:20
Jemná jóga
Eliška Chmelíková
17:30 - 18:45
Jin jóga.
Eliška Chmelíková
19:00 - 20:15
Hot jóga
Anett Choutková
09:20 - 10:20
Powerjóga
Jana Kapickova
10:30 - 11:30
Hatha jóga
Monika Stuart CS / EN
15:15 - 16:15
Zdravá záda.
Eva Nosová CS
16:25 - 17:25
Jóga core.
Eva Nosová CS
17:35 - 18:35
Powerjóga
Barbora Šenková
09:00 - 10:00
Hatha jóga
Martina Dvořáková
5 /16
10:10 - 11:10
Powerjóga
Martina Dvořáková
11 /16
11:45 - 12:45
Zdravá záda.
Anett Choutková
13 /20
14:00 - 15:15
První jóga
Anett Choutková
4 /15
17:45 - 18:45
Zdravá záda.
Renáta Lazarová
0 /20
18:50 - 20:05
Relaxační jóga
Renáta Lazarová
4 /20
09:10 - 10:10
Fit jóga
Anett Choutková
15 /22
10:20 - 11:35
Hot jóga
Anett Choutková
17 /22
18:00 - 19:30
Hot jóga
Martina Rysová CS / EN
11 /20
09:10 - 10:10
Jóga core.
Sandra Laurencová CS / EN / FR
7 /17
10:20 - 11:35
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
11 /17
11:45 - 12:45
Zdravá záda.
Eva Nosová CS
3 /16
12:55 - 13:55
Jógalates
Eva Nosová CS
1 /16
15:10 - 16:10
Jemná jóga
Eliška Chmelíková
3 /16
16:10 - 17:10
Jóga core.
Martina Rysová CS / EN
1 /16
17:20 - 18:20
Hatha jóga
Martina Rysová CS / EN
0 /16
18:30 - 20:00
Powerjóga
Petra Tomková
18 +3 /18
10:00 - 11:30
Hot jóga
Jitka Malá
0 /20
16:20 - 17:20
Vinyása jóga
Eliška Chmelíková
2 /16
17:30 - 19:00
Jin jóga.
Jitka Malá
1 /20
19:15 - 20:30
Zdravá záda.
Pavla Křečanová
19 /20
JEDNOTLIVÉ LEKCE: Anděl | Chodov | Vinohrady | ONLINE LEKCE
KURZY A WORKSHOPY : ANDĚL (CHODOV)
JÓGOVÉ POBYTY: JÓGOVÉ POBYTY
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace