Pokud je zobrazano více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí tahnutí zprava doleva a obráceně
7
So
8
Ne
9
Po
10
Út
11
St
12
Čt
13
14
So
15
Ne
16
Po
17
Út
18
St
19
Čt
20
21
So
22
Ne
23
Po
24
Út
25
St
26
Čt
27
28
So
29
Ne
30
Po
31
Út
1
St
Červen 2022
2
Čt
3
4
So
5
Ne
6
Po
7
Út
8
St
9
Čt
10
11
So
12
Ne
13
Po
14
Út
15
St
16
Čt
17
18
So
19
Ne
20
Po
21
Út
22
St
23
Čt
24
25
So
26
Ne
27
Po
28
Út
29
St
30
Čt
1
Červenec 2022
2
So
3
Ne
4
Po
5
Út
6
St
7
Čt
8
9
So
10
Ne
11
Po
12
Út
13
St
14
Čt
15
16
So
17
Ne
18
Po
19
Út
20
St
21
Čt
22
23
So
24
Ne
25
Po
26
Út
27
St
28
Čt
29
30
So
31
Ne
1
Po
Srpen 2022
2
Út
3
St
4
Čt
5
6
So
7
Ne
8
Po
9
Út
10
St
11
Čt
12
13
So
14
Ne
Pondělí
16.05.2022
Úterý
17.05.2022
Středa
18.05.2022
Čtvrtek
19.05.2022
Pátek
20.05.2022
Sobota
21.05.2022
Neděle
22.05.2022
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
08:20 - 09:20
Hatha jóga
Šárka Furda CS / EN
09:30 - 10:30
Kraniosakrální jóga
Šárka Furda CS / EN
10:40 - 11:40
Senioři
Šárka Furda CS / EN
14:30 - 15:30
Powerjóga
Barbora Pagáčová
15:40 - 16:40
Jóga core.
Barbora Pagáčová
16:50 - 17:50
Hot jóga
Jana Vyležíková
18:00 - 19:30
Hot jóga
Monika Stuart CS / EN
19:45 - 21:00
Hot jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
15:00 - 16:00
Jemná jóga
Věra Vojtěchová
16:10 - 17:10
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
17:20 - 18:50
Ashtanga jóga
Barbora Šenková
19:00 - 20:00
Powerjóga
Barbora Šenková
07:00 - 08:00
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
08:10 - 09:10
Hatha jóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
09:20 - 10:20
Mami s mimi
Dita Šindlerová CS / EN
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Dita Šindlerová CS / EN
12:00 - 12:45
Vinyása jóga
Pavla Křečanová
15:40 - 16:40
Vinyása jóga
Alexandra Mandová CS
5 / 22
16:50 - 17:50
Hot jóga
Alexandra Mandová CS
14 / 22
18:00 - 19:30
Hot jóga
Jitka Malá
13 / 22
19:40 - 20:40
Relaxační jóga
Denisa Koubková CS
17 / 22
08:25 - 09:25
Senioři
Denisa Koubková CS
09:35 - 10:35
Gravid jóga
Denisa Koubková CS
10:45 - 11:45
Jemná jóga
Denisa Koubková CS
16:15 - 17:15
Hatha jóga
Lucie Purr
14 / 16
17:25 - 18:25
Powerjóga
Lucie Purr
15 / 16
18:35 - 19:35
Gravid jóga
Denisa Koubková CS
16 / 16 (+3)
19:45 - 21:00
Powerjóga
Renáta Hošnová (Chrenová)
7 / 18
07:00 - 08:00
Powerjóga
Veronika Brozova CS / EN
15 / 18 (+1)
08:10 - 09:10
Powerjóga
Veronika Brozova CS / EN
7 / 16
09:20 - 10:20
Hatha jóga
Monika Stuart CS / EN
6 / 16
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
3 / 20
14:00 - 15:00
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
5 / 16
15:10 - 16:10
Jóga core.
Sandra Laurencová CS / EN / FR
3 / 16
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
16 / 16
17:30 - 18:30
Vinyása jóga
Alexandra Mandová CS
16 / 16
18:40 - 19:40
Powerjóga
Martina Dvořáková
16 / 16 (+2)
19:45 - 20:45
Ženská jóga
Alena Přádná
4 / 20
07:30 - 08:30
Vinyása jóga
Lucie Gotzmannová
1 / 20
16:45 - 17:45
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
5 / 22
18:00 - 19:30
Hot jóga
Marcela Petrovská
12 / 22
19:50 - 20:50
Hatha jóga
Martina Dvořáková
2 / 16
07:10 - 08:10
Jóga core.
Martina Petrová
9 / 20
08:20 - 09:20
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
1 / 16
09:20 - 10:20
Pilates
Veronika Cieslarová CS / EN
2 / 16
10:30 - 11:30
Mami s batolaty
Veronika Cieslarová CS / EN
4 / 8
14:00 - 15:00
Hatha jóga
Renáta Lazarová
0 / 16
15:10 - 16:10
Relaxační jóga
Renáta Lazarová
0 / 16
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
14 / 16
17:30 - 18:30
Hatha jóga
Alexandra Mandová CS
12 / 16
18:40 - 19:40
Gravid jóga
Dita Šindlerová CS / EN
16 / 16 (+3)
19:50 - 20:50
Powerjóga
Dita Šindlerová CS / EN
6 / 16
08:00 - 09:00
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
4 / 16
09:30 - 10:30
Hatha jóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
1 / 20
15:40 - 16:40
Vinyása jóga
Lucie Gotzmannová
6 / 20
16:50 - 17:50
Powerjóga
Lucie Gotzmannová
6 / 22
18:00 - 19:15
Hot jóga
Jana Vyležíková
9 / 22
19:25 - 20:25
Zdravá záda.
Jana Vyležíková
7 / 25
07:15 - 08:15
Vinyása jóga
Barbora Pagáčová
9 / 20
08:30 - 09:30
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
2 / 20
10:00 - 11:00
Hot jóga
Věra Vojtěchová
0 / 20
11:15 - 12:15
Jógová terapie
Věra Vojtěchová
8 / 20
12:15 - 13:15
Powerjóga
Monika Stuart CS / EN
3 / 16
15:10 - 16:10
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
2 / 16
16:20 - 17:20
Jemná jóga
Nela Redek (Jurková) CS / EN
5 / 16
17:30 - 18:45
Jin jóga.
Nela Redek (Jurková) CS / EN
5 / 20
18:45 - 20:15
Ashtanga jóga
Pavla Říhová CS
6 / 16
09:20 - 10:20
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
0 / 16
10:30 - 11:30
Hatha jóga
Monika Stuart CS / EN
1 / 16
15:15 - 16:15
Zdravá záda.
Helena Cabejšková
4 / 20
16:25 - 17:25
Jóga core.
Helena Cabejšková
3 / 20
17:35 - 18:35
Powerjóga
Pavla Říhová CS
15 / 18
19:00 - 20:15
Hatha jóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
1 / 22
09:00 - 10:00
Hatha jóga
Martina Dvořáková
4 / 16
10:10 - 11:10
Powerjóga
Martina Dvořáková
10 / 16
11:45 - 12:45
Zdravá záda.
Jana Vyležíková, Alena Přádná
3 / 22
09:10 - 10:10
Vinyása jóga
Jana Vyležíková, Alena Přádná
2 / 22
10:20 - 11:35
Hot jóga
Jana Vyležíková, Alena Přádná
3 / 22
09:10 - 10:10
Jóga core.
Jarmila Kučmášová CS / RU
5 / 18
10:20 - 11:35
Powerjóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
3 / 18
11:45 - 12:45
Zdravá záda.
Helena Cabejšková
0 / 16
12:55 - 13:55
Jógalates
Helena Cabejšková
0 / 16
15:10 - 16:10
Jemná jóga
Eliška Chmelíková
0 / 22
16:20 - 17:20
Vinyása jóga
Eliška Chmelíková
0 / 22
17:20 - 18:20
Hatha jóga
Zuzana Zvolánková
0 / 18
18:30 - 20:00
Powerjóga
Zuzana Zvolánková
12 / 18
10:00 - 11:30
Hot jóga
Eunika Karniš CS
7 / 20
17:30 - 19:00
Jin jóga.
Jitka Malá
2 / 20
19:15 - 20:30
Zdravá záda.
Pavla Křečanová
22 / 22 (+1)
Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)