Pokud je zobrazano více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí tahnutí zprava doleva a obráceně
10
St
11
Čt
12
13
So
14
Ne
15
Po
16
Út
17
St
18
Čt
19
20
So
21
Ne
22
Po
23
Út
24
St
25
Čt
26
27
So
28
Ne
29
Po
30
Út
31
St
1
Čt
Září 2022
2
3
So
4
Ne
5
Po
6
Út
7
St
8
Čt
9
10
So
11
Ne
12
Po
13
Út
14
St
15
Čt
16
17
So
18
Ne
19
Po
20
Út
21
St
22
Čt
23
24
So
25
Ne
26
Po
27
Út
28
St
29
Čt
30
1
So
Říjen 2022
2
Ne
3
Po
4
Út
5
St
6
Čt
7
8
So
9
Ne
10
Po
11
Út
12
St
13
Čt
14
15
So
16
Ne
17
Po
18
Út
19
St
20
Čt
21
22
So
23
Ne
24
Po
25
Út
26
St
27
Čt
28
29
So
30
Ne
31
Po
1
Út
Listopad 2022
2
St
3
Čt
4
5
So
6
Ne
7
Po
8
Út
9
St
10
Čt
11
12
So
13
Ne
14
Po
15
Út
16
St
17
Čt
Pondělí
15.08.2022
Úterý
16.08.2022
Středa
17.08.2022
Čtvrtek
18.08.2022
Pátek
19.08.2022
Sobota
20.08.2022
Neděle
21.08.2022
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
07:00 - 08:00
Powerjóga
Nikola Čaprnková
10:40 - 11:40
Senioři
Alexandra Mandová CS
14:30 - 15:30
Powerjóga
Barbora Pagáčová
15:40 - 16:40
Jóga core.
Barbora Pagáčová
16:50 - 17:50
Vinyása jóga
Helena Cabejšková
18:00 - 19:30
Hot jóga
Monika Stuart CS / EN
15:00 - 16:00
Jemná jóga
Nikola Čaprnková
16:10 - 17:10
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
17:20 - 18:50
Ashtanga jóga
Barbora Šenková
19:00 - 20:00
Powerjóga
Barbora Šenková
07:00 - 08:00
Powerjóga
Nikola Čaprnková
08:10 - 09:10
Hatha jóga
Nikola Čaprnková
09:20 - 10:20
Mami s mimi
Nikola Čaprnková
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Nikola Čaprnková
12:00 - 12:45
Vinyása jóga
Nikola Čaprnková
15:40 - 16:40
Vinyása jóga
Alexandra Mandová CS
16:50 - 17:50
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
18:35 - 19:35
Gravid jóga
Denisa Koubková CS
19:40 - 20:40
Relaxační jóga
Denisa Koubková CS
07:10 - 08:10
Jóga core.
Helena Cabejšková
08:25 - 09:25
Senioři
Denisa Koubková CS
09:35 - 10:35
Gravid jóga
Denisa Koubková CS
16:15 - 17:15
Hatha jóga
Lucie Purr
17:25 - 18:25
Powerjóga
Lucie Purr
07:00 - 08:00
Powerjóga
Veronika Brozova CS / EN
08:10 - 09:10
Powerjóga
Veronika Brozova CS / EN
09:20 - 10:20
Hatha jóga
Monika Stuart CS / EN
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
17:30 - 18:30
Vinyása jóga
Alexandra Mandová CS
18:40 - 19:40
Powerjóga
Helena Cabejšková
19:45 - 20:45
Zdravá záda.
Nikola Čaprnková
07:30 - 08:30
Vinyása jóga
Lucie Gotzmannová
08:40 - 09:40
Jóga core.
Helena Cabejšková
09:50 - 10:50
Senioři
Helena Cabejšková
16:45 - 17:45
Powerjóga
Eliška Chmelíková
18:00 - 19:30
Hot jóga
Eliška Chmelíková
07:10 - 08:10
Jóga core.
Eliška Bursová
08:20 - 09:20
Powerjóga
Nikola Čaprnková
09:20 - 10:20
Pilates
Veronika Cieslarová CS / EN
10:30 - 11:30
Mami s batolaty
Veronika Cieslarová CS / EN
15:40 - 16:40
Vinyása jóga
Lucie Gotzmannová
16:50 - 17:50
Powerjóga
Lucie Gotzmannová
18:00 - 19:15
Hot jóga
Jana Vyležíková
19:25 - 20:25
Zdravá záda.
Jana Vyležíková
08:00 - 09:00
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
17:30 - 18:30
Hatha jóga
Alexandra Mandová CS
18:40 - 19:40
Gravid jóga
Dita Línová (Šindlerová) CS / EN
07:15 - 08:15
Vinyása jóga
Barbora Pagáčová
08:30 - 09:30
Zdravá záda.
Helena Cabejšková
10:00 - 11:00
Hot jóga
Věra Vojtěchová
11:15 - 12:15
Jógová terapie
Věra Vojtěchová
12:15 - 13:15
Powerjóga
Helena Cabejšková
15:15 - 16:15
Zdravá záda.
Eva Nosová CS
16:25 - 17:25
Jóga core.
Eva Nosová CS
17:35 - 18:35
Powerjóga
Pavla Říhová CS
18:45 - 20:15
Ashtanga jóga
Pavla Říhová CS
09:20 - 10:20
Powerjóga
Kristýna Havlíková
10:30 - 11:30
Hatha jóga
Helena Cabejšková
19:00 - 20:15
Relaxační jóga
Helena Cabejšková
09:00 - 10:00
Hatha jóga
Martina Dvořáková
8 / 16
10:10 - 11:10
Powerjóga
Martina Dvořáková
12 / 16
11:45 - 12:45
Zdravá záda.
Jana Vyležíková, Alena Přádná
7 / 22
09:10 - 10:10
Vinyása jóga
Jana Vyležíková, Alena Přádná
8 / 22
10:20 - 11:35
Hot jóga
Jana Vyležíková, Alena Přádná
9 / 22
09:10 - 10:10
Jóga core.
Nikola Čaprnková
4 / 18
10:20 - 11:35
Powerjóga
Nikola Čaprnková
3 / 18
11:45 - 12:45
Zdravá záda.
Eva Nosová CS
1 / 16
12:55 - 13:55
Jógalates
Eva Nosová CS
0 / 16
15:10 - 16:10
Jemná jóga
Eliška Chmelíková
5 / 22
16:20 - 17:20
Vinyása jóga
Eliška Chmelíková
1 / 22
17:20 - 18:20
Hatha jóga
Zuzana Zvolánková
0 / 18
18:30 - 20:00
Powerjóga
Zuzana Zvolánková
8 / 18
10:00 - 11:30
Hot jóga
Eunika Karniš CS
0 / 22
17:30 - 18:45
Jin jóga.
Jitka Malá
0 / 20
19:15 - 20:30
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
20 / 22
Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)