Pokud je zobrazano více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí tahnutí zprava doleva a obráceně
22
St
23
Čt
24
25
So
26
Ne
27
Po
28
Út
29
St
30
Čt
31
1
So
Duben 2023
2
Ne
3
Po
4
Út
5
St
6
Čt
7
8
So
9
Ne
10
Po
11
Út
12
St
13
Čt
14
15
So
16
Ne
17
Po
18
Út
19
St
20
Čt
21
22
So
23
Ne
24
Po
25
Út
26
St
27
Čt
28
29
So
30
Ne
1
Po
Květen 2023
2
Út
3
St
4
Čt
5
6
So
7
Ne
8
Po
9
Út
10
St
11
Čt
12
13
So
14
Ne
15
Po
16
Út
17
St
18
Čt
19
20
So
21
Ne
22
Po
23
Út
24
St
25
Čt
26
27
So
28
Ne
29
Po
30
Út
31
St
1
Čt
Červen 2023
2
3
So
4
Ne
5
Po
6
Út
7
St
8
Čt
9
10
So
11
Ne
12
Po
13
Út
14
St
15
Čt
16
17
So
18
Ne
19
Po
20
Út
21
St
22
Čt
23
24
So
25
Ne
26
Po
27
Út
28
St
29
Čt
Pondělí
13.02.2023
Úterý
14.02.2023
Středa
15.02.2023
Čtvrtek
16.02.2023
Pátek
17.02.2023
Sobota
18.02.2023
Neděle
19.02.2023
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
07:00 - 08:00
Powerjóga
Dita Línová (Šindlerová) CS / EN
08:20 - 09:20
Hatha jóga
Dita Línová (Šindlerová) CS / EN
09:30 - 10:30
Kraniosakrální jóga
Šárka Furda CS / EN
10:40 - 11:40
Senioři
Šárka Furda CS / EN
12:00 - 12:45
Powerjóga
Zuzana Zvolánková
15:00 - 16:00
Jemná jóga
Šárka Furda CS / EN
16:10 - 17:10
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
17:20 - 18:50
Ashtanga jóga
Barbora Šenková
19:00 - 20:00
Powerjóga
Barbora Šenková
10:50 - 11:50
Zdravá záda.
Zuzana Zvolánková
15:40 - 16:40
Jóga core.
Sandra Laurencová CS / EN / FR
16:50 - 17:50
Vinyása jóga
Veronika Urdzíková
18:00 - 19:30
Hot jóga
Monika Stuart CS / EN
19:45 - 20:45
Relaxační jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
07:00 - 08:00
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
08:10 - 09:10
Hatha jóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
09:20 - 10:20
Mami s mimi
Dita Línová (Šindlerová) CS / EN
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Dita Línová (Šindlerová) CS / EN
12:00 - 12:45
Vinyása jóga
Radka Macháčková
13:00 - 14:00
Jóga core.
Radka Macháčková
15:05 - 16:05
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
16:15 - 17:15
Hatha jóga
Jitka Malá MS
17:25 - 18:25
Powerjóga
Jitka Malá MS
18:35 - 19:35
Jóga core.
Jitka Malá MS
19:40 - 20:40
07:10 - 08:10
Jóga core.
Helena Růžičková
08:25 - 09:25
Senioři
Denisa Koubková CS
09:35 - 10:35
Gravid jóga
Denisa Koubková CS
10:45 - 11:45
Jemná jóga
Blanka Lorencová
15:40 - 16:40
AromaJóga
Alexandra Mandová CS
16:50 - 17:50
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
18:00 - 19:00
Gravid jóga
Andrea Hrášková
19:10 - 20:10
Relaxační jóga
Andrea Hrášková
07:00 - 08:00
Powerjóga
Veronika Brozova CS / EN
08:10 - 09:10
Powerjóga
Veronika Brozova CS / EN
09:20 - 10:20
Hatha jóga
Monika Stuart CS / EN
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
12:00 - 13:00
Powerjóga
Petr Miškovský
14:00 - 15:00
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
15:10 - 16:10
Jóga core.
Sandra Laurencová CS / EN / FR
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
17:30 - 18:30
Vinyása jóga
Alexandra Mandová CS
18:40 - 19:40
Powerjóga
Martina Dvořáková
19:45 - 20:45
Zdravá záda.
Nikola Čaprnková
07:15 - 08:15
Mírná HOTjóga
Petr Miškovský
14:25 - 15:25
Jóga core.
Nikola Čaprnková
15:35 - 16:35
Začátečníci
Nikola Čaprnková
16:45 - 17:45
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
18:00 - 19:30
FYZIO hot jóga
Pavla Křečanová
19:50 - 20:50
Jin Jang jóga
Martina Dvořáková
07:00 - 07:45
Vinyása jóga
Eliška Chmelíková
08:10 - 09:10
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
09:20 - 10:20
Jóga core.
Nikola Čaprnková
10:30 - 11:30
Mami s mimi
Nikola Čaprnková
12:00 - 12:45
Powerjóga
Petr Miškovský
13:00 - 14:00
Zdravá záda.
Jonáš Jakůbek
14:30 - 15:30
AromaJóga
Daniela Nováková
15:40 - 16:40
Vinyása jóga
Daniela Nováková
16:50 - 17:50
Powerjóga
Petr Miškovský
18:00 - 19:00
Jóga core.
Nikola Čaprnková
19:10 - 20:10
Zdravá záda.
Nikola Čaprnková
07:10 - 08:10
Jóga core.
Martina Petrová
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
17:30 - 18:30
Hatha jóga
Alexandra Mandová CS
18:40 - 19:40
Gravid jóga
Dita Línová (Šindlerová) CS / EN
19:50 - 20:50
Powerjóga
Dita Línová (Šindlerová) CS / EN
07:00 - 08:00
Vinyása jóga
Petr Miškovský
08:30 - 09:30
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
10:00 - 11:00
Zdravá záda.
Helena Růžičková
11:15 - 12:15
Jógová terapie
Helena Růžičková
12:15 - 13:15
Tradiční jóga
Monika Stuart CS / EN
15:10 - 16:10
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
16:20 - 17:20
Jemná jóga
Marcela Petrovská
17:30 - 18:30
Zdravá záda.
Marcela Petrovská
18:40 - 19:40
Kraniosakrální jóga
Šárka Furda CS / EN
09:20 - 10:20
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
10:30 - 11:30
Hatha jóga
Monika Stuart CS / EN
15:20 - 16:20
Zdravá záda.
Eva Nosová CS
16:30 - 17:30
Jóga core.
Eva Nosová CS
17:40 - 18:40
18:50 - 20:05
09:00 - 10:00
Hatha jóga
Martina Dvořáková
10:10 - 11:10
Powerjóga
Martina Dvořáková
11:30 - 12:30
Zdravá záda.
Jana Vyležíková
17:40 - 18:40
Jógová terapie
Renáta Lazarová
18:50 - 19:50
Relaxační jóga
Renáta Lazarová
09:10 - 10:10
Vinyása jóga
Jana Vyležíková
10:20 - 11:20
Jóga core.
Jana Vyležíková
18:00 - 19:30
Hot jóga
Alexandra Mandová CS
09:00 - 10:15
Jóga core.
Marcela Petrovská
10:25 - 11:40
Powerjóga
Marcela Petrovská
11:45 - 12:45
Zdravá záda.
Eva Nosová CS
12:55 - 13:55
Jógalates
Eva Nosová CS
15:00 - 16:00
Jemná jóga
Eliška Chmelíková
16:10 - 17:10
Vinyása jóga
Eliška Chmelíková
17:20 - 18:20
Hatha jóga
Zuzana Zvolánková
18:30 - 19:30
Powerjóga
Zuzana Zvolánková
09:20 - 10:20
Mírná HOTjóga
Eunika Karniš CS
10:30 - 11:30
Vinyása jóga
Eunika Karniš CS
16:30 - 17:30
Mírná HOTjóga
Jitka Malá MS
17:40 - 18:40
Jin jóga.
Jitka Malá MS
19:00 - 20:00
Zdravá záda.
Pavla Křečanová

Workshop s aerojógou

Hormonální jóga

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)