Pokud je zobrazano více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí tahnutí zprava doleva a obráceně
27
Út
28
St
29
Čt
30
1
So
Říjen 2022
2
Ne
3
Po
4
Út
5
St
6
Čt
7
8
So
9
Ne
10
Po
11
Út
12
St
13
Čt
14
15
So
16
Ne
17
Po
18
Út
19
St
20
Čt
21
22
So
23
Ne
24
Po
25
Út
26
St
27
Čt
28
29
So
30
Ne
31
Po
1
Út
Listopad 2022
2
St
3
Čt
4
5
So
6
Ne
7
Po
8
Út
9
St
10
Čt
11
12
So
13
Ne
14
Po
15
Út
16
St
17
Čt
18
19
So
20
Ne
21
Po
22
Út
23
St
24
Čt
25
26
So
27
Ne
28
Po
29
Út
30
St
1
Čt
Prosinec 2022
2
3
So
4
Ne
5
Po
6
Út
7
St
8
Čt
9
10
So
11
Ne
12
Po
13
Út
14
St
15
Čt
16
17
So
18
Ne
19
Po
20
Út
21
St
22
Čt
23
24
So
25
Ne
26
Po
27
Út
28
St
29
Čt
30
31
So
1
Ne
Leden 2023
2
Po
3
Út
4
St
Pondělí
08.08.2022
Úterý
09.08.2022
Středa
10.08.2022
Čtvrtek
11.08.2022
Pátek
12.08.2022
Sobota
13.08.2022
Neděle
14.08.2022
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
07:00 - 08:00
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
08:10 - 09:10
Hatha jóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
10:40 - 11:40
Senioři
Šárka Furda CS / EN
14:30 - 15:30
Powerjóga
Barbora Pagáčová
15:40 - 16:40
Jóga core.
Barbora Pagáčová
16:50 - 17:50
Vinyása jóga
Markéta Stehlíková
18:00 - 19:30
Hot jóga
Monika Stuart CS / EN
15:00 - 16:00
Jemná jóga
Věra Vojtěchová
16:10 - 17:10
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
17:20 - 18:50
Ashtanga jóga
Pavla Říhová CS
19:00 - 20:00
Powerjóga
Pavla Říhová CS
07:00 - 08:00
Powerjóga
Petr Miškovský
08:10 - 09:10
Hatha jóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
09:20 - 10:20
Mami s mimi
Nikola Čaprnková
10:45 - 11:45
Jemná jóga
Blanka Lorencová
12:00 - 12:45
Vinyása jóga
Nikola Čaprnková
15:40 - 16:40
Vinyása jóga
Alexandra Mandová CS
16:50 - 17:50
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
18:00 - 19:30
Hot jóga
Lorraine Koua
19:40 - 20:40
Relaxační jóga
Denisa Koubková CS
08:25 - 09:25
Senioři
Denisa Koubková CS
09:35 - 10:35
Gravid jóga
Denisa Koubková CS
16:15 - 17:15
Hatha jóga
Lucie Purr
17:25 - 18:25
Powerjóga
Lucie Purr
18:35 - 19:35
Gravid jóga
Denisa Koubková CS
19:45 - 21:00
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
07:00 - 08:00
Powerjóga
Veronika Brozova CS / EN
15:10 - 16:10
Jóga core.
Sandra Laurencová CS / EN / FR
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
17:30 - 18:30
Vinyása jóga
Alexandra Mandová CS
18:40 - 19:40
Powerjóga
Martina Dvořáková
19:45 - 20:45
Zdravá záda.
Nikola Čaprnková
07:30 - 08:30
Vinyása jóga
Nikola Čaprnková
16:45 - 17:45
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
19:50 - 20:50
Hatha jóga
Martina Dvořáková
07:10 - 08:10
Jóga core.
Nikola Čaprnková
08:20 - 09:20
Powerjóga
Nikola Čaprnková
09:20 - 10:20
Pilates
Veronika Cieslarová CS / EN
10:30 - 11:30
Mami s batolaty
Veronika Cieslarová CS / EN
15:40 - 16:40
Vinyása jóga
Nikola Čaprnková
16:50 - 17:50
Powerjóga
Nikola Čaprnková
18:00 - 19:15
Hot jóga
Jana Vyležíková
19:25 - 20:25
Zdravá záda.
Jana Vyležíková
08:00 - 09:00
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
17:30 - 18:30
Hatha jóga
Alexandra Mandová CS
18:40 - 19:40
Gravid jóga
Dita Línová (Šindlerová) CS / EN
19:50 - 20:50
Powerjóga
Dita Línová (Šindlerová) CS / EN
07:15 - 08:15
Vinyása jóga
Barbora Pagáčová
08:30 - 09:30
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
10:30 - 11:30
Hatha jóga
Monika Stuart CS / EN
12:15 - 13:15
Powerjóga
Monika Stuart CS / EN
15:10 - 16:10
Powerjóga
Nikola Čaprnková
16:20 - 17:20
Jemná jóga
Nikola Čaprnková
17:30 - 18:45
Zdravá záda.
Eva Nosová CS
18:45 - 20:15
Ashtanga jóga
Pavla Říhová CS
11:15 - 12:15
Jógová terapie
Nikola Čaprnková
16:25 - 17:25
Jóga core.
Eva Nosová CS
19:00 - 20:15
Kraniosakrální jóga
Šárka Furda CS / EN
09:00 - 10:00
Hatha jóga
Helena Cabejšková
10:10 - 11:10
Powerjóga
Helena Cabejšková
11:45 - 12:45
Zdravá záda.
Jana Vyležíková
09:10 - 10:10
Vinyása jóga
Jana Vyležíková
10:20 - 11:35
Hot jóga
Jana Vyležíková
09:10 - 10:10
Jóga core.
Helena Cabejšková
10:20 - 11:35
Powerjóga
Eliška Chmelíková
11:45 - 12:45
Zdravá záda.
Eva Nosová CS
15:10 - 16:10
Jemná jóga
Eliška Chmelíková
17:20 - 18:20
Hatha jóga
Nikola Čaprnková
18:30 - 20:00
Powerjóga
Nikola Čaprnková
10:00 - 11:30
Hot jóga
Nikola Čaprnková
19:15 - 20:30
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS

Kroužky pro školáky

Den otevřených dveří

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)