Pokud je zobrazano více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí tahnutí zprava doleva a obráceně
10
St
11
Čt
12
13
So
14
Ne
15
Po
16
Út
17
St
18
Čt
19
20
So
21
Ne
22
Po
23
Út
24
St
25
Čt
26
27
So
28
Ne
29
Po
30
Út
31
St
1
Čt
Září 2022
2
3
So
4
Ne
5
Po
6
Út
7
St
8
Čt
9
10
So
11
Ne
12
Po
13
Út
14
St
15
Čt
16
17
So
18
Ne
19
Po
20
Út
21
St
22
Čt
23
24
So
25
Ne
26
Po
27
Út
28
St
29
Čt
30
1
So
Říjen 2022
2
Ne
3
Po
4
Út
5
St
6
Čt
7
8
So
9
Ne
10
Po
11
Út
12
St
13
Čt
14
15
So
16
Ne
17
Po
18
Út
19
St
20
Čt
21
22
So
23
Ne
24
Po
25
Út
26
St
27
Čt
28
29
So
30
Ne
31
Po
1
Út
Listopad 2022
2
St
3
Čt
4
5
So
6
Ne
7
Po
8
Út
9
St
10
Čt
11
12
So
13
Ne
14
Po
15
Út
16
St
17
Čt
Pondělí
20.06.2022
Úterý
21.06.2022
Středa
22.06.2022
Čtvrtek
23.06.2022
Pátek
24.06.2022
Sobota
25.06.2022
Neděle
26.06.2022
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
07:00 - 08:00
Powerjóga
Blanka Pechačová
08:20 - 09:20
Hatha jóga
Dita Línová (Šindlerová) CS / EN
15:40 - 16:40
Jóga core.
Barbora Pagáčová
16:50 - 17:50
Vinyása jóga
Alexandra Mandová CS
18:00 - 19:30
Hot jóga
Monika Stuart CS / EN
19:45 - 21:00
Hot jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
16:10 - 17:10
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
17:20 - 18:50
Ashtanga jóga
Barbora Šenková
19:00 - 20:00
Powerjóga
Barbora Šenková
07:00 - 08:00
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
08:10 - 09:10
Hatha jóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
09:20 - 10:20
Mami s mimi
Dita Línová (Šindlerová) CS / EN
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Dita Línová (Šindlerová) CS / EN
12:00 - 12:45
Vinyása jóga
Kristýna Mulíčková
15:05 - 16:05
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
16:15 - 17:15
Hatha jóga
Lorraine Koua
17:25 - 18:25
Powerjóga
Lorraine Koua
18:35 - 19:35
Gravid jóga
Denisa Koubková CS
19:40 - 20:40
Relaxační jóga
Denisa Koubková CS
08:25 - 09:25
Senioři
Denisa Koubková CS
09:35 - 10:35
Gravid jóga
Denisa Koubková CS
10:45 - 11:45
Jemná jóga
Blanka Lorencová
15:40 - 16:40
Vinyása jóga
Alexandra Mandová CS
16:50 - 17:50
Hot jóga
Alexandra Mandová CS
18:00 - 19:30
Hot jóga
Jitka Malá
19:45 - 21:00
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
07:00 - 08:00
Powerjóga
Eliška Bursová
09:20 - 10:20
Hatha jóga
Monika Stuart CS / EN
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
14:00 - 15:00
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
15:10 - 16:10
Jóga core.
Sandra Laurencová CS / EN / FR
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
17:30 - 18:30
Vinyása jóga
Alexandra Mandová CS
18:40 - 19:40
Powerjóga
Marcela Petrovská
19:45 - 21:00
Jóga Nidra
Šárka Furda CS / EN
16:45 - 17:45
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
18:00 - 19:30
Hot jóga
Pavla Křečanová
07:10 - 08:10
Jóga core.
Martina Petrová
09:20 - 10:20
Zdravá záda.
Nikola Čaprnková
15:40 - 16:40
Vinyása jóga
Lucie Gotzmannová
16:50 - 17:50
Powerjóga
Lucie Gotzmannová
18:00 - 19:15
Hot jóga
Jana Vyležíková
19:25 - 20:25
Zdravá záda.
Jana Vyležíková
08:00 - 09:00
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
17:30 - 18:30
Hatha jóga
Alexandra Mandová CS
18:40 - 19:40
Gravid jóga
Dita Línová (Šindlerová) CS / EN
19:50 - 20:50
Powerjóga
Dita Línová (Šindlerová) CS / EN
07:15 - 08:15
Vinyása jóga
Barbora Pagáčová
08:30 - 09:30
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
10:30 - 11:30
Hatha jóga
Monika Stuart CS / EN
12:15 - 13:15
Powerjóga
Monika Stuart CS / EN
15:10 - 16:10
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
16:25 - 17:25
Jóga core.
Marcela Petrovská
17:30 - 18:45
Zdravá záda.
Jaru Vinšová
18:45 - 20:15
Ashtanga jóga
Barbora Šenková
09:20 - 10:20
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
11:15 - 12:15
Jógová terapie
Věra Vojtěchová
17:35 - 18:35
Powerjóga
Barbora Šenková
19:00 - 20:15
Jemná jóga
Nikola Čaprnková
09:00 - 10:00
Hatha jóga
Martina Dvořáková
10:10 - 11:10
Powerjóga
Martina Dvořáková
11:45 - 12:45
Zdravá záda.
Jana Vyležíková
09:10 - 10:10
Vinyása jóga
Jana Vyležíková
10:20 - 11:35
Hot jóga
Jana Vyležíková
09:10 - 10:10
Jóga core.
Marcela Petrovská
10:20 - 11:35
Powerjóga
Marcela Petrovská
11:45 - 12:45
Zdravá záda.
Helena Cabejšková
15:10 - 16:10
Jemná jóga
Ema Horká
17:20 - 18:20
Hatha jóga
Renáta Hošnová (Chrenová)
18:30 - 20:00
Powerjóga
Renáta Hošnová (Chrenová)
17:30 - 18:45
Jin jóga.
Jitka Malá
19:15 - 20:30
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)