Pokud je zobrazeno více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí táhnutím zprava doleva a obráceně
8
So
9
Ne
10
Po
11
Út
12
St
13
Čt
14
15
So
16
Ne
17
Po
18
Út
19
St
20
Čt
21
22
So
23
Ne
24
Po
25
Út
26
St
27
Čt
28
29
So
30
Ne
1
Po
Červenec 2024
2
Út
3
St
4
Čt
5
6
So
7
Ne
8
Po
9
Út
10
St
11
Čt
12
13
So
14
Ne
15
Po
16
Út
17
St
18
Čt
19
20
So
21
Ne
22
Po
23
Út
24
St
25
Čt
26
27
So
28
Ne
29
Po
30
Út
31
St
1
Čt
Srpen 2024
2
3
So
4
Ne
5
Po
6
Út
7
St
8
Čt
9
10
So
11
Ne
12
Po
13
Út
14
St
15
Čt
16
17
So
18
Ne
19
Po
20
Út
21
St
22
Čt
23
24
So
25
Ne
26
Po
27
Út
28
St
29
Čt
30
31
So
1
Ne
Září 2024
2
Po
3
Út
4
St
5
Čt
6
7
So
8
Ne
9
Po
10
Út
11
St
12
Čt
13
14
So
15
Ne
Pondělí
17.06.2024
Úterý
18.06.2024
Středa
19.06.2024
Čtvrtek
20.06.2024
Pátek
21.06.2024
Sobota
22.06.2024
Neděle
23.06.2024
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
07:00 - 08:00
Powerjóga
Eliška Veselá
08:45 - 09:45
Začátečníci
Iva Hillermann
10:30 - 11:30
Fyzio jóga
Marina Martina Hrubá
12:15 - 13:15
Powerjóga
Alena Přádná
14:30 - 15:30
Jemná jóga
Renáta Jamborová Nováková CS
16:00 - 17:30
Jógalates
Olga Skopalová CS / RU
13 / 16
17:45 - 19:15
Zdravá záda.
Věra Vojtěchová
11 / 16 +2
19:35 - 20:35
Powerjóga
Eva Oniščenko
11 / 16
07:15 - 08:15
Hatha jóga
Monika Vlachová
09:10 - 10:25
Hot jóga
Natalie Doubková
11:00 - 12:00
Jin jóga.
Jaroslava Ptáčková (Chlebušová)
14:45 - 15:45
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
16:15 - 17:15
Powerjóga
Martina Benešovská Cudráková
7 / 14
18:00 - 19:00
PARK SACRÉ COEUR
Jana Kozáková
4 / 30
19:50 - 20:50
Mírná HOTjóga
Monika Vlachová
10 / 20
14:50 - 15:50
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
16:20 - 17:20
Hatha jóga
Adina Celnerová
11 / 20
18:05 - 19:35
Hot jóga
Daniela Zálešáková CS / EN
11 / 20
20:00 - 21:00
Hatha jóga
Andrea Šimková
2 / 14
15:00 - 16:00
Jóga core.
Martina Macková CS
3 / 20
17:00 - 18:00
Powerjóga
Renáta Jamborová Nováková CS
11 / 18
18:15 - 19:15
Zdravá záda.
Monika Vlachová
6 / 16
18:50 - 19:50
Aerojóga
Diana Laurichová CS
7 / 11
06:45 - 07:45
Vinyása jóga
Barbora Millerová MS
13 / 14
08:00 - 09:00
Powerjóga
Barbora Millerová MS
5 / 14
09:00 - 10:00
Senioři
Zdeňka Kudrnová
1 / 18
10:15 - 11:15
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
4 / 18
11:30 - 12:30
Zdravá záda.
Martina Korálová CS / EN
0 / 18
12:50 - 13:50
AromaJóga
Jana Ricci
4 / 16
14:05 - 15:05
Zdravá záda.
Jana Ricci
2 / 16
15:15 - 16:15
Gravid jóga
Andrea Křížová
5 / 16
16:15 - 17:15
Vinyása jóga
Julie Drážďanská
2 / 14
17:25 - 18:25
Aerojóga
Olívia Káňová CS
4 / 11
18:35 - 19:35
Aerojóga
Olívia Káňová CS
4 / 11
19:50 - 20:50
Léčebné meditace
Martina Li
1 / 16
07:00 - 08:00
Powerjóga
Veronika Vltavská
14 / 18
08:45 - 09:45
Zdravá záda.
Natalie Doubková
0 / 16
10:45 - 11:45
Hatha jóga
Eva Krutinová
3 / 14
12:00 - 12:45
Office jóga
Eva Krutinová
0 / 16
13:35 - 14:35
Vinyása jóga
Monika Vlachová
3 / 20
14:55 - 15:55
Jóga core.
Julie Drážďanská
2 / 20
16:20 - 17:20
Jógalates
Andrea Křížová
7 / 20
17:30 - 18:30
Jóga core.
Andrea Křížová
7 / 20
18:50 - 19:50
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
12 / 16
20:00 - 21:00
Kundalini jóga
Monika Tomažičová MS
5 / 16
07:15 - 08:15
Hot jóga
Nikki Šaršeová (Votrubová)
8 / 20
09:30 - 10:30
Jemná jóga
Jaroslava Ptáčková (Chlebušová)
2 / 14
12:20 - 13:20
Jóga core.
Monika Vlachová
1 / 20
14:30 - 15:30
Powerjóga
Eva Oniščenko
0 / 18
15:45 - 16:45
Ženská jóga
Elena Juránková CS / RU
0 / 18
17:00 - 18:00
Jemná jóga
Elena Juránková CS / RU
18 / 18 +1
18:15 - 19:15
Jin jóga.
Elena Juránková CS / RU
6 / 18
19:30 - 20:30
Hatha jóga
Linda Konášová (Donáthová) CS / EN
15 / 18
07:30 - 08:30
Hatha jóga
Lucia Stopková
8 / 16
16:30 - 17:30
Začátečníci
Blanka Kloudová
2 / 16
17:40 - 18:40
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
10 / 16
18:55 - 19:55
Zdravá záda.
Jitka Vítová
7 / 18
20:05 - 21:05
Mírná HOTjóga
Jitka Vítová
6 / 20
06:45 - 07:45
Vinyása jóga
Kristýna Havlíková
14 / 14 +3
08:00 - 09:00
Zdravá záda.
Andrea Šimková
0 / 14
09:15 - 10:15
Aerojóga denní
Radka Macháčková
5 / 11
10:30 - 11:30
Powerjóga
Eva Oniščenko
3 / 14
11:45 - 12:45
Powerjóga
Eva Oniščenko
2 / 14
13:15 - 14:15
Jemná jóga
Olga Skopalová CS / RU
1 / 16
14:15 - 15:15
Aerojóga denní
Markéta Hovorková
1 / 11
15:30 - 16:30
Aerojóga
Markéta Hovorková
1 / 11
16:45 - 17:45
Zdravá záda.
Daniela Zálešáková CS / EN
10 / 14
17:45 - 19:15
FYZIO hot jóga
Věra Vojtěchová
7 / 18
19:20 - 20:20
Powerjóga
Simona Vysloužilová
2 / 16
20:25 - 21:25
Relaxační jóga
Simona Vysloužilová
0 / 14
07:00 - 08:30
Hot jóga
Markéta Buršíková
3 / 20
08:30 - 09:30
Hatha jóga
Renáta Jamborová Nováková CS
3 / 16
09:45 - 10:45
Začátečníci
Renáta Jamborová Nováková CS
1 / 15
11:15 - 12:00
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
4 / 16
12:15 - 13:00
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
2 / 16
13:35 - 14:35
Hatha jóga
Martina Benešovská Cudráková
2 / 20
14:35 - 15:35
Gravid jóga
Elena Juránková CS / RU
2 / 18
15:45 - 16:45
Ženská jóga
Elena Juránková CS / RU
1 / 16
17:00 - 18:00
Hatha jóga
Linda Konášová (Donáthová) CS / EN
14 / 16
18:00 - 19:00
Aerojóga
Martina Benešová CS / EN
0 / 11
19:10 - 20:10
Aerojóga
Martina Benešová CS / EN
3 / 11
20:30 - 21:30
Ženská jóga
Veronika Urdzíková
0 / 16
07:15 - 08:15
Powerjóga
Renáta Jamborová Nováková CS
3 / 16
08:45 - 09:45
Vinyása jóga
Monika Vlachová
3 / 18
14:30 - 15:30
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
4 / 15
16:00 - 17:00
Jóga core.
Martina Benešovská Cudráková
5 / 20
17:30 - 18:30
Powerjóga
Zuzka Macháčková
13 / 16
18:40 - 19:40
Zdravá záda.
Lenka Oravcová
12 / 16
19:45 - 20:45
Mírná HOTjóga
Adina Celnerová
3 / 20
07:30 - 08:30
Jóga core.
Veronika Vltavská
7 / 18
14:45 - 15:45
Powerjóga
Martina Benešovská Cudráková
0 / 20
16:15 - 17:15
Vinyása jóga
Martina Dušková MS
6 / 18
18:00 - 19:00
PARK SACRÉ COEUR
Zdeňka Kudrnová
2 / 30
18:10 - 19:10
Vinyása jóga
Daniela Zálešáková CS / EN
10 / 16
06:50 - 07:50
Powerjóga
Simona Vysloužilová
2 / 16
08:00 - 09:00
Vinyása jóga
Simona Vysloužilová
0 / 16
09:00 - 10:00
Zdravá záda.
Radka Macháčková
0 / 14
10:15 - 11:15
Jemná jóga
Elena Juránková CS / RU
0 / 14
11:15 - 12:15
Zdravá záda.
Martina Korálová CS / EN
5 / 18
12:30 - 13:30
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
2 / 18
14:00 - 15:00
Zdravá záda.
Jana Ricci
0 / 18
15:00 - 16:00
Jemná jóga
Olga Skopalová CS / RU
9 / 16
16:15 - 17:15
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
5 / 16
17:30 - 18:30
Jógalates
Olga Skopalová CS / RU
9 / 16
18:45 - 19:45
Vinyása jóga
Julie Drážďanská
6 / 16
19:50 - 20:50
Akrojóga
Vlaďka Krochmalová
0 / 18
21:00 - 21:30
Akrojóga
Vlaďka Krochmalová
0 / 18
07:00 - 08:00
Vinyása jóga
Lucia Stopková
4 / 20
08:45 - 09:45
Gravid jóga
Eva Vykopalová
5 / 18
10:30 - 11:30
Ashtanga jóga
Ivana Čížková
4 / 16
11:30 - 12:30
Ženská jóga
Elena Juránková CS / RU
0 / 14
13:00 - 14:00
Hatha jóga
Zuzana Brown
0 / 14
14:15 - 15:15
Začátečníci
Radka Macháčková
0 / 14
15:15 - 16:15
Vinyása jóga
Jana Ricci
1 / 18
16:40 - 17:40
Hatha jóga
Jana Ricci
6 / 20
18:00 - 19:30
Hot jóga
Brigita Cmuntova
2 / 20
07:30 - 08:30
Hatha jóga
Agáta Kouřilová
1 / 18
11:45 - 12:45
Vinyása jóga
Ivana Čížková
2 / 16
15:30 - 16:30
Powerjóga
Marina Martina Hrubá
1 / 20
16:50 - 17:50
Jóga core.
Marina Martina Hrubá
9 / 14
19:20 - 20:20
Jin jóga.
Eva Oniščenko
11 / 14
07:45 - 08:45
Jin jóga.
Radka Macháčková
4 / 14
12:00 - 12:45
Mírná HOTjóga
Zuzana Brown
2 / 20
09:00 - 10:30
Hot jóga
Nikki Šaršeová (Votrubová)
5 / 21
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
6 / 16
11:45 - 12:45
Powerjóga
Renáta Jamborová Nováková CS
0 / 16
13:00 - 14:00
Hatha jóga
Renáta Jamborová Nováková CS
0 / 16
14:15 - 15:15
Jóga core.
Renata Pícová
0 / 16
15:30 - 16:30
Zdravá záda.
Renata Pícová
0 / 16
16:30 - 17:30
Hot jóga
Jana Kozáková
0 / 20
17:40 - 18:40
Powerjóga
Jana Kozáková
0 / 14
19:10 - 20:10
Jemná jóga
Lucia Stopková
0 / 16
09:15 - 10:15
Fit jóga
Olga Skopalová CS / RU
11 / 16
11:00 - 12:15
Hot jóga
Daniela Zálešáková CS / EN
2 / 20
13:30 - 14:30
Ženská jóga
Veronika Urdzíková
1 / 20
14:45 - 15:45
Vinyása jóga
Veronika Urdzíková
1 / 20
16:45 - 17:45
Hatha jóga
Zuzana Brown
0 / 16
18:00 - 19:00
Vinyása jóga
Lucia Stopková
4 / 16
18:05 - 19:05
Jin jóga.
Zuzana Brown
4 / 20
08:45 - 09:45
Vinyása jóga
Renáta Jamborová Nováková CS
4 / 14
10:00 - 11:00
Jóga core.
Renáta Jamborová Nováková CS
5 / 14
11:00 - 12:15
Hot jóga
Tina Korecová CS / EN
1 / 20
14:05 - 15:05
Gravid jóga
Renáta Jamborová Nováková CS
1 / 16
15:20 - 16:20
Zdravá záda.
Renáta Jamborová Nováková CS
0 / 16
16:35 - 17:35
Jógalates
Renáta Jamborová Nováková CS
3 / 16
17:35 - 18:35
Zdravá záda.
Miroslava Oravcová
4 / 18
19:00 - 20:00
Hatha jóga
Miroslava Oravcová
0 / 16
09:00 - 10:30
Hot jóga
Nikki Šaršeová (Votrubová)
6 / 20
10:30 - 11:30
Jemná jóga
Agáta Kouřilová
3 / 16
11:45 - 12:45
Hatha jóga
Michaela Veselá
1 / 16
16:45 - 17:45
Hot jóga
Martina Dušková MS
0 / 20
17:50 - 18:50
Powerjóga
Martina Dušková MS
0 / 16
19:00 - 20:00
Wheel jóga
Monika Vlachová
1 / 16
09:15 - 10:15
Powerjóga
Agáta Kouřilová
0 / 16
11:15 - 12:15
Mami s batolaty
Renáta Jamborová Nováková CS
0 / 10
18:15 - 19:15
Jin jóga.
Lucia Stopková
3 / 20
18:30 - 19:30
Aerojóga
Markéta Hovorková
0 / 11
KURZY, WORKSHOPY, KROUŽKY: KURZY A WORKSHOPY KROUŽKY PRO ŠKOLÁKY
JÓGOVÉ POBYTY: JÓGOVÉ POBYTY
RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE: RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE

REKONSTRUKCE

Ásany, mudry a aromaterapie

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)