Pokud je zobrazeno více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí táhnutím zprava doleva a obráceně
12
13
So
14
Ne
15
Po
16
Út
17
St
18
Čt
19
20
So
21
Ne
22
Po
23
Út
24
St
25
Čt
26
27
So
28
Ne
29
Po
30
Út
31
St
1
Čt
Srpen 2024
2
3
So
4
Ne
5
Po
6
Út
7
St
8
Čt
9
10
So
11
Ne
12
Po
13
Út
14
St
15
Čt
16
17
So
18
Ne
19
Po
20
Út
21
St
22
Čt
23
24
So
25
Ne
26
Po
27
Út
28
St
29
Čt
30
31
So
1
Ne
Září 2024
2
Po
3
Út
4
St
5
Čt
6
7
So
8
Ne
9
Po
10
Út
11
St
12
Čt
13
14
So
15
Ne
16
Po
17
Út
18
St
19
Čt
20
21
So
22
Ne
23
Po
24
Út
25
St
26
Čt
27
28
So
29
Ne
30
Po
1
Út
Říjen 2024
2
St
3
Čt
4
5
So
6
Ne
7
Po
8
Út
9
St
10
Čt
11
12
So
13
Ne
14
Po
15
Út
16
St
17
Čt
18
19
So
Pondělí
22.07.2024
Úterý
23.07.2024
Středa
24.07.2024
Čtvrtek
25.07.2024
Pátek
26.07.2024
Sobota
27.07.2024
Neděle
28.07.2024
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
06:50 - 07:50
Powerjóga
Barbora Millerová MS
08:00 - 09:00
Jemná jóga
Julie Bičišťová
10:20 - 11:20
Jóga core.
Elena Juránková CS / RU
11:30 - 12:30
Vinyása jóga
Julie Drážďanská
12:40 - 13:40
Jógová terapie
Věra Vojtěchová
9 / 18
15:00 - 16:00
Powerjóga
Julie Bičišťová
6 / 18
16:10 - 17:10
Jóga core.
Jana Ricci
13 / 18
17:20 - 18:20
Powerjóga
Agáta Kouřilová
13 / 18
18:30 - 19:30
Zdravá záda.
Agáta Kouřilová
18 / 18 +2
19:40 - 20:40
Powerjóga
Monika Vlachová
17 / 18
20:50 - 21:50
Hatha jóga
Adina Celnerová
5 / 18
18:00 - 19:00
PARK SACRÉ COEUR
Iva Hillermann
2 / 30
06:50 - 07:50
Powerjóga
Monika Vlachová
16 / 18
08:00 - 09:00
Zdravá záda.
Renata Akyolová
2 / 18
09:10 - 10:10
Jóga core.
Marina Martina Hrubá
6 / 18
10:20 - 11:20
Fyzio jóga
Marina Martina Hrubá
3 / 18
11:30 - 12:30
Zdravá záda.
Jana Ricci
3 / 18
12:40 - 13:40
AromaJóga
Jana Ricci
1 / 18
13:50 - 14:50
Vinyása jóga
Renáta Jamborová Nováková CS
1 / 18
15:00 - 16:00
Gravid jóga
Renáta Jamborová Nováková CS
5 / 18
16:10 - 17:10
Powerjóga
Martina Dušková MS
10 / 18
17:20 - 18:20
Zdravá záda.
Věra Vojtěchová
18 / 18 +8
18:30 - 19:30
Powerjóga
Agáta Kouřilová
7 / 18
19:40 - 20:40
Hatha jóga
Andrea Šimková
7 / 18
20:50 - 21:50
Jemná jóga
Adina Celnerová
1 / 18
18:00 - 19:00
PARK SACRÉ COEUR
Lucia Stopková
10 / 30
06:50 - 07:50
Powerjóga
Veronika Vltavská
18 / 18 +1
08:00 - 09:00
Vinyása jóga
Barbora Millerová MS
3 / 18
09:10 - 10:10
Zdravá záda.
Adina Celnerová
4 / 18
10:20 - 11:20
Hatha jóga
Adina Celnerová
0 / 18
11:30 - 12:30
Zdravá záda.
Julie Bičišťová
2 / 18
12:40 - 13:40
Powerjóga
Julie Bičišťová
3 / 18
13:50 - 14:50
Gravid jóga
Andrea Křížová
2 / 18
15:00 - 16:00
Jógalates
Andrea Křížová
5 / 18
16:10 - 17:10
Jemná jóga
Elena Juránková CS / RU
10 / 18
17:20 - 18:20
Jin jóga.
Elena Juránková CS / RU
9 / 18
18:30 - 19:30
Powerjóga
Marcela Petrovská
12 / 18
19:40 - 20:40
Powerjóga
Marcela Petrovská
10 / 18
20:50 - 21:50
Hatha jóga
Linda Konášová (Donáthová) CS / EN
11 / 18
18:00 - 19:00
PARK SACRÉ COEUR
Natalie Doubková
1 / 30
06:45 - 07:45
Vinyása jóga
Kristýna Havlíková
18 / 18 +2
08:00 - 09:00
Hatha jóga
Renáta Jamborová Nováková CS
4 / 18
09:10 - 10:10
Jemná jóga
Renáta Jamborová Nováková CS
3 / 18
10:20 - 11:20
Vinyása jóga
Monika Vlachová
3 / 18
11:30 - 12:30
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
8 / 18
12:40 - 13:40
Fit jóga
Olga Skopalová CS / RU
1 / 18
13:50 - 14:50
Jemná jóga
Olga Skopalová CS / RU
1 / 18
15:00 - 16:00
Vinyása jóga
Daniela Zálešáková CS / EN
2 / 18
16:10 - 17:10
Zdravá záda.
Daniela Zálešáková CS / EN
7 / 18
17:20 - 18:20
Powerjóga
Zuzka Macháčková
14 / 18
18:30 - 19:30
Hatha jóga
Linda Konášová (Donáthová) CS / EN
15 / 18
19:40 - 20:40
Zdravá záda.
Alena Přádná
5 / 18
20:50 - 21:50
Relaxační jóga
Alena Přádná
0 / 18
18:00 - 19:00
PARK SACRÉ COEUR
Andrea Šimková
1 / 30
06:50 - 07:50
Vinyása jóga
Lucia Stopková
8 / 18
08:00 - 09:00
Hatha jóga
Agáta Kouřilová
0 / 18
09:10 - 10:10
Ženská jóga
Elena Juránková CS / RU
0 / 18
10:20 - 11:20
Gravid jóga
Elena Juránková CS / RU
0 / 18
11:30 - 12:30
Zdravá záda.
Martina Korálová CS / EN
3 / 18
12:40 - 13:40
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
0 / 18
13:50 - 14:50
Zdravá záda.
Jana Ricci
1 / 18
15:00 - 16:00
Vinyása jóga
Jana Ricci
2 / 18
16:10 - 17:10
Hatha jóga
Jana Ricci
2 / 18
17:20 - 18:20
Powerjóga
Marina Martina Hrubá
2 / 18
18:30 - 19:30
Jóga core.
Marina Martina Hrubá
3 / 18
19:40 - 20:40
Jin jóga.
Zuzana Nepraš (Brown)
0 / 18
20:50 - 21:50
Jemná jóga
Lucia Stopková
0 / 18
18:00 - 19:00
PARK SACRÉ COEUR
Zdeňka Kudrnová
0 / 30
08:40 - 09:40
Fit jóga
Olga Skopalová CS / RU
6 / 18
09:50 - 10:50
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
12 / 18
11:00 - 12:00
Vinyása jóga
Lenka Oravcová
0 / 15
08:00 - 09:00
Vinyása jóga
Renáta Jamborová Nováková CS
3 / 18
09:10 - 10:10
Jóga core.
Renáta Jamborová Nováková CS
0 / 18
10:20 - 11:20
Jemná jóga
Agáta Kouřilová
3 / 18
11:30 - 12:30
Powerjóga
Agáta Kouřilová
0 / 18
12:40 - 13:40
Hatha jóga
Tina Korecová CS / EN
1 / 18
13:50 - 14:50
Gravid jóga
Zdeňka Kudrnová
5 / 18
15:00 - 16:00
Zdravá záda.
Zdeňka Kudrnová
0 / 18
16:10 - 17:10
Jógalates
Andrea Křížová
2 / 18
17:20 - 18:20
Powerjóga
Andrea Křížová
1 / 18
18:30 - 19:30
Zdravá záda.
Miroslava Oravcová
0 / 18
19:40 - 20:40
Hatha jóga
Miroslava Oravcová
0 / 18
KURZY, WORKSHOPY, KROUŽKY: KURZY A WORKSHOPY KROUŽKY PRO ŠKOLÁKY
JÓGOVÉ POBYTY: JÓGOVÉ POBYTY
RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE: RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE

Ásany, mudry a aromaterapie

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)