Pokud je zobrazeno více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí táhnutím zprava doleva a obráceně
20
Po
21
Út
22
St
23
Čt
24
25
So
26
Ne
27
Po
28
Út
29
St
30
Čt
31
1
So
Červen 2024
2
Ne
3
Po
4
Út
5
St
6
Čt
7
8
So
9
Ne
10
Po
11
Út
12
St
13
Čt
14
15
So
16
Ne
17
Po
18
Út
19
St
20
Čt
21
22
So
23
Ne
24
Po
25
Út
26
St
27
Čt
28
29
So
30
Ne
1
Po
Červenec 2024
2
Út
3
St
4
Čt
5
6
So
7
Ne
8
Po
9
Út
10
St
11
Čt
12
13
So
14
Ne
15
Po
16
Út
17
St
18
Čt
19
20
So
21
Ne
22
Po
23
Út
24
St
25
Čt
26
27
So
28
Ne
29
Po
30
Út
31
St
1
Čt
Srpen 2024
2
3
So
4
Ne
5
Po
6
Út
7
St
8
Čt
9
10
So
11
Ne
12
Po
13
Út
14
St
15
Čt
16
17
So
18
Ne
19
Po
20
Út
21
St
22
Čt
23
24
So
25
Ne
26
Po
27
Út
Pondělí
27.05.2024
Úterý
28.05.2024
Středa
29.05.2024
Čtvrtek
30.05.2024
Pátek
31.05.2024
Sobota
01.06.2024
Neděle
02.06.2024
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
06:45 - 07:45
Vinyása jóga
Kristýna Havlíková
08:30 - 09:30
Hatha jóga
Renáta Jamborová Nováková CS
09:45 - 10:45
Začátečníci
Renáta Jamborová Nováková CS
11:15 - 12:00
Zdravá záda.
Radka Macháčková
12:15 - 13:00
Zdravá záda.
Radka Macháčková
14:30 - 15:30
Zdravá záda.
Renáta Jamborová Nováková CS
10 / 15
15:30 - 16:30
Aerojóga
Markéta Hovorková
6 / 11
16:45 - 17:45
Zdravá záda.
Daniela Zálešáková CS / EN
14 / 14 +1
17:45 - 19:15
FYZIO hot jóga
Věra Vojtěchová
13 / 18
19:20 - 20:20
Powerjóga
Simona Vysloužilová
4 / 16
20:25 - 21:25
Relaxační jóga
Simona Vysloužilová
3 / 14
07:00 - 08:30
Hot jóga
Markéta Buršíková
08:45 - 09:45
Vinyása jóga
Monika Vlachová
10:30 - 11:30
Powerjóga
Eva Oniščenko
11:45 - 12:45
Powerjóga
Eva Oniščenko
14:35 - 15:35
Gravid jóga
Elena Juránková CS / RU
5 / 18
15:45 - 16:45
Ženská jóga
Elena Juránková CS / RU
7 / 16
17:00 - 18:00
Hatha jóga
Marcela Petrovská
8 / 16
18:00 - 19:00
Aerojóga
Martina Benešová CS / EN
5 / 11
19:10 - 20:10
Aerojóga
Martina Benešová CS / EN
2 / 11
07:30 - 08:30
Jóga core.
Veronika Vltavská
14:45 - 15:45
Powerjóga
Dita Riegerová
5 / 20
16:00 - 17:00
Jóga core.
Dita Riegerová
6 / 20
17:30 - 18:30
Powerjóga
Zuzka Macháčková
13 / 16
18:40 - 19:40
Zdravá záda.
Lenka Oravcová
13 / 16
19:45 - 20:45
Mírná HOTjóga
Adina Celnerová
6 / 20
16:15 - 17:15
Vinyása jóga
Martina Dušková MS
12 / 18
18:10 - 19:10
Vinyása jóga
Daniela Zálešáková CS / EN
13 / 16
06:50 - 07:50
Powerjóga
Lucie Červenková CS/EN
1 / 16
08:00 - 09:00
Vinyása jóga
Lucie Červenková CS/EN
1 / 16
09:00 - 10:00
Zdravá záda.
Radka Macháčková
1 / 14
10:15 - 11:15
Jemná jóga
Elena Juránková CS / RU
1 / 14
11:15 - 12:15
Zdravá záda.
Martina Korálová CS / EN
5 / 18
12:30 - 13:30
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
4 / 18
14:00 - 15:00
Zdravá záda.
Jana Ricci
1 / 18
15:00 - 16:00
Jemná jóga
Elena Juránková CS / RU
7 / 16
16:15 - 17:15
Zdravá záda.
Elena Juránková CS / RU
9 / 16
17:30 - 18:30
Jógalates
Elena Juránková CS / RU
5 / 16
18:45 - 19:45
Vinyása jóga
Ivana Hájková CS / EN
10 / 16
19:50 - 20:50
Akrojóga
Vlaďka Krochmalová
2 / 18
21:00 - 21:30
Akrojóga
Vlaďka Krochmalová
0 / 18
07:00 - 08:00
Vinyása jóga
Lucia Stopková
6 / 20
08:45 - 09:45
Gravid jóga
Eva Vykopalová
2 / 18
10:30 - 11:30
Ashtanga jóga
Ivana Čížková
3 / 16
11:30 - 12:30
Ženská jóga
Elena Juránková CS / RU
1 / 14
13:00 - 14:00
Hatha jóga
Zuzana Brown
1 / 14
14:15 - 15:15
Začátečníci
Radka Macháčková
1 / 14
15:15 - 16:15
Vinyása jóga
Jana Ricci
3 / 18
16:40 - 17:40
Hatha jóga
Jana Ricci
10 / 20
18:00 - 19:30
Hot jóga
Jana Kozáková
2 / 20
07:30 - 08:30
Hatha jóga
Agáta Kouřilová
6 / 18
09:15 - 10:45
Hot jóga
Zuzana Martakova
3 / 20
11:45 - 12:45
Vinyása jóga
Ivana Čížková
1 / 16
15:30 - 16:30
Powerjóga
Marina Martina Hrubá
9 / 20
16:50 - 17:50
Jóga core.
Marina Martina Hrubá
7 / 14
19:20 - 20:20
Jin jóga.
Eva Oniščenko
9 / 14
07:45 - 08:45
Jin jóga.
Radka Macháčková
2 / 14
12:00 - 12:45
Mírná HOTjóga
Zuzana Brown
1 / 20
09:00 - 10:30
Hot jóga
Martina Dušková MS
1 / 21
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Elena Juránková CS / RU
7 / 16
11:45 - 12:45
Powerjóga
Lucie Červenková CS/EN
2 / 16
13:00 - 14:00
Hatha jóga
Lucie Červenková CS/EN
0 / 16
14:15 - 15:15
Jóga core.
Renata Pícová
0 / 16
15:30 - 16:30
Zdravá záda.
Renata Pícová
1 / 16
16:30 - 17:30
Hot jóga
Jana Kozáková
0 / 20
17:40 - 18:40
Powerjóga
Jana Kozáková
2 / 14
19:10 - 20:10
Jemná jóga
Lucie Červenková CS/EN
5 / 16
09:15 - 10:15
Fit jóga
Elena Juránková CS / RU
10 / 16
11:00 - 12:15
Hot jóga
Daniela Zálešáková CS / EN
1 / 20
13:30 - 14:30
Ženská jóga
Eva Laštovičková
2 / 20
14:45 - 15:45
Vinyása jóga
Eva Laštovičková
1 / 20
16:45 - 17:45
Hatha jóga
Zuzana Brown
0 / 16
18:00 - 19:00
Vinyása jóga
Lucie Červenková CS/EN
5 / 16
18:05 - 19:05
Jin jóga.
Zuzana Brown
3 / 20
08:45 - 09:45
Vinyása jóga
Marcela Petrovská
7 / 14
10:00 - 11:00
Jóga core.
Marcela Petrovská
4 / 14
11:00 - 12:15
Hot jóga
Petra Zázvorková
1 / 20
14:05 - 15:05
Gravid jóga
Zdeňka Kudrnová
5 / 16
15:20 - 16:20
Zdravá záda.
Zdeňka Kudrnová
2 / 16
16:35 - 17:35
Jógalates
Andrea Křížová
2 / 16
17:35 - 18:35
Zdravá záda.
Miroslava Oravcová
4 / 18
19:00 - 20:00
Hatha jóga
Miroslava Oravcová
1 / 16
09:00 - 10:30
Hot jóga
Ivet Slavikova
4 / 20
10:30 - 11:30
Jemná jóga
Agáta Kouřilová
3 / 16
11:45 - 12:45
Hatha jóga
Michaela Veselá
0 / 16
16:45 - 17:45
Hot jóga
Zdeňka Kudrnová
0 / 20
17:50 - 18:50
Powerjóga
Andrea Křížová
1 / 16
19:00 - 20:00
Wheel jóga
Andrea Křížová
2 / 16
09:15 - 10:15
Powerjóga
Agáta Kouřilová
1 / 16
11:15 - 12:15
Mami s batolaty
Renáta Jamborová Nováková CS
0 / 10
16:45 - 18:15
Fyzio jóga
Marina Martina Hrubá
0 / 10
18:15 - 19:15
Jin jóga.
Eva Laštovičková
4 / 20
18:30 - 19:30
Aerojóga
Markéta Hovorková
1 / 11
KURZY, WORKSHOPY, KROUŽKY: KURZY A WORKSHOPY KROUŽKY PRO ŠKOLÁKY
JÓGOVÉ POBYTY: JÓGOVÉ POBYTY
RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE: RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE

CAKROVA JOGA A ARCHETYPY DUSE

Hormonální jóga

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)