11
12
So
13
Ne
14
Po
15
Út
16
St
17
Čt
18
19
So
20
Ne
21
Po
22
Út
23
St
24
Čt
25
26
So
27
Ne
28
Po
29
Út
30
St
31
Čt
1
listopad 2019
2
So
3
Ne
4
Po
5
Út
6
St
7
Čt
8
9
So
10
Ne
11
Po
12
Út
13
St
14
Čt
15
16
So
17
Ne
18
Po
19
Út
20
St
21
Čt
22
23
So
24
Ne
25
Po
26
Út
27
St
28
Čt
29
30
So
1
Ne
prosinec 2019
2
Po
3
Út
4
St
5
Čt
6
7
So
8
Ne
9
Po
10
Út
11
St
12
Čt
13
14
So
15
Ne
16
Po
17
Út
18
St
19
Čt
20
21
So
22
Ne
23
Po
24
Út
25
St
26
Čt
27
28
So
29
Ne
30
Po
31
Út
1
St
leden 2020
2
Čt
3
4
So
5
Ne
6
Po
7
Út
8
St
9
Čt
10
11
So
12
Ne
13
Po
14
Út
15
St
16
Čt
17
18
So
Při zobrazení více dnů v kalendáři, se můžete pohybovat zleva doprava a obráceně
Pondělí
21.10.2019
Úterý
22.10.2019
Středa
23.10.2019
Čtvrtek
24.10.2019
Pátek
25.10.2019
Sobota
26.10.2019
Neděle
27.10.2019
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
07:00 - 08:00
Powerjóga
Edita Michalčáková CS
08:10 - 09:10
Vinyása jóga
Edita Michalčáková CS
6 / 14
09:20 - 10:20
Hatha jóga
Elena Juránková
3 / 14
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Elena Juránková
4 / 14
11:30 - 12:30
Hot jóga
Renata Akyolová, Aylin Akyolová
2 / 25
12:50 - 13:35
Powerjóga
Simona Červenková
2 / 16
14:10 - 15:10
Vinyása jóga
Agata Kourilova CZ/EN
2 / 16
15:20 - 16:20
Hatha jóga
Katarína Kulhavá CZ / EN
8 / 16
16:20 - 17:20
Aerojóga
Markéta Hovorková
8 / 11
17:30 - 18:30
Aerojóga
Markéta Hovorková
11 / 11
18:40 - 19:40
Aerojóga
Markéta Hovorková
11 / 11
19:40 - 21:10
Hot jóga
Šárka Jirků
8 / 25
07:20 - 08:20
Hot jóga
Vendula Prokorátová
08:40 - 09:40
Ženská jóga
Vendula Prokorátová
8 / 16
09:50 - 10:50
Senioři
Daniela Zálešáková
3 / 16
10:55 - 11:55
Gravid jóga
Olívia Káňová CS
8 / 16
12:00 - 12:45
Powerjóga
Simona Červenková
7 / 16
13:00 - 14:00
Jógová terapie
Věra Vojtěchová
11 / 15
15:00 - 16:00
Powerjóga
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
1 / 14
16:10 - 17:40
Hot jóga
Anett Choutková
8 / 25
17:40 - 19:10
Vinyása jóga
Kristína Jakubíková CS / EN
6 / 16
19:20 - 20:20
Zdravá záda.
Martina Macková CS
15 +8 / 16
20:30 - 21:30
Powerjóga
Tereza Řeháčková
4 / 16
07:30 - 08:30
Powerjóga
Kateřina Bělohlávková CS/EN
10:10 - 11:10
Hot jóga
Tereza Raw CS/EN
2 / 25
11:40 - 12:40
Hatha jóga
Tereza Raw CS/EN
4 / 15
13:15 - 14:15
Zdravá záda.
Marcela Rešlová CS / EN
3 / 18
16:30 - 17:30
Powerjóga
Katarína Kulhavá CZ / EN
15 +2 / 16
17:55 - 19:25
Hot jóga
Katarína Kulhavá CZ / EN
7 / 25
19:50 - 20:50
Hatha jóga
Lucie Šafránková
12 +2 / 14
21:00 - 22:00
Akrojóga
Vlaďka Krochmalová
2 / 14
07:00 - 08:00
Powerjóga
Renata Goryszewska CS/EN
14 +1 / 14
08:25 - 09:25
Hatha jóga
Renata Akyolová, Aylin Akyolová
4 / 14
09:50 - 10:50
Jógová terapie
Karolína Lachmanová
0 / 16
11:20 - 12:20
Hatha jóga
Alexandra Mandová CS
4 / 14
12:40 - 13:40
Zdravá záda.
Karolína Lachmanová
3 / 14
13:45 - 14:45
Hatha jóga
Karolína Lachmanová
1 / 16
14:55 - 15:55
Powerjóga
Darina Kazdová MS
3 / 16
16:00 - 17:30
Jógalates
Agata Kourilova CZ/EN
16 +2 / 16
17:40 - 19:10
Zdravá záda.
Věra Vojtěchová
16 +3 / 16
19:30 - 20:30
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
17 +8 / 17
20:45 - 21:45
Hatha jóga
Nikola Votrubova
14 / 17
22:05 - 23:05
Noční jóga
Richard Holický CS / DE
0 / 16
07:15 - 08:15
Hot jóga
Renata Akyolová, Aylin Akyolová
6 / 25
08:35 - 09:35
Powerjóga
Edita Michalčáková CS
16 +1 / 16
10:00 - 11:30
Hot jóga
Nikola Votrubova
2 / 25
12:00 - 13:00
Senioři
Richard Holický CS / DE
3 / 20
14:00 - 15:00
Jóga core.
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
7 / 14
15:10 - 16:10
Jemná jóga
Renata Jamborová Nováková CS
14 / 14
16:15 - 17:15
Gravid jóga
Renata Jamborová Nováková CS
14 +2 / 14
17:25 - 18:30
Aerojóga
Diana Laurichová CS
11 +2 / 11
18:40 - 19:40
Aerojóga
Diana Laurichová CS
5 / 11
19:45 - 21:15
Hot jóga
Adriana Vrskova
0 / 25
07:30 - 08:30
Ashtanga jóga
Edita Michalčáková CS
17 / 17
08:40 - 09:40
Hot jóga
Michaela Melicharová MS
1 / 25
10:10 - 11:10
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
4 / 14
11:25 - 12:10
Powerjóga
Adriana Vrskova
1 / 16
12:10 - 13:25
Hot jóga
Elena Juránková
1 / 25
16:25 - 17:40
Hot jóga - ve tmě
Kateřina Bělohlávková CS/EN
3 / 18
18:00 - 19:30
Hot jóga
Pavla Křečanová CS (EN)
12 / 25
19:50 - 20:50
Zdravá záda.
Tereza Řeháčková
14 / 14
21:00 - 22:00
Relaxační jóga
Richard Holický CS / DE
0 / 14
12:15 - 13:00
Powerjóga
Adriana Vrskova
1 / 16
07:00 - 08:00
Vinyása jóga
Denisa Pichalová MS
14 +4 / 14
08:10 - 09:10
Powerjóga
Denisa Pichalová MS
14 +4 / 14
09:15 - 10:15
Hatha jóga
Marcela Rešlová CS / EN
3 / 14
10:25 - 11:25
Gravid jóga
Marcela Rešlová CS / EN
14 / 14
11:25 - 12:10
Zdravá záda.
Petra Zajíčková
0 / 16
12:15 - 13:00
Powerjóga
Petra Zajíčková
3 / 16
13:00 - 14:00
Aerojóga
Radka Macháčková
0 / 11
14:10 - 15:10
Hatha jóga
Agata Kourilova CZ/EN
3 / 14
15:15 - 16:15
Gravid jóga
Andrea Křížová
8 / 14
16:20 - 17:20
Jógalates
Andrea Křížová
14 +1 / 14
17:30 - 18:35
Aerojóga - Zdravá záda
Tereza Novotná
2 / 11
18:40 - 19:40
Aerojóga
Martina Benešová
9 / 11
19:50 - 20:50
Hatha jóga
Linda Donáthová
14 / 14
21:00 - 22:00
Relaxační jóga
Linda Donáthová
1 / 14
07:20 - 08:20
Hot jóga
Zuzana Marťáková CS
6 / 25
08:45 - 09:45
Zdravá záda.
Petra Pölderlová
2 / 16
10:00 - 11:00
Jemná jóga
Petra Pölderlová
6 / 16
11:40 - 12:40
Hot jóga
Katarína Kulhavá CZ / EN
2 / 25
13:10 - 14:10
Jóga core.
Agata Kourilova CZ/EN
0 / 16
14:20 - 15:20
Powerjóga
Eliška Ježková
2 / 16
15:25 - 16:25
Jemná jóga
Eliška Ježková
13 / 16
16:30 - 17:30
Zdravá záda.
Tereza Novotná
16 +5 / 16
17:40 - 19:10
Hot jóga
Andrea Křížová
3 / 25
19:35 - 21:05
Hot jóga
Agata Kourilova CZ/EN
1 / 25
07:30 - 08:30
Ženská jóga
Vendula Prokorátová
16 / 17
09:00 - 10:30
Hot jóga
Agata Kourilova CZ/EN
3 / 25
11:55 - 12:55
Aerojóga
Radka Macháčková
2 / 11
13:20 - 14:20
Hatha jóga
Petra Pölderlová
0 / 20
14:25 - 15:25
Zdravá záda.
Petra Pölderlová
2 / 20
15:55 - 17:10
Hot jóga
Petra Pölderlová
1 / 25
17:50 - 18:50
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
16 +5 / 16
18:55 - 19:55
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
16 +5 / 16
20:00 - 21:15
Kundalini jóga
Marcela Rešlová CS / EN
16 / 16
06:50 - 07:50
Vinyása jóga
Nela Jurková
17 +1 / 17
08:00 - 09:00
Powerjóga
Petra Pölderlová
7 / 16
09:10 - 10:10
Vinyása jóga
Edita Michalčáková CS
1 / 16
10:15 - 11:15
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
2 / 16
11:25 - 12:10
Zdravá záda.
Kateřina Bělohlávková CS/EN
4 / 16
12:15 - 13:00
Zdravá záda.
Kateřina Bělohlávková CS/EN
2 / 16
13:10 - 14:10
Jemná jóga
Renata Krausová
1 / 16
14:20 - 15:20
Zdravá záda.
Renata Krausová
14 / 16
15:30 - 16:30
Jóga core.
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
9 / 16
16:40 - 17:40
Powerjóga
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
12 / 16
17:40 - 19:10
Hot jóga
Věra Vojtěchová
4 / 25
19:25 - 20:25
Vinyása jóga
Kateřina Bělohlávková CS/EN
13 / 14
20:35 - 21:35
Powerjóga
Jana Kapickova
2 / 14
07:00 - 08:00
Powerjóga
Renata Jamborová Nováková CS
14 +6 / 14
08:10 - 09:10
Hatha jóga
Renata Jamborová Nováková CS
6 / 14
09:20 - 10:20
Ženská jóga
Renata Jamborová Nováková CS
4 / 14
10:30 - 11:30
Jemná jóga
Agata Kourilova CZ/EN
1 / 14
11:40 - 12:40
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
1 / 14
12:50 - 13:50
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
3 / 14
14:35 - 15:35
Aerojóga
Markéta Hovorková
2 / 11
16:00 - 17:00
Fit jóga
Martina Korálová CS / EN
14 +1 / 14
17:10 - 18:10
Aerojóga
Radka Macháčková
7 / 11
18:15 - 19:15
Aerojóga
Martina Benešová
3 / 11
19:45 - 21:15
Hot jóga
Vendula Prokorátová
0 / 25
07:20 - 08:20
Hot jóga
Tereza Raw CS/EN
2 / 25
09:30 - 11:00
Hot jóga
Petra Pölderlová
2 / 25
11:50 - 12:50
Hot jóga
Kristína Korecova CS / EN
1 / 25
13:20 - 14:20
Jin jóga.
Radka Macháčková
0 / 18
14:50 - 15:50
Hot jóga
Martina Korálová CS / EN
2 / 25
16:05 - 17:20
Hot jóga
Marcela Rešlová CS / EN
0 / 25
17:50 - 18:50
Jemná jóga
Kateřina Bělohlávková CS/EN
16 +2 / 16
18:55 - 19:55
Hatha jóga
Richard Holický CS / DE
6 / 16
20:00 - 21:00
Zdravá záda.
Kamila Böhmová CS
6 / 16
21:05 - 22:05
Akrojóga
Martin Bati
0 / 16
07:00 - 08:00
Powerjóga
Denisa Pichalová MS
14 +6 / 14
08:10 - 09:10
Powerjóga
Denisa Pichalová MS
14 +4 / 14
09:20 - 10:20
Senioři
Kateřina Bělohlávková CS/EN
6 / 14
10:30 - 11:30
Hatha jóga
Elena Juránková
0 / 14
11:30 - 12:30
Hot jóga
Katarína Kulhavá CZ / EN
0 / 25
12:50 - 13:50
Jemná jóga
Radka Macháčková
2 / 14
14:00 - 15:00
Senioři
Petra Pölderlová
0 / 14
15:10 - 16:10
Vinyása jóga
Kateřina Bělohlávková CS/EN
6 / 14
16:15 - 17:15
Powerjóga
Tereza Hausmanová
13 / 14
17:20 - 18:20
Jóga core.
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
14 +1 / 14
18:30 - 19:30
Aerojóga
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
1 / 11
19:30 - 21:00
Hot jóga
Agata Kourilova CZ/EN
0 / 25
21:00 - 22:00
Akrojóga
Vlaďka Krochmalová
0 / 16
07:10 - 08:10
Vinyása jóga
Edita Michalčáková CS
17 +2 / 17
08:20 - 09:20
Ashtanga jóga
Edita Michalčáková CS
6 / 16
09:30 - 11:00
Hot jóga
Zuzana Marťáková CS
2 / 25
11:40 - 12:40
Aerojóga
Radka Macháčková
1 / 11
13:10 - 14:10
Zdravá záda.
Paulína Palíková
0 / 16
14:25 - 15:25
Gravid jóga
Ľubomíra Juriková
8 / 16
15:35 - 16:35
Jemná jóga
Agata Kourilova CZ/EN
4 / 16
16:40 - 17:40
Zdravá záda.
Agata Kourilova CZ/EN
5 / 16
17:40 - 19:10
Hot jóga
Petr Jirouch CS
0 / 25
19:40 - 21:10
Hatha jóga
Gligor Manolevski CS / EN
0 / 14
07:20 - 08:20
Hot jóga
Kateřina Bělohlávková CS/EN
0 / 25
09:40 - 10:40
Powerjóga
Petra Pölderlová
0 / 16
10:50 - 11:50
Zdravá záda.
Martina Korálová CS / EN
5 / 16
12:00 - 13:00
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
1 / 16
13:30 - 14:30
Powerjóga
Karolína Lachmanová
1 / 20
14:45 - 15:45
Hatha jóga
Karolína Lachmanová
8 / 20
16:30 - 17:30
Hot jóga
Michaela Procházková CS
3 / 25
17:45 - 18:45
Jógalates
Agata Kourilova CZ/EN
7 / 16
18:50 - 19:50
Vinyása jóga
Edita Michalčáková CS
7 / 16
19:55 - 20:55
Powerjóga
Edita Michalčáková CS
1 / 16
08:45 - 09:45
Hatha jóga
Kateřina Bělohlávková CS/EN
2 / 14
09:55 - 10:55
Vinyása jóga
Kateřina Bělohlávková CS/EN
5 / 14
11:00 - 12:15
Hot jóga
Kateřina Bělohlávková CS/EN
0 / 25
12:15 - 13:15
Jemná jóga
Blanka Doubková
2 / 14
14:10 - 15:10
Vinyása jóga
Lucie Purr
0 / 16
15:20 - 16:20
Zdravá záda.
Petra Zajíčková
2 / 16
16:30 - 17:30
Powerjóga
Petra Zajíčková
2 / 16
17:40 - 18:40
Hatha jóga
Petra Zajíčková
0 / 16
09:00 - 10:30
Hot jóga
Sandra Smolíková Justová CS
0 / 25
11:05 - 12:05
Jóga core.
Blanka Doubková
4 / 14
12:40 - 13:40
Hot jóga
Lucie Purr
0 / 25
14:35 - 15:35
Gravid jóga
Marcela Rešlová CS / EN
4 / 14
15:35 - 16:50
Hot jóga - ve tmě
0 / 18
16:55 - 17:55
Jemná jóga
Anett Choutková
2 / 14
18:05 - 19:05
Meditační jóga
Josef Šťastný
1 / 14
09:15 - 10:15
Fit jóga
Olga Skopalová CS / RU
16 +1 / 16
10:25 - 11:25
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
16 +3 / 16
11:45 - 12:45
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
16 / 17
12:55 - 13:55
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
3 / 17
15:45 - 16:45
Hatha jóga
Anett Choutková
1 / 14
17:10 - 18:25
Naked jóga ve tmě
0 / 15
08:30 - 09:30
Vinyása jóga
Renata Jamborová Nováková CS
3 / 14
09:40 - 10:40
Jóga core.
Renata Jamborová Nováková CS
6 / 14
10:50 - 11:50
Powerjóga
Agata Kourilova CZ/EN
2 / 14
11:55 - 12:55
Hatha jóga
Agata Kourilova CZ/EN
0 / 14
13:00 - 14:00
Jemná jóga
Petra Kolocová CS / EN
0 / 14
14:10 - 15:10
Aerojóga
Radka Macháčková
0 / 11
15:20 - 16:20
Jemná jóga
Radka Macháčková
0 / 14
16:30 - 17:30
Hatha jóga
Anett Choutková
0 / 14
17:30 - 19:00
Hot jóga
Anett Choutková
0 / 25
19:00 - 20:00
Jemná jóga
Michaela Melicharová MS
0 / 14
20:00 - 21:00
Zdravá záda.
Petra Pölderlová
4 / 14
08:55 - 10:25
Hot jóga
Lucie Šafránková
0 / 25
11:00 - 12:15
Hot jóga
Kristína Korecova CS / EN
0 / 25
12:40 - 14:10
Fit jóga
Anett Choutková
0 / 16
14:20 - 15:20
Zdravá záda.
Petra Kolocová CS / EN
2 / 16
15:30 - 16:30
Jógalates
Andrea Křížová
1 / 16
16:30 - 17:30
Jin jóga.
Radka Macháčková
0 / 16
17:40 - 18:40
Aerojóga
Martina Benešová
0 / 11
18:50 - 19:50
Hatha jóga
Petra Pölderlová
2 / 14
20:10 - 21:10
Powerjóga
Michaela Melicharová MS
0 / 14
09:15 - 10:15
Powerjóga
Edita Michalčáková CS
7 / 16
10:20 - 11:20
Hatha jóga
Edita Michalčáková CS
6 / 16
11:30 - 12:30
Zdravá záda.
Kamila Böhmová CS
2 / 16
12:45 - 13:45
Hot jóga
Kamila Böhmová CS
2 / 25
14:30 - 15:30
Hot jóga - dynamická
Anett Choutková
0 / 25
15:55 - 17:10
Hot jóga
Kateřina Bělohlávková CS/EN
0 / 25
17:50 - 18:50
Vinyása jóga
Nikola Votrubova
1 / 17
19:20 - 20:50
Hot jóga
Nikola Votrubova
0 / 25
16:40 - 17:40
Powerjóga
Andrea Křížová
3 / 16
18:00 - 19:00
Wheel jóga
Andrea Křížová
0 / 15
REZERVACE JEDNOTLIVÝCH LEKCÍ: Anděl | Chodov | Vinohrady
REZERVACE KURZŮ, SEMINÁŘŮ A WORKSHOPŮ: Kalendář akcí
REZERVACE MASÁŽÍ: MASÁŽE ANDĚL | MASÁŽE CHODOV
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace