12
Ne
13
Po
14
Út
15
St
16
Čt
17
18
So
19
Ne
20
Po
21
Út
22
St
23
Čt
24
25
So
26
Ne
27
Po
28
Út
29
St
30
Čt
31
1
So
Únor 2020
2
Ne
3
Po
4
Út
5
St
6
Čt
7
8
So
9
Ne
10
Po
11
Út
12
St
13
Čt
14
15
So
16
Ne
17
Po
18
Út
19
St
20
Čt
21
22
So
23
Ne
24
Po
25
Út
26
St
27
Čt
28
29
So
1
Ne
Březen 2020
2
Po
3
Út
4
St
5
Čt
6
7
So
8
Ne
9
Po
10
Út
11
St
12
Čt
13
14
So
15
Ne
16
Po
17
Út
18
St
19
Čt
20
21
So
22
Ne
23
Po
24
Út
25
St
26
Čt
27
28
So
29
Ne
30
Po
31
Út
1
St
Duben 2020
2
Čt
3
4
So
5
Ne
6
Po
7
Út
8
St
9
Čt
10
11
So
12
Ne
13
Po
14
Út
15
St
16
Čt
17
18
So
19
Ne
20
Po
Při zobrazení více dnů v kalendáři, se můžete pohybovat zleva doprava a obráceně
Pondělí
20.01.2020
Úterý
21.01.2020
Středa
22.01.2020
Čtvrtek
23.01.2020
Pátek
24.01.2020
Sobota
25.01.2020
Neděle
26.01.2020
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
07:00 - 08:00
Powerjóga
Andrea Hrášková
08:05 - 09:05
Hatha jóga
Andrea Hrášková
09:25 - 10:25
Jemná jóga
Denisa Koubková CS
10:30 - 11:30
Jóga core.
Andrea Hrášková
11:30 - 12:30
Powerjóga
Šárka Furda CS / EN
12:35 - 13:20
Office jóga
Šárka Furda CS / EN
13:30 - 14:30
Onko - Imuno jóga
Denisa Koubková CS
14:30 - 15:30
Gravid jóga
Monika Stuart CS / EN
16:10 - 17:10
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
17:20 - 18:50
Ashtanga jóga
Pavla Říhová CS
18:55 - 19:55
Hatha jóga
Pavla Říhová CS
07:15 - 08:15
Jóga core.
Denisa Koubková CS
08:20 - 09:20
Zdravá záda.
Denisa Koubková CS
15:05 - 16:05
Jemná jóga
Tereza Kalinová CS / EN
16:30 - 17:45
Hot jóga
Kristýna Bozděchová
18:00 - 19:30
Hot jóga
Monika Stuart CS / EN
19:45 - 21:15
Hot jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
07:00 - 08:00
Powerjóga
Anett Choutková
08:05 - 09:05
Jóga core.
Anett Choutková
09:10 - 10:10
Mami s mimi
Dita Šindlerová CS
10:20 - 11:20
Jemná jóga
Kateřina Kornová
11:25 - 12:25
Zdravá záda.
Kateřina Kornová
12:40 - 13:25
Office jóga
Daniela Fremuntová CS/EN
14:00 - 15:00
Ashtanga jóga
Martina Mašková
15:15 - 16:15
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
16:20 - 17:20
Hatha jóga
Lucie Purr
17:25 - 18:25
Jemná jóga
Lucie Purr
18:30 - 19:30
Gravid jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
19:35 - 20:50
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN, Andrea Hrečková
07:15 - 08:15
Hatha jóga
Denisa Koubková CS
08:30 - 09:30
Senioři
Denisa Koubková CS
09:35 - 10:35
Jóga core.
Denisa Koubková CS
10:40 - 11:40
Senioři
Blanka Lorencová
11:50 - 12:35
Powerjóga
Daniela Fremuntová CS/EN
14:20 - 15:20
Jóga pro děti
Veronika Cieslarová CS / EN
15:35 - 16:35
Jóga core.
Anett Choutková
16:45 - 17:45
Powerjóga
Anett Choutková
18:00 - 19:30
Hot jóga
Jitka Malá
19:45 - 21:15
Hot jóga
Lenka Uhlíková CS / DE / EN
07:00 - 08:00
Powerjóga
Veronika Brozova CS / EN
20 +1 / 20
08:05 - 09:05
Powerjóga
Veronika Brozova CS / EN
7 / 20
09:10 - 10:10
Hatha jóga
Monika Stuart CS / EN
8 / 20
10:15 - 11:15
Hot jóga
Monika Stuart CS / EN
5 / 30
11:30 - 12:30
Hatha jóga
Denisa Koubková CS
9 / 20
12:30 - 13:15
Powerjóga
Daniela Fremuntová CS/EN
1 / 20
14:00 - 15:00
Powerjóga
Pavla Říhová CS
4 / 20
15:15 - 16:15
Ashtanga jóga
Pavla Říhová CS
4 / 20
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
20 +1 / 20
17:25 - 18:25
Powerjóga
Alexandra Mandová CS
20 +3 / 20
18:30 - 20:00
Hatha jóga
Marie Kmochová
20 +1 / 20
07:15 - 08:15
Jóga core.
Denisa Koubková CS
24 / 25
08:30 - 09:30
Zdravá záda.
Denisa Koubková CS
7 / 20
10:25 - 11:25
Jóga core.
Daniela Fremuntová CS/EN
1 / 20
11:40 - 12:25
Powerjóga
Daniela Fremuntová CS/EN
2 / 20
12:35 - 13:35
Gravid jóga
Denisa Koubková CS
16 / 20
14:25 - 15:25
Zdravá záda.
Kateřina Hourová (Králová)
4 / 10
15:30 - 16:30
Vinyása jóga
Monika Vlachová
7 / 25
16:35 - 17:50
Hot jóga
Lenka Uhlíková CS / DE / EN
14 / 30
18:00 - 19:30
Hot jóga
Pavla Křečanová CS (EN)
30 +1 / 30
19:45 - 21:00
Hot jóga
Kristýna Bozděchová
17 / 30
07:00 - 08:00
Powerjóga
Alexandra Mandová CS
19 / 20
08:05 - 09:05
Hatha jóga
Alexandra Mandová CS
19 / 20
09:10 - 10:10
Pilates
Barbora Valuchová
6 / 20
10:15 - 11:15
Rodiče s dětmi
Barbora Valuchová
5 / 10
11:20 - 12:20
Mami s mimi
Tereza Kalinová CS / EN
9 / 12
12:25 - 13:10
Office jóga
Tereza Kalinová CS / EN
2 / 20
13:20 - 14:20
Powerjóga
Blanka Pechačová
2 / 20
14:30 - 15:30
Vinyása jóga
Blanka Pechačová
1 / 20
16:20 - 17:20
Ženská jóga
Andrea Markvartova CS
14 / 20
17:25 - 18:25
Hatha jóga
Andrea Markvartova CS
20 +4 / 20
18:30 - 19:30
Gravid jóga
Dita Šindlerová CS
20 +7 / 20
19:35 - 20:50
Powerjóga
Dita Šindlerová CS
20 +2 / 20
07:10 - 08:10
Jóga core.
Martina Petrová
12 / 20
08:15 - 09:15
Jemná jóga
Blanka Lorencová
9 / 20
09:20 - 10:20
Zdravá záda.
Blanka Lorencová
2 / 20
10:30 - 11:30
Jóga core.
Martina Mašková
4 / 20
11:40 - 12:25
Powerjóga
Martina Mašková
2 / 20
12:30 - 13:15
Powerjóga
Martina Mašková
3 / 20
14:10 - 15:10
Jóga core.
Lucie Gotzmannová
0 / 20
15:15 - 16:15
Powerjóga
Lucie Gotzmannová
8 / 20
16:30 - 17:45
Hot jóga
Lenka Uhlíková CS / DE / EN
11 / 30
18:00 - 19:30
Hot jóga
Petr Cmund
30 / 30
19:45 - 21:00
Hot jóga
Anett Choutková
12 / 30
07:00 - 08:00
Hatha jóga
Alexandra Mandová CS
20 +2 / 20
08:05 - 09:05
Jemná jóga
Alexandra Mandová CS
12 / 20
09:10 - 10:10
Powerjóga
Martina Mašková
2 / 20
10:15 - 11:15
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
2 / 20
11:15 - 12:15
Jógová terapie
Karolína Chudobová
19 / 20
12:15 - 13:15
Powerjóga
Monika Stuart CS / EN
2 / 20
13:55 - 15:10
Ashtanga jóga
Martina Mašková
2 / 20
15:15 - 16:15
Zdravá záda.
Kateřina Kornová
8 / 20
16:20 - 17:20
Jemná jóga
Kateřina Kornová
14 / 20
17:25 - 18:25
Powerjóga
Pavla Říhová CS
20 +3 / 20
18:30 - 20:00
Ashtanga jóga
Pavla Říhová CS
20 +2 / 20
07:20 - 08:20
Ashtanga jóga
Renáta Chrenová
10 / 25
08:30 - 09:30
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
8 / 20
10:00 - 11:00
Hot jóga
Karolína Chudobová
4 / 20
11:25 - 12:10
Powerjóga
Monika Stuart CS / EN
1 / 20
14:20 - 15:20
Gravid jóga
Denisa Koubková CS
13 / 20
15:30 - 16:30
Jóga core.
Denisa Koubková CS
7 / 25
16:40 - 17:40
Zdravá záda.
Denisa Koubková CS
15 / 25
17:50 - 19:05
Hot jóga
Nela Jurková
16 / 30
19:20 - 20:20
Jin jóga.
Nela Jurková
20 / 20
09:15 - 10:15
Hatha jóga
Martina Dvořáková
20 / 20
10:20 - 11:20
Powerjóga
Martina Dvořáková
20 / 20
11:40 - 12:55
Hatha jóga
Blanka Pechačová
5 / 30
13:00 - 14:00
Powerjóga
Blanka Pechačová
4 / 30
14:10 - 15:25
Jin jóga.
Veronika Brozova CS / EN
2 / 20
15:30 - 17:00
Vinyása jóga
Veronika Brozova CS / EN
3 / 30
17:00 - 18:00
Jóga smíchu
4 / 15
18:30 - 19:45
Hot jóga
Lucie Šafránková
5 / 30
09:20 - 10:20
Hot jóga
Martina Rysová CS (EN)
5 / 30
10:25 - 11:25
Hot jóga
Martina Rysová CS (EN)
6 / 30
14:45 - 15:45
Zdravá záda.
Kateřina Kornová
3 / 20
15:50 - 16:50
Jemná jóga
Kateřina Kornová
10 / 20
17:10 - 18:25
Zdravá záda.
Lucie Šafránková
9 / 27
09:00 - 10:15
Jóga core.
Ivet Slavikova
9 / 20
10:20 - 11:20
Powerjóga
Ivet Slavikova
8 / 20
11:25 - 12:40
Hot jóga
Jitka Malá
3 / 30
12:40 - 13:40
Jógalates
Eva Nosová CS
1 / 20
13:40 - 14:55
Gravid jóga
Dita Šindlerová CS
20 +2 / 20
15:00 - 16:00
Powerjóga
Dita Šindlerová CS
1 / 20
16:05 - 17:05
Ashtanga jóga
Pavla Říhová CS
20 +2 / 20
17:10 - 18:10
Hatha jóga
Pavla Říhová CS
11 / 20
18:15 - 19:30
Powerjóga
Petra Tomková
20 +2 / 20
19:35 - 20:35
Powerjóga
Petra Tomková
13 / 20
09:45 - 11:15
Hot jóga
Eunika Hojdanová CS
9 / 30
11:35 - 12:35
Zdravá záda.
Eva Nosová CS
4 / 20
13:50 - 14:50
Fit jóga
Eva Nosová CS
2 / 20
15:05 - 16:05
Jemná jóga
Jitka Malá
6 / 25
16:10 - 17:25
Hot jóga
Jitka Malá
1 / 30
17:30 - 19:00
Hot jóga
Šárka Jirků
7 / 30
19:15 - 20:30
Zdravá záda.
Pavla Křečanová CS (EN)
25 +2 / 25
REZERVACE JEDNOTLIVÝCH LEKCÍ: Anděl | Chodov | Vinohrady
REZERVACE KURZŮ, SEMINÁŘŮ A WORKSHOPŮ: Kalendář akcí
MASÁŽE, FYZIOTERAPIE, RÁZOVÁ VLNA: MASÁŽE ANDĚL | MASÁŽE CHODOV | FYZIO, RÁZ. VLNA, KRYO | FYZIOTERAPIE
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace