11
12
So
13
Ne
14
Po
15
Út
16
St
17
Čt
18
19
So
20
Ne
21
Po
22
Út
23
St
24
Čt
25
26
So
27
Ne
28
Po
29
Út
30
St
31
Čt
1
listopad 2019
2
So
3
Ne
4
Po
5
Út
6
St
7
Čt
8
9
So
10
Ne
11
Po
12
Út
13
St
14
Čt
15
16
So
17
Ne
18
Po
19
Út
20
St
21
Čt
22
23
So
24
Ne
25
Po
26
Út
27
St
28
Čt
29
30
So
1
Ne
prosinec 2019
2
Po
3
Út
4
St
5
Čt
6
7
So
8
Ne
9
Po
10
Út
11
St
12
Čt
13
14
So
15
Ne
16
Po
17
Út
18
St
19
Čt
20
21
So
22
Ne
23
Po
24
Út
25
St
26
Čt
27
28
So
29
Ne
30
Po
31
Út
1
St
leden 2020
2
Čt
3
4
So
5
Ne
6
Po
7
Út
8
St
9
Čt
10
11
So
12
Ne
13
Po
14
Út
15
St
16
Čt
17
18
So
Při zobrazení více dnů v kalendáři, se můžete pohybovat zleva doprava a obráceně
Pondělí
21.10.2019
Úterý
22.10.2019
Středa
23.10.2019
Čtvrtek
24.10.2019
Pátek
25.10.2019
Sobota
26.10.2019
Neděle
27.10.2019
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
07:00 - 08:00
Powerjóga
Andrea Hrášková
08:05 - 09:05
Hatha jóga
Andrea Hrášková
09:25 - 10:25
Jemná jóga
Denisa Koubková CS
7 / 20
10:30 - 11:30
Jóga core.
Andrea Hrášková
4 / 20
11:30 - 12:30
Powerjóga
Šárka Furda CS / EN
2 / 20
12:35 - 13:20
Office jóga
Šárka Furda CS / EN
2 / 20
13:30 - 14:30
Onko - Imuno jóga
Denisa Koubková CS
8 / 15
14:30 - 15:30
Gravid jóga
Monika Stuart CS / EN
4 / 20
16:10 - 17:10
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
20 +1 / 20
17:20 - 18:50
Ashtanga jóga
Pavla Říhová CS
20 +3 / 20
18:55 - 19:55
Hatha jóga
Pavla Říhová CS
20 +5 / 20
20:00 - 21:30
Kurz
Monika Stuart CS / EN
0 / 0
07:15 - 08:15
Jóga core.
Denisa Koubková CS
08:20 - 09:20
Zdravá záda.
Denisa Koubková CS
8 / 30
09:30 - 11:00
Kurz
Monika Stuart CS / EN
0 / 0
11:35 - 12:35
Hatha jóga
Andrea Hrášková
4 / 30
16:30 - 17:45
Hot jóga
Veronika Brozova CS / EN
11 / 30
18:00 - 19:30
Hot jóga
Monika Stuart CS / EN
30 / 30
19:45 - 21:15
Hot jóga
Adriana Vrskova
5 / 30
07:00 - 08:00
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
20 +2 / 20
08:05 - 09:05
Ashtanga jóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
2 / 20
09:10 - 10:10
Mami s mimi
Dita Šindlerová CS
12 +2 / 12
10:20 - 11:20
Jemná jóga
Anett Choutková
2 / 20
11:25 - 12:10
Zdravá záda.
Anett Choutková
2 / 20
12:15 - 13:00
Zdravá záda.
Anett Choutková
0 / 20
14:00 - 15:00
Ashtanga jóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
0 / 20
15:10 - 16:10
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
5 / 20
16:20 - 17:20
Hatha jóga
Renata Krausová
20 / 20
17:25 - 18:25
Jemná jóga
Renata Krausová
20 / 20
18:30 - 19:30
Gravid jóga
Renata Krausová
20 +2 / 20
19:35 - 20:50
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
20 +2 / 20
07:15 - 08:15
Hatha jóga
Denisa Koubková CS
9 / 20
08:30 - 09:30
Senioři
Denisa Koubková CS
3 / 20
09:35 - 10:35
Jóga core.
Denisa Koubková CS
4 / 15
10:40 - 11:40
Senioři
Blanka Lorencová
6 / 25
11:50 - 12:35
Powerjóga
Daniela Fremuntová CS/EN
2 / 20
12:40 - 13:25
Office jóga
Daniela Fremuntová CS/EN
0 / 20
15:20 - 16:20
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
1 / 20
16:45 - 17:45
Powerjóga
Anett Choutková
25 / 30
18:00 - 19:30
Hot jóga
Jitka Malá
5 / 30
19:45 - 21:15
Hot jóga
Lenka Uhlíková CS / DE / EN
8 / 30
07:00 - 08:00
Powerjóga
Veronika Brozova CS / EN
14 / 20
08:05 - 09:05
Powerjóga
Veronika Brozova CS / EN
4 / 20
09:10 - 10:10
Hatha jóga
Monika Stuart CS / EN
1 / 20
10:15 - 11:15
Hot jóga
Monika Stuart CS / EN
4 / 30
11:30 - 12:30
Hatha jóga
Denisa Koubková CS
0 / 20
12:30 - 13:15
Powerjóga
Daniela Fremuntová CS/EN
0 / 20
14:00 - 15:00
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
2 / 20
15:15 - 16:15
Ashtanga jóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
4 / 20
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
20 +1 / 20
17:25 - 18:25
Powerjóga
Alexandra Mandová CS
20 +9 / 20
18:30 - 20:00
Hatha jóga
Marie Kmochová
19 / 20
20:00 - 21:30
Kurz
Táňa Jilemnická
0 / 0
07:15 - 08:15
Jóga core.
Andrea Hrášková
5 / 25
08:30 - 09:30
Zdravá záda.
Andrea Hrášková
2 / 20
10:25 - 11:25
Jóga core.
Daniela Fremuntová CS/EN
1 / 20
11:40 - 12:25
Powerjóga
Daniela Fremuntová CS/EN
2 / 20
12:35 - 13:35
Gravid jóga
Denisa Koubková CS
3 / 20
14:45 - 15:45
Zdravá záda.
Kateřina Hourová (Králová)
0 / 10
16:30 - 17:45
Hot jóga
Lenka Uhlíková CS / DE / EN
1 / 30
18:00 - 19:30
Hot jóga
Pavla Křečanová CS (EN)
21 / 30
19:45 - 21:00
Hot jóga
Kristýna Bozděchová
3 / 30
07:00 - 08:00
Powerjóga
Alexandra Mandová CS
12 / 20
08:05 - 09:05
Hatha jóga
Alexandra Mandová CS
3 / 20
09:10 - 10:10
Vinyása jóga
Veronika Quirke
3 / 20
10:15 - 11:15
Jemná jóga
Veronika Quirke
1 / 20
11:20 - 12:20
Mami s mimi
Tereza Kalinová CS / EN
4 / 15
12:25 - 13:10
Office jóga
Tereza Kalinová CS / EN
1 / 20
14:10 - 15:10
Jóga core.
Lucie Gotzmannová
0 / 20
15:20 - 16:20
Powerjóga
Lucie Gotzmannová
1 / 30
16:20 - 17:20
Ženská jóga
Andrea Markvartova CS
6 / 20
17:25 - 18:25
Hatha jóga
Andrea Markvartova CS
20 +2 / 20
18:30 - 19:30
Gravid jóga
Denisa Koubková CS
20 +9 / 20
19:35 - 20:50
Powerjóga
Denisa Koubková CS
11 / 20
07:10 - 08:10
Jóga core.
Martina Petrová
17 / 20
08:15 - 09:15
Jemná jóga
Blanka Lorencová
2 / 20
09:20 - 10:20
Zdravá záda.
Blanka Lorencová
6 / 20
10:30 - 11:30
Jóga core.
Paulína Palíková
1 / 20
11:40 - 12:25
Powerjóga
Paulína Palíková
1 / 20
12:30 - 13:15
Powerjóga
Paulína Palíková
0 / 20
16:30 - 17:45
Hot jóga
Denisa Koubková CS
6 / 30
18:00 - 19:30
Hot jóga
Petr Cmund
9 / 30
19:40 - 20:40
Hot jóga
Anett Choutková
5 / 30
20:45 - 21:45
Zdravá záda.
Anett Choutková
3 / 30
07:00 - 08:00
Hatha jóga
Alexandra Mandová CS
10 / 20
08:05 - 09:05
Jemná jóga
Alexandra Mandová CS
2 / 20
09:10 - 10:10
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
2 / 20
10:15 - 11:15
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
3 / 15
11:15 - 12:15
Jógová terapie
Věra Vojtěchová
11 / 20
12:15 - 13:00
Powerjóga
Monika Stuart CS / EN
2 / 20
13:55 - 15:10
Ashtanga jóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
2 / 20
15:15 - 16:15
Zdravá záda.
Anett Choutková
0 / 20
16:20 - 17:20
Jemná jóga
Jitka Malá
3 / 20
17:25 - 18:25
Powerjóga
Pavla Říhová CS
14 / 20
18:30 - 20:00
Ashtanga jóga
Pavla Říhová CS
17 / 20
07:20 - 08:20
Ashtanga jóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
4 / 25
08:30 - 09:30
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
2 / 20
10:00 - 11:00
Hot jóga
Věra Vojtěchová
1 / 20
11:25 - 12:10
Powerjóga
Monika Stuart CS / EN
0 / 20
14:20 - 15:20
Gravid jóga
Denisa Koubková CS
0 / 20
15:30 - 16:30
Jóga core.
Denisa Koubková CS
3 / 25
16:40 - 17:40
Zdravá záda.
Denisa Koubková CS
0 / 25
18:10 - 19:10
Hot jóga
Šárka Jirků
3 / 30
19:15 - 20:15
Jin jóga.
Šárka Jirků
0 / 20
09:15 - 10:15
Hatha jóga
Martina Dvořáková
11 / 25
10:20 - 11:20
Powerjóga
Martina Dvořáková
5 / 25
11:30 - 13:00
Hatha jóga
Anett Choutková
3 / 20
13:05 - 14:05
Powerjóga
Anett Choutková
2 / 20
14:10 - 15:25
Jin jóga.
Veronika Brozova CS / EN
2 / 20
15:30 - 17:00
Vinyása jóga
Veronika Brozova CS / EN
2 / 20
17:10 - 18:25
Zdravá záda.
Monika Stuart CS / EN
1 / 28
18:30 - 19:30
Powerjóga
Monika Stuart CS / EN
1 / 28
09:45 - 11:15
Hot jóga
Eunika Hojdanová CS
3 / 30
11:30 - 12:30
Zdravá záda.
Eva Nosová CS
2 / 25
12:35 - 13:35
Jógalates
Eva Nosová CS
1 / 25
13:40 - 14:55
Gravid jóga
Dita Šindlerová CS
4 / 20
15:00 - 16:00
Powerjóga
Dita Šindlerová CS
0 / 20
16:05 - 17:05
Ashtanga jóga
Pavla Říhová CS
4 / 20
17:10 - 18:10
Hatha jóga
Pavla Říhová CS
0 / 20
18:15 - 19:30
Powerjóga
Petra Tomková
20 +1 / 20
19:35 - 20:35
Powerjóga
Petra Tomková
5 / 20
15:05 - 16:05
Jemná jóga
Lucie Purr
1 / 20
16:10 - 17:25
Hot jóga
Lucie Purr
1 / 30
17:30 - 19:00
Hot jóga
Veronika Brozova CS / EN
0 / 30
19:15 - 20:30
Zdravá záda.
Pavla Křečanová CS (EN)
5 / 25
REZERVACE JEDNOTLIVÝCH LEKCÍ: Anděl | Chodov | Vinohrady
REZERVACE KURZŮ, SEMINÁŘŮ A WORKSHOPŮ: Kalendář akcí
REZERVACE MASÁŽÍ: MASÁŽE ANDĚL | MASÁŽE CHODOV
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace