11
12
So
13
Ne
14
Po
15
Út
16
St
17
Čt
18
19
So
20
Ne
21
Po
22
Út
23
St
24
Čt
25
26
So
27
Ne
28
Po
29
Út
30
St
31
Čt
1
listopad 2019
2
So
3
Ne
4
Po
5
Út
6
St
7
Čt
8
9
So
10
Ne
11
Po
12
Út
13
St
14
Čt
15
16
So
17
Ne
18
Po
19
Út
20
St
21
Čt
22
23
So
24
Ne
25
Po
26
Út
27
St
28
Čt
29
30
So
1
Ne
prosinec 2019
2
Po
3
Út
4
St
5
Čt
6
7
So
8
Ne
9
Po
10
Út
11
St
12
Čt
13
14
So
15
Ne
16
Po
17
Út
18
St
19
Čt
20
21
So
22
Ne
23
Po
24
Út
25
St
26
Čt
27
28
So
29
Ne
30
Po
31
Út
1
St
leden 2020
2
Čt
3
4
So
5
Ne
6
Po
7
Út
8
St
9
Čt
10
11
So
12
Ne
13
Po
14
Út
15
St
16
Čt
17
18
So
Při zobrazení více dnů v kalendáři, se můžete pohybovat zleva doprava a obráceně
Pondělí
21.10.2019
Úterý
22.10.2019
Středa
23.10.2019
Čtvrtek
24.10.2019
Pátek
25.10.2019
Sobota
26.10.2019
Neděle
27.10.2019
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
07:10 - 08:10
Jóga core.
Linda Nezbedová
08:15 - 09:15
Vinyása jóga
Linda Nezbedová
4 / 17
09:20 - 10:20
Pilates
Hana Kelišová
4 / 18
10:30 - 11:30
Mami s batolaty
Veronika Cieslarová CS / EN
1 / 8
13:00 - 14:00
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
5 / 18
14:15 - 15:15
Powerjóga
Martina Rysová CS (EN)
1 / 18
15:20 - 16:20
Zdravá záda.
Martina Rysová CS (EN)
1 / 18
16:30 - 17:30
Hot jóga
Kristýna Bozděchová
8 / 18
17:40 - 19:10
Hot jóga
Eunika Hojdanová CS
19 / 19
19:25 - 20:55
Hot jóga
Věra Vojtěchová
18 +1 / 18
07:15 - 08:15
Powerjóga
Anett Choutková
09:00 - 10:30
Hatha jóga
Věra Vojtěchová
3 / 18
11:00 - 12:00
Senioři
Hana Kelišová
1 / 18
15:45 - 16:45
Ženská jóga
Tereza Kalinová CS / EN
10 / 17
16:50 - 17:50
Powerjóga
Tereza Kalinová CS / EN
17 +4 / 18
18:00 - 18:55
Jógová terapie
Michal Kohoutek
20 +5 / 20
19:00 - 20:00
Powerjóga
Pavla Křečanová CS (EN)
16 +2 / 18
20:05 - 21:05
Powerjóga
Pavla Křečanová CS (EN)
17 +1 / 18
07:30 - 08:30
Zdravá záda.
Marie Langerová
8 / 16
08:40 - 09:40
Hatha jóga
Monika Stuart CS / EN
4 / 16
10:00 - 11:00
Gravid jóga
Monika Stuart CS / EN
4 / 15
11:45 - 12:45
Senioři
Monika Stuart CS / EN
0 / 18
13:00 - 14:00
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
1 / 18
14:30 - 15:30
Jóga core.
Anett Choutková
1 / 18
15:40 - 16:40
Vinyása jóga
Tereza Kalinová CS / EN
3 / 18
16:50 - 17:50
Powerjóga
Kateřina Hourová (Králová)
18 +2 / 18
17:55 - 18:55
Jemná jóga
Jitka Čeňková
18 / 18
19:00 - 20:00
Jemná jóga
Jitka Čeňková
18 / 18
20:05 - 21:05
Vinyása jóga
Kristína Jakubíková CS / EN
8 / 18
07:30 - 08:30
Powerjóga
Hana Kelišová
1 / 18
09:00 - 10:00
Jemná jóga
Janka Bartůňková
4 / 18
10:30 - 11:30
Hatha jóga
Pavla Křečanová CS (EN)
9 / 18
13:20 - 14:20
Zdravá záda.
Anett Choutková
0 / 16
16:00 - 17:00
Hot jóga
Vladimír Schulz
4 / 15
17:10 - 18:10
Hot jóga
Kristýna Bozděchová
18 +3 / 18
18:20 - 19:20
Hot jóga
Paulína Palíková
18 +5 / 18
19:30 - 20:55
Hot jóga
Martina Rysová CS (EN)
6 / 19
07:20 - 08:20
Ashtanga jóga
Simona Vysloužilová
3 / 18
08:35 - 09:35
Powerjóga
Eva Marková CS
2 / 18
10:00 - 11:00
Hatha jóga
Johana Pocková
0 / 18
11:10 - 12:10
Jóga core.
Anett Choutková
0 / 16
12:20 - 13:20
Zdravá záda.
Anett Choutková
4 / 16
14:10 - 15:10
Jóga core.
Anett Choutková
0 / 18
15:15 - 16:15
Fit jóga
Anett Choutková
1 / 18
16:20 - 17:20
Ženská jóga
Elena Juránková
10 / 18
17:30 - 19:00
Zdravá záda.
Martina Rysová CS (EN)
20 / 20
19:00 - 20:00
Fit jóga
Hana Kelišová
14 / 18
20:05 - 21:05
Powerjóga
Martina Macková CS
14 / 18
07:30 - 08:30
Hatha jóga
Jana Provazníková
8 / 18
09:00 - 10:00
Pilates
Hana Kelišová
3 / 18
10:10 - 11:10
Fit jóga
Hana Kelišová
0 / 18
11:15 - 12:15
Mami s mimi
Veronika Cieslarová CS / EN
3 / 10
13:00 - 14:00
Powerjóga
Tereza Kalinová CS / EN
3 / 18
15:40 - 16:40
Hot jóga
Tereza Kalinová CS / EN
3 / 18
16:50 - 17:50
Hot jóga
Monika Stuart CS / EN
7 / 18
18:00 - 19:30
Hot jóga
Monika Stuart CS / EN
18 +6 / 18
19:40 - 20:55
Hot jóga
Andrea Markvartova CS
9 / 18
07:20 - 08:20
Powerjóga
Renata Goryszewska CS/EN
6 / 18
08:35 - 09:35
Vinyása jóga
Renata Goryszewska CS/EN
0 / 16
10:00 - 11:00
Hatha jóga
Monika Stuart CS / EN
2 / 16
11:10 - 12:10
Zdravá záda.
Marie Langerová
2 / 16
13:00 - 14:00
Powerjóga
Monika Stuart CS / EN
1 / 15
14:30 - 15:30
Gravid jóga
Monika Stuart CS / EN
4 / 13
15:35 - 16:35
Hatha jóga
Nikola Votrubova
0 / 18
16:40 - 17:40
Jemná jóga
Elena Juránková
18 +1 / 18
17:50 - 18:50
Ženská jóga
Daniela Zálešáková
18 / 18
19:00 - 20:00
Jógalates
Eva Nosová CS
12 / 18
20:10 - 21:10
Jógová terapie
Michal Kohoutek
20 +2 / 20
07:30 - 08:30
Vinyása jóga
Kristýna Mulíčková
17 / 18
09:00 - 10:00
Senioři
Richard Holický CS / DE
1 / 15
10:10 - 11:10
Powerjóga
Nikola Votrubova
5 / 18
11:20 - 12:20
Hot jóga
Nikola Votrubova
4 / 18
15:40 - 16:40
Zdravá záda.
Pavla Křečanová CS (EN)
9 / 15
16:50 - 17:50
Hot jóga
Eunika Hojdanová CS
19 +1 / 19
18:00 - 19:30
Hot jóga
Elena Juránková
12 / 18
19:40 - 20:40
Hot jóga
Paulína Palíková
5 / 18
07:20 - 08:20
Vinyása jóga
Tereza Hausmanová
8 / 16
08:35 - 09:35
Jóga core.
Paulína Palíková
1 / 18
09:40 - 10:40
Powerjóga
Paulína Palíková
1 / 18
11:05 - 12:05
Senioři
Denisa Koubková CS
2 / 18
12:10 - 13:10
Jóga core.
Denisa Koubková CS
0 / 18
14:40 - 15:40
Hatha jóga
Tereza Kalinová CS / EN
1 / 18
15:45 - 16:45
Vinyása jóga
Tereza Kalinová CS / EN
2 / 18
16:50 - 17:50
Hatha jóga
Nikola Votrubova
5 / 18
17:55 - 18:55
Zdravá záda.
Petra Zajíčková
9 / 18
19:00 - 20:00
Powerjóga
Hana Kelišová
4 / 18
20:05 - 21:05
Jóga core.
Veronika Cieslarová CS / EN
2 / 18
07:30 - 08:30
Powerjóga
Hana Kelišová
4 / 18
08:40 - 09:40
Vinyása jóga
Tereza Hausmanová
0 / 18
13:00 - 14:00
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
6 / 18
15:30 - 16:30
Hot jóga
Nikola Votrubova
6 / 18
16:40 - 17:40
Hot jóga
Petra Zajíčková
0 / 18
18:00 - 19:00
Hot jóga
Bernadett Rompos EN
12 / 18
19:10 - 20:10
Hot jóga
Bernadett Rompos EN
4 / 18
08:50 - 09:50
Hatha jóga
Tereza Kalinová CS / EN
1 / 18
10:00 - 11:00
Vinyása jóga
Tereza Kalinová CS / EN
5 / 18
11:10 - 12:10
Zdravá záda.
Monika Rebcová CS/EN
1 / 18
12:15 - 13:15
Powerjóga
Monika Rebcová CS/EN
0 / 18
14:10 - 15:25
Zdravá záda.
Eva Nosová CS
2 / 18
15:35 - 16:35
Jógalates
Eva Nosová CS
0 / 18
16:50 - 17:50
Hot jóga
Paulína Palíková
1 / 18
18:00 - 19:15
Hot jóga
Paulína Palíková
2 / 18
09:00 - 10:15
Hot jóga
Nikola Votrubova
18 +4 / 18
10:30 - 11:30
Hot jóga
Nikola Votrubova
7 / 18
17:00 - 18:00
Ženská jóga
Andrea Markvartova CS
1 / 18
18:10 - 19:10
Hatha jóga
Andrea Markvartova CS
0 / 18
09:20 - 10:20
Pilates
Veronika Cieslarová CS / EN
1 / 18
10:30 - 11:30
Jemná jóga
Veronika Cieslarová CS / EN
0 / 18
11:35 - 12:35
Zdravá záda.
Monika Rebcová CS/EN
0 / 18
12:40 - 13:40
Taneční jóga
Monika Rebcová CS/EN
0 / 15
14:00 - 15:00
Jóga core.
Linda Nezbedová
2 / 18
15:05 - 16:05
Jin jóga.
Renata Krausová
1 / 16
16:15 - 17:45
Hot jóga
Věra Vojtěchová
1 / 18
17:55 - 18:55
Jemná jóga
Renáta Chrenová
3 / 18
19:00 - 20:00
Jóga core.
Eva Oniščenko CS
15 / 18
20:00 - 21:00
Hatha jóga
Marcela Rešlová CS / EN
0 / 18
09:30 - 10:30
Hot jóga
Nikola Votrubova
14 / 18
10:40 - 11:40
Hot jóga
Nikola Votrubova
4 / 18
12:45 - 13:45
Powerjóga
Eunika Hojdanová CS
1 / 18
15:10 - 16:10
Vinyása jóga
Linda Nezbedová
0 / 18
16:30 - 17:45
Zdravá záda.
Renata Krausová
0 / 18
18:15 - 19:45
Hot jóga
Petr Cmund
3 / 18
20:05 - 21:05
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
5 / 18
REZERVACE JEDNOTLIVÝCH LEKCÍ: Anděl | Chodov | Vinohrady
REZERVACE KURZŮ, SEMINÁŘŮ A WORKSHOPŮ: Kalendář akcí
REZERVACE MASÁŽÍ: MASÁŽE ANDĚL | MASÁŽE CHODOV
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace