Jóga core.

Obtížnost
Jóga core.
Marina Hrubá - Jóga core.

Marina Hrubá

Jóga pro pevný střed těla / modrý sál - CHODOV

20.09.2023
09:35 - 10:35
Penalizační zóna od 20.09 05:35
Cena 150 Kč

STŘED TĚLA – CORE, je označení pro skupiny svalů, které nazýváme hlubokým stabilizačním systémem. Jsou uloženy pod povrchovým svalstvem a patří sem pánevní dno, sval příčný břišní, bránice, vzpřimovače páteře a zadní snopce vnějších šikmých břišních svalů. Jejich posílením docílíme správného držení těla, můžeme odstranit potíže s bolestmi zad, krční páteře, ale také kyčlí, kolenou a ramen, posílením pánevního dna můžeme podpořit sexuální funkce. Posílením středu těla, především pánevního dna si také ženy mohou usnadnit obtížnost početí i stavu po porodu. Střed těla je důležitý pro všechny silové a kondiční programy těla. Pomáhá také předcházet zraněním a nerovnováze v důsledku nestabilního trupu.

Moje lekce nikdy nejsou stejné. Řídím se všemi, kdo dorazí, vlastní intuici, lunárním kalendářem,  ročním obdobím, počasím, a Vašími přání. Každá lekce obsahuje úvodní zklidnění, průpravné cviky, hlavní část (ásany), a samozřejmě, závěrečnou relaxaci. 

Dávám různé stupně složitosti. Nicméně, lekce je vhodná pro osoby s dobrou zdravotní kondicí, kteří již nějakou zkušenost s jógou mají.

Těším se na společné zážitky.

Vaše Marina

Již proběhlo

Sdílet Jóga core. na

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)