Kundalini jóga

Obtížnost
Kundalini jóga
Monika Tomažičová MS - Kundalini jóga

Monika Tomažičová MS

ANDĚL - modrý sál

20.09.2023
19:50 - 21:05
Penalizační zóna od 20.09 15:50
Cena 190.00 Kč

Minule jsme uvolnili strachy, teď si dáme kriju na regeneraci. Jistě nás to osvěží a posílí v podzimních dnech. Budeme pokračovat meditací s mantrou Já jsem/ I am - sladíme pohyb s dechem a posílíme naši schopnost vnímání sama sebe. ☺️Těším se na vás! Monika

Něco o mně - jsem příznivec všímavé meditace. Intenzivní meditační pobyt mi změnil život. Budu vás celou dobu cvičení vyzývat k pozorování, co se ve vás děje na úrovni myšlenek, emocí a těla. Všímavá meditace může být pro někoho náročná. Meditace s mantrou a s pohybem z KY je přístupná všem. Přijďte si to vyzkoušet 🙏😉

Kundaliní jóga byla na západě představena Yogi Bhajanem v 60.letech minulého století. Slovo kundalini pochazí ze sanskrtu a znamená loknu nebo stočeného hada. Snažíme se cvičením kundalini energii rozproudit v těle. KJ bývá také nazývána jógou uvědomění.  KJ pracuje s životní energií, vyšším záměrem a kreativním potenciálem jedince. Posiluje silné stránky osobnosti a léčivé meditace s mantrou odstraňují překážky v mysli a čistí podvědomí.

I can speak simultaneously in English or just translate the most important things and commands. Let me know when you come to the class.

 

Lekce se skládá z úvodní mantry, rozcvičky, sestavy (krije) zaměřené na určitou oblast, relaxace a meditace. Je vhodná pro každého, kdo se chce věnovat sám sobě na úrovni nejen fyzického těla. Provedu vás kouzlem manter, budeme zklidňovat naši mysl a pozorovat naše myšlenky bez posuzování. 

Doporučení: oblečení světlé 

 

 

 

Již proběhlo

Sdílet Kundalini jóga na

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)