Powerjóga

Obtížnost
Powerjóga
Michaela Šedivá - Powerjóga

Michaela Šedivá

Powerjóga CZ/EN / Zelený sál - CHODOV

20.09.2023
08:10 - 9:10
Penalizační zóna od 19.09 22:10
Cena 160 Kč

 🇨🇿 V power józe dáme našim zajetým asánám úplně nový rozměr. Budeme jimi společně proplouvat a zároveň jimi posílíme každý sval v těle. V hodinách se zaměřuji na posilovaní velkých svalů, ale i na spoustu aktivních mikropohybů, které aktivují zapomenuté svaly a šlachy, a které si s sebou můžete přenést do každodenního života. Z lekce budete odcházet s úsměvem na rtech a nově nalezenou energií. 

Lekce jsou vhodné pro mírně až středně pokročilé, ale na své si přijdou i pokročilí, kteří si vždy budou moci vyzkoušet o něco těžší variace daných asán. V průběhu lekce zařadíme i strečink a dechová cvičení, abychom svalům dopřáli kompletní balíček a detoxifikovali nejen tělo, ale i mysl a ducha. To vše za zvuků příjemného playlistu, který vás pokaždé přenese na jiný konec světa.

Těším se na vás! :)

🇬🇧 In power yoga, we'll give standard asanas a whole new dimension. We'll flow through them together while strengthening every muscle in your body. In this class, I focus on strengthening the big muscles but also include lots of active micro-movements that activate forgotten muscles and tendons. You will leave class with a smile on your lips and newfound energy.

Classes are suitable for advanced beginners to intermediate, but advanced students will always enjoy too, trying slightly harder variations of the asanas. 

Throughout the lesson, we'll include stretching and breathing exercises to give the muscles the complete package and detoxify not only the body but also your mind and soul. All this to the sounds of a nice playlist that will transport you to a different part of the world each time.

See you there! :)

Již proběhlo

Sdílet Powerjóga na

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)