Mami s batolaty

Obtížnost
Veronika Cieslarová CS / EN

Veronika Cieslarová CS / EN

Jóga pro maminky s chodícím dítětem (cca 1 rok až 3 roky) / zelený sál - CHODOV

18.08.2022
10:30 - 11:30
Penalizační zóna od 18.08. 02:30
Cena 180 Kč

1 rezervace = 1 dítě + 1 rodič

MINI Yoga

Děti si budou společně hrát, poznávat nové kamarády, ale taky cvičit s námi. Pomocí říkanek a písniček je budeme pomalu seznamovat s jógou třeba prostřednictvím zvířátek. Čeká nás lekce plná skvělých písniček, trénování jógových pozic, spousty zajímavých her, ale i dechového cvičení (pranayama) a cesta do tajemné zahrady (relaxace). Věřte, že žádné dítko se během lekce nestihne nudit a všichni se aktivně zapojí ;) Rodiče pak čeká aktivace hlubokého stabilizačního systému, protažení a uvolnění zad a šíje, cviky zaměřené na diastázu (rozestup bříšní stěny) a celkově posílení celého těla (abychom ty naše broučky unesly bez bolestí zad) v mírně dynamickém tempu.

Lekce je inspirovaná americkým programem Kidding Around Yoga, který přivedl k józe již téměř půl milionu dětí po celém světě. Přidejte se k nám a nechte Vaše dítko objevit, že jóga není jen o strnulých pozicích, ale může být velká zábava :)

Lekce je koncipována jako společná praxe - tj. dítko + doprovod. (Počítejte, prosím, s tím, že budete cvičit, tancovat a hrát hry s námi.) Lekce je vhodná pro maminky / tatínky s dětmi od cca roku věku dítěte (začínající chodci či chodící) do třech let. Pro menší děti (do cca roku) máme další lekci v úterý na Chodově a ve středu na Vinohradech (viz. rozvrh).

S sebou doporučuji pohodlné sportovní oblečení (bez bot), láhev s pitím, příp. oblíbená hračku. Podložky a deky máme ve studiu k dispozici.

Těší se na Vás Veronika;)

UPOZORNĚNÍ - naše studio se nachází v prvním patře, ale bohužel nemáme bezbariérový přístup. Pokud je to možné, přijďte na lekci bez kočárku (nosítko, šátek, atd.), případně budete muset "vyskákat" kočárek po cca 40 schodech (ve studiu na kočárek místo máme).

ENGLISH:

It is a great lesson for english speaking kids, songs are in English and I can speak English too. The class is open for you and your kid so you will practise yoga with us;)

A typical Kidding Around Yoga class gets the children singing, dancing, skipping, marching, jogging, shaking, laughing, hopping, limbo‐ing, and storytelling ALL while practicing authentic Yoga to original KAY music. It is SO much fun! Your kids will LOVE it! 

I look forward to see you ;)

 

 

Již proběhlo
Sdílet na
Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)