11
12
So
13
Ne
14
Po
15
Út
16
St
17
Čt
18
19
So
20
Ne
21
Po
22
Út
23
St
24
Čt
25
26
So
27
Ne
28
Po
29
Út
30
St
31
Čt
1
listopad 2019
2
So
3
Ne
4
Po
5
Út
6
St
7
Čt
8
9
So
10
Ne
11
Po
12
Út
13
St
14
Čt
15
16
So
17
Ne
18
Po
19
Út
20
St
21
Čt
22
23
So
24
Ne
25
Po
26
Út
27
St
28
Čt
29
30
So
1
Ne
prosinec 2019
2
Po
3
Út
4
St
5
Čt
6
7
So
8
Ne
9
Po
10
Út
11
St
12
Čt
13
14
So
15
Ne
16
Po
17
Út
18
St
19
Čt
20
21
So
22
Ne
23
Po
24
Út
25
St
26
Čt
27
28
So
29
Ne
30
Po
31
Út
1
St
leden 2020
2
Čt
3
4
So
5
Ne
6
Po
7
Út
8
St
9
Čt
10
11
So
12
Ne
13
Po
14
Út
15
St
16
Čt
17
18
So
Při zobrazení více dnů v kalendáři, se můžete pohybovat zleva doprava a obráceně
Pondělí
14.10.2019
Úterý
15.10.2019
Středa
16.10.2019
Čtvrtek
17.10.2019
Pátek
18.10.2019
Sobota
19.10.2019
Neděle
20.10.2019
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
07:00 - 08:00
Powerjóga
Edita Michalčáková CS
08:10 - 09:10
Vinyása jóga
Edita Michalčáková CS
09:20 - 10:20
Hatha jóga
Elena Juránková
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Elena Juránková
11:30 - 12:30
Hot jóga
Renata Akyolová, Aylin Akyolová
12:50 - 13:35
Powerjóga
Simona Červenková
14:10 - 15:10
Vinyása jóga
Agata Kourilova CZ/EN
15:20 - 16:20
Hatha jóga
Katarína Kulhavá CZ / EN
16:20 - 17:20
Aerojóga
Markéta Hovorková
17:30 - 18:30
Aerojóga
Markéta Hovorková
18:40 - 19:40
Aerojóga
Markéta Hovorková
19:40 - 21:10
Hot jóga
Adriana Vrskova
07:20 - 08:20
Hot jóga
Vendula Prokorátová
08:40 - 09:40
Ženská jóga
Vendula Prokorátová
09:50 - 10:50
Senioři
Jarmila Kučmášová CS / RU
10:55 - 11:55
Gravid jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
12:00 - 12:45
Powerjóga
Simona Červenková
13:00 - 14:00
Jógová terapie
Věra Vojtěchová
15:00 - 16:00
Powerjóga
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
16:10 - 17:40
Hot jóga
Daniela Zálešáková
17:40 - 19:10
Vinyása jóga
Kristína Jakubíková CS / EN
19:20 - 20:20
Zdravá záda.
Martina Macková CS
20:30 - 21:30
Powerjóga
Tereza Řeháčková
07:30 - 08:30
Powerjóga
Kateřina Bělohlávková CS/EN
10:10 - 11:10
Hot jóga
Tereza Raw CS/EN
11:40 - 12:40
Hatha jóga
Tereza Raw CS/EN
16:30 - 17:30
Powerjóga
Katarína Kulhavá CZ / EN
17:55 - 19:25
Hot jóga
Katarína Kulhavá CZ / EN
19:50 - 20:50
Hatha jóga
Petra Pölderlová
21:00 - 22:00
Akrojóga
Vlaďka Krochmalová
07:00 - 08:00
Powerjóga
Renata Goryszewska CS/EN
08:25 - 09:25
Hatha jóga
Renata Akyolová, Aylin Akyolová
10:00 - 11:30
Hot jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
12:00 - 13:00
Senioři
Richard Holický CS / DE
14:00 - 15:00
Jóga core.
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
15:10 - 16:10
Jemná jóga
Renata Jamborová Nováková CS
16:15 - 17:15
Gravid jóga
Renata Jamborová Nováková CS
17:25 - 18:30
Aerojóga
Diana Laurichová CS
18:40 - 19:40
Aerojóga
Diana Laurichová CS
19:45 - 21:15
Hot jóga
Adriana Vrskova
07:15 - 08:15
Hot jóga
Renata Akyolová, Aylin Akyolová
08:35 - 09:35
Powerjóga
Edita Michalčáková CS
10:10 - 11:10
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
11:20 - 12:20
Hatha jóga
Alexandra Mandová CS
12:40 - 13:40
Zdravá záda.
Lucie Šafránková
14:55 - 15:55
Powerjóga
Darina Kazdová MS
16:00 - 17:30
Jógalates
Jarmila Kučmášová CS / RU
17:40 - 19:10
Zdravá záda.
Věra Vojtěchová
19:30 - 20:30
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
20:45 - 21:45
Hatha jóga
Nikola Votrubova
07:30 - 08:30
Ashtanga jóga
Edita Michalčáková CS
08:40 - 09:40
Hot jóga
Eliška Ježková
11:25 - 12:10
Powerjóga
Adriana Vrskova
12:10 - 13:25
Hot jóga
Elena Juránková
16:25 - 17:40
Hot jóga - ve tmě
Kateřina Bělohlávková CS/EN
18:00 - 19:30
Hot jóga
Pavla Křečanová CS (EN)
19:50 - 20:50
Zdravá záda.
Tereza Řeháčková
21:00 - 22:00
Relaxační jóga
Richard Holický CS / DE
12:15 - 13:00
Powerjóga
Adriana Vrskova
18:00 - 19:30
Kurz
Lenka Oravcová
20:00 - 21:15
Kurz
Edita Michalčáková CS
07:00 - 08:00
Vinyása jóga
Denisa Pichalová MS
08:10 - 09:10
Powerjóga
Denisa Pichalová MS
09:15 - 10:15
Hatha jóga
Marcela Rešlová CS / EN
10:25 - 11:25
Gravid jóga
Marcela Rešlová CS / EN
11:25 - 12:10
Zdravá záda.
Petra Zajíčková
12:15 - 13:00
Powerjóga
Petra Zajíčková
13:00 - 14:00
Aerojóga
Radka Macháčková
14:10 - 15:10
Hatha jóga
Agata Kourilova CZ/EN
15:15 - 16:15
Gravid jóga
Andrea Křížová
16:20 - 17:20
Jógalates
Andrea Křížová
17:30 - 18:35
Aerojóga - Zdravá záda
Tereza Novotná
18:40 - 19:40
Aerojóga
Martina Benešová
19:50 - 20:50
Hatha jóga
Linda Donáthová
21:00 - 22:00
Relaxační jóga
Linda Donáthová
07:20 - 08:20
Hot jóga
Zuzana Marťáková CS
08:45 - 09:45
Zdravá záda.
Petra Pölderlová
10:00 - 11:00
Jemná jóga
Petra Pölderlová
11:40 - 12:40
Hot jóga
Katarína Kulhavá CZ / EN
13:20 - 14:20
Hatha jóga
Petra Pölderlová
14:20 - 15:20
Powerjóga
Eliška Ježková
15:25 - 16:25
Jemná jóga
Eliška Ježková
16:30 - 17:30
Zdravá záda.
Tereza Novotná
17:40 - 19:10
Hot jóga
Andrea Křížová
19:35 - 21:05
Hot jóga
Agata Kourilova CZ/EN
07:30 - 08:30
Ženská jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
09:00 - 10:30
Hot jóga
Agata Kourilova CZ/EN
11:55 - 12:55
Aerojóga
Radka Macháčková
14:25 - 15:25
Zdravá záda.
Petra Pölderlová
15:55 - 17:10
Hot jóga
Petra Pölderlová
17:50 - 18:50
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
18:55 - 19:55
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
20:00 - 21:15
Kundalini jóga
Marcela Rešlová CS / EN
18:00 - 19:30
Kurz
Táňa Jilemnická
06:50 - 07:50
Vinyása jóga
Kateřina Bělohlávková CS/EN
08:00 - 09:00
Powerjóga
Kateřina Bělohlávková CS/EN
09:10 - 10:10
Vinyása jóga
Edita Michalčáková CS
10:15 - 11:15
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
11:25 - 12:10
Zdravá záda.
Kateřina Bělohlávková CS/EN
12:15 - 13:00
Zdravá záda.
Kateřina Bělohlávková CS/EN
13:20 - 14:20
Jin jóga.
Radka Macháčková
14:20 - 15:20
Zdravá záda.
Renata Krausová
15:30 - 16:30
Jóga core.
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
16:40 - 17:40
Powerjóga
Richard Holický CS / DE
17:40 - 19:10
Hot jóga
Věra Vojtěchová
19:25 - 20:25
Vinyása jóga
Kateřina Bělohlávková CS/EN
20:35 - 21:35
Powerjóga
Jana Kapickova
07:00 - 08:00
Powerjóga
Renata Jamborová Nováková CS
08:10 - 09:10
Hatha jóga
Renata Jamborová Nováková CS
09:20 - 10:20
Ženská jóga
Renata Jamborová Nováková CS
10:30 - 11:30
Jemná jóga
Agata Kourilova CZ/EN
11:40 - 12:40
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
12:50 - 13:50
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
14:35 - 15:35
Aerojóga
Markéta Hovorková
16:00 - 17:00
Fit jóga
Martina Korálová CS / EN
17:10 - 18:10
Aerojóga
Martina Benešová
18:15 - 19:15
Aerojóga
Martina Benešová
19:45 - 21:15
Hot jóga
Lucie Šafránková
07:20 - 08:20
Hot jóga
Tereza Raw CS/EN
09:30 - 11:00
Hot jóga
Petra Pölderlová
14:50 - 15:50
Hot jóga
Martina Korálová CS / EN
16:05 - 17:20
Hot jóga
Marcela Rešlová CS / EN
17:50 - 18:50
Jemná jóga
Kateřina Bělohlávková CS/EN
18:55 - 19:55
Hatha jóga
Richard Holický CS / DE
20:00 - 21:00
Zdravá záda.
Kamila Böhmová CS
21:05 - 22:05
Akrojóga
Martin Bati
07:00 - 08:00
Powerjóga
Denisa Pichalová MS
08:10 - 09:10
Powerjóga
Denisa Pichalová MS
09:20 - 10:20
Senioři
Tereza Raw CS/EN
10:30 - 11:30
Hatha jóga
Elena Juránková
11:30 - 12:30
Hot jóga
Vendula Prokorátová
12:50 - 13:50
Jemná jóga
Radka Macháčková
14:25 - 15:25
Gravid jóga
Ľubomíra Juriková
15:35 - 16:35
Jemná jóga
Agata Kourilova CZ/EN
16:40 - 17:40
Zdravá záda.
Agata Kourilova CZ/EN
17:40 - 19:10
Hot jóga
Petr Jirouch CS
19:30 - 21:00
Hot jóga
Agata Kourilova CZ/EN
21:00 - 22:00
Akrojóga
Vlaďka Krochmalová
07:10 - 08:10
Vinyása jóga
Edita Michalčáková CS
09:30 - 11:00
Hot jóga
Zuzana Marťáková CS
11:40 - 12:40
Aerojóga
Radka Macháčková
13:30 - 14:30
Powerjóga
Anett Choutková
14:45 - 15:45
Hatha jóga
Anett Choutková
16:15 - 17:15
Powerjóga
Tereza Hausmanová
17:20 - 18:20
Jóga core.
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
18:30 - 19:30
Aerojóga
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
19:40 - 21:10
Hatha jóga
Gligor Manolevski CS / EN
07:20 - 08:20
Hot jóga
Tereza Raw CS/EN
09:40 - 10:40
Powerjóga
Vendula Prokorátová
10:50 - 11:50
Zdravá záda.
Martina Korálová CS / EN
12:00 - 13:00
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
15:10 - 16:10
Vinyása jóga
Kateřina Bělohlávková CS/EN
16:30 - 17:30
Hot jóga
Michaela Procházková CS
17:45 - 18:45
Jógalates
Agata Kourilova CZ/EN
18:50 - 19:50
Vinyása jóga
Edita Michalčáková CS
19:55 - 20:55
Powerjóga
Edita Michalčáková CS
08:45 - 09:45
Hatha jóga
Lucie Šafránková
09:55 - 10:55
Vinyása jóga
Daniela Zálešáková
11:00 - 12:15
Hot jóga
Daniela Zálešáková
12:40 - 13:40
Hot jóga
Michaela Novakova
14:10 - 15:10
Vinyása jóga
Eva Oniščenko CS
15:20 - 16:20
Zdravá záda.
Petra Zajíčková
16:30 - 17:30
Powerjóga
Petra Zajíčková
17:40 - 18:40
Hatha jóga
Petra Zajíčková
09:00 - 10:30
Hot jóga
Sandra Smolíková Justová CS
11:05 - 12:05
Jóga core.
Blanka Doubková
12:55 - 13:55
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
14:35 - 15:35
Gravid jóga
Michaela Novakova
15:35 - 16:50
Hot jóga - ve tmě
Petra Pölderlová
16:55 - 17:55
Jemná jóga
Anett Choutková
09:15 - 10:15
Fit jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
10:25 - 11:25
Zdravá záda.
Jarmila Kučmášová CS / RU
11:45 - 12:45
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
15:45 - 16:45
Hatha jóga
Anett Choutková
08:30 - 09:30
Vinyása jóga
Renata Jamborová Nováková CS
09:40 - 10:40
Jóga core.
Renata Jamborová Nováková CS
10:50 - 11:50
Powerjóga
Agata Kourilova CZ/EN
11:55 - 12:55
Hatha jóga
Agata Kourilova CZ/EN
14:10 - 15:10
Aerojóga
Radka Macháčková
15:30 - 16:30
Jógalates
Andrea Křížová
16:30 - 17:30
Jin jóga.
Radka Macháčková
17:30 - 19:00
Hot jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
19:00 - 20:00
Jemná jóga
Michaela Melicharová MS
20:00 - 21:00
Zdravá záda.
Petra Pölderlová
08:55 - 10:25
Hot jóga
Lucie Šafránková
11:00 - 12:15
Hot jóga
Anett Choutková
14:20 - 15:20
Zdravá záda.
Olívia Káňová CS
16:40 - 17:40
Powerjóga
Andrea Křížová
17:40 - 18:40
Aerojóga
Radka Macháčková
18:50 - 19:50
Hatha jóga
Petra Pölderlová
09:15 - 10:15
Powerjóga
Edita Michalčáková CS
10:20 - 11:20
Hatha jóga
Edita Michalčáková CS
11:30 - 12:30
Zdravá záda.
Daniela Zálešáková
14:30 - 15:30
Hot jóga - dynamická
Anett Choutková
17:50 - 18:50
Vinyása jóga
Nikola Votrubova
19:20 - 20:50
Hot jóga
Nikola Votrubova
18:00 - 19:00
Wheel jóga
Andrea Křížová
REZERVACE JEDNOTLIVÝCH LEKCÍ: Anděl | Chodov | Vinohrady
REZERVACE KURZŮ, SEMINÁŘŮ A WORKSHOPŮ: Kalendář akcí
REZERVACE MASÁŽÍ: MASÁŽE ANDĚL | MASÁŽE CHODOV
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace