Pokud je zobrazano více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí tahnutí zprava doleva a obráceně
7
So
8
Ne
9
Po
10
Út
11
St
12
Čt
13
14
So
15
Ne
16
Po
17
Út
18
St
19
Čt
20
21
So
22
Ne
23
Po
24
Út
25
St
26
Čt
27
28
So
29
Ne
30
Po
31
Út
1
St
Červen 2022
2
Čt
3
4
So
5
Ne
6
Po
7
Út
8
St
9
Čt
10
11
So
12
Ne
13
Po
14
Út
15
St
16
Čt
17
18
So
19
Ne
20
Po
21
Út
22
St
23
Čt
24
25
So
26
Ne
27
Po
28
Út
29
St
30
Čt
1
Červenec 2022
2
So
3
Ne
4
Po
5
Út
6
St
7
Čt
8
9
So
10
Ne
11
Po
12
Út
13
St
14
Čt
15
16
So
17
Ne
18
Po
19
Út
20
St
21
Čt
22
23
So
24
Ne
25
Po
26
Út
27
St
28
Čt
29
30
So
31
Ne
1
Po
Srpen 2022
2
Út
3
St
4
Čt
5
6
So
7
Ne
8
Po
9
Út
10
St
11
Čt
12
13
So
14
Ne
Pondělí
16.05.2022
Úterý
17.05.2022
Středa
18.05.2022
Čtvrtek
19.05.2022
Pátek
20.05.2022
Sobota
21.05.2022
Neděle
22.05.2022
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
07:10 - 08:10
Vinyása jóga
Martina Hesounová
08:20 - 09:20
Vinyása jóga
Martina Hesounová
09:30 - 10:30
Pilates
Hana Kelišová
11:00 - 12:00
Zdravá záda.
Věra Vojtěchová
16:30 - 17:30
Hot jóga
Eunika Karniš CS
17:40 - 19:10
Hot jóga
Eunika Karniš CS
19:10 - 20:10
Jógová terapie
Michal Kohoutek
20:15 - 21:15
Jógová terapie
Michal Kohoutek
16:35 - 17:50
Ženská jóga
Marie Langerová
18:00 - 19:00
Vinyása jóga
Pavla Křečanová
19:25 - 20:55
Hot jóga
Věra Vojtěchová
07:20 - 08:20
Powerjóga
Martina Hesounová
08:40 - 09:40
Hatha jóga
Monika Stuart CS / EN
10:30 - 11:30
Hatha jóga
Olga Skopalová CS / RU
11:45 - 12:45
Senioři
Olga Skopalová CS / RU
13:00 - 14:00
Powerjóga
Barbora Pagáčová
14:10 - 15:10
Hatha jóga
Barbora Pagáčová
15:40 - 16:40
Zdravá záda.
Jana Ricci
5 / 16
16:50 - 17:50
Jóga core.
Jana Ricci
14 / 16
18:00 - 19:00
Powerjóga
Barbora Pagáčová
15 / 16
19:05 - 20:05
Jin jóga.
Barbora Pagáčová
15 / 16
20:10 - 21:10
Vinyása jóga
Markéta Stehlíková
9 / 16
07:30 - 08:30
Zdravá záda.
Marie Langerová
09:00 - 10:00
Zdravá záda.
Janka Bartůňková
16:00 - 17:00
Hot jóga
Vendula Prokorátová
10 / 16
17:10 - 18:10
Hot jóga
Vendula Prokorátová
16 / 16
18:20 - 19:20
Hot jóga
Paulína Palíková
15 / 16
19:30 - 20:45
Hot jóga
Martina Rysová CS / EN
9 / 16
07:20 - 08:20
Powerjóga
Blanka Pechačová
4 / 15
08:40 - 09:40
Zdravá záda.
Veronika Cieslarová CS / EN
2 / 14
09:50 - 10:50
Mami s batolaty
Veronika Cieslarová CS / EN
1 / 8
11:00 - 12:00
Mami s mimi
Veronika Cieslarová CS / EN
5 / 8
13:00 - 14:00
Powerjóga
Kristina Běrská
0 / 16
14:30 - 15:30
Hatha jóga
Ema Horká
0 / 16
15:40 - 16:40
Hot jóga
Ema Horká
6 / 16
16:50 - 17:50
Hot jóga
Monika Stuart CS / EN
10 / 16
18:00 - 19:30
Hot jóga
Monika Stuart CS / EN
16 / 16
19:40 - 20:55
Hot jóga
Markéta Stehlíková
16 / 16
07:30 - 08:30
Hatha jóga
Pavlína Bínová
9 / 16
09:00 - 10:00
Pilates
Hana Kelišová
2 / 14
16:25 - 17:25
Jemná jóga
Martina Rysová CS / EN
7 / 16
17:35 - 18:50
Zdravá záda.
Martina Rysová CS / EN
12 / 16
19:00 - 20:00
Vinyása jóga
Kristina Lebeděva CS/EN/RU
16 / 16
20:10 - 21:10
Powerjóga
Kristina Lebeděva CS/EN/RU
7 / 16
07:20 - 08:20
Powerjóga
Renata Goryszewska CS / EN
3 / 15
08:35 - 09:35
Vinyása jóga
Renata Goryszewska CS / EN
0 / 15
09:50 - 10:50
Hatha jóga
Monika Stuart CS / EN
0 / 14
11:00 - 12:00
Zdravá záda.
Marie Langerová
1 / 16
13:00 - 14:00
Powerjóga
Eva Červenková CS
0 / 16
14:10 - 15:10
Relaxační jóga
Eva Červenková CS
0 / 14
15:30 - 16:30
Hatha jóga
Barbora Pagáčová
1 / 16
16:40 - 17:40
Powerjóga
Barbora Pagáčová
16 / 16 (+1)
17:50 - 18:50
Jóga core.
Kristýna Mikšovská CS / EN
16 / 16 (+1)
19:00 - 20:00
Jin jóga.
Kristýna Mikšovská CS / EN
10 / 16
20:10 - 21:10
Jógová terapie
Michal Kohoutek
6 / 16
07:30 - 08:30
Vinyása jóga
Jana Vyležíková
6 / 16
08:45 - 09:45
Vinyása jóga
Jana Vyležíková
0 / 16
11:10 - 12:10
Senioři
Monika Stuart CS / EN
3 / 14
14:15 - 15:15
Gravid jóga
Monika Stuart CS / EN
4 / 14
15:35 - 16:35
Hot jóga
Eunika Karniš CS
4 / 16
16:45 - 17:45
Hot jóga
Eunika Karniš CS
9 / 16
18:00 - 19:15
Hot jóga
Martina Hesounová
11 / 16
19:30 - 20:45
Hot jóga
Barbora Pagáčová
15 / 16
07:20 - 08:20
Hatha jóga
Vendula Prokorátová
8 / 16
08:40 - 09:40
Vinyása jóga
Vendula Prokorátová
0 / 16
10:00 - 11:00
Zdravá záda.
Eva Nosová CS
1 / 16
11:10 - 12:10
Jóga core.
Eva Nosová CS
1 / 16
13:00 - 14:00
Powerjóga
Dominika Malovecká CS/EN
0 / 16
14:10 - 15:10
Hot jóga
Dominika Malovecká CS/EN
3 / 16
15:30 - 16:30
Hot jóga
Alexandra Mandová CS
1 / 16
16:40 - 17:40
Hot jóga
Alexandra Mandová CS
5 / 16
17:50 - 18:50
Hot jóga
Jana Vyležíková
7 / 16
19:00 - 20:00
Hot jóga
Markéta Stehlíková
7 / 16
14:40 - 15:40
Ženská jóga
Alena Přádná
1 / 16
15:50 - 16:50
Vinyása jóga
Ivet Slavikova
5 / 16
17:00 - 18:00
Hatha jóga
Ivet Slavikova
7 / 16
18:10 - 19:10
Zdravá záda.
Renáta Lazarová
4 / 16
19:20 - 20:20
Relaxační jóga
Renáta Lazarová
5 / 16
08:50 - 09:50
Hatha jóga
Kristýna Mikšovská CS / EN
2 / 16
10:00 - 11:00
Powerjóga
Kristýna Mikšovská CS / EN
10 / 16
11:10 - 12:40
Vinyása jóga
Kristina Lebeděva CS/EN/RU
7 / 16
13:00 - 14:00
Jógová terapie
Renáta Lazarová
0 / 16
14:10 - 15:25
Relaxační jóga
Renáta Lazarová
2 / 16
09:00 - 10:15
Hot jóga
Nikki Votrubova
16 / 16
10:30 - 11:45
Hot jóga
Nikki Votrubova
10 / 16
09:10 - 10:10
Pilates
Veronika Cieslarová CS / EN
3 / 16
10:20 - 11:20
Jemná jóga
Veronika Cieslarová CS / EN
5 / 16
11:30 - 12:30
Powerjóga
Nikola Gažová
1 / 16
12:40 - 13:40
Vinyása jóga
Nikola Gažová
1 / 16
16:15 - 17:45
Hot jóga
Věra Vojtěchová
8 / 16
17:45 - 18:45
Jemná jóga
Renáta Hošnová (Chrenová)
2 / 16
18:55 - 19:55
Jóga core.
Dominika Malovecká CS/EN
5 / 16
20:05 - 21:05
Relaxační jóga
Dominika Malovecká CS/EN
4 / 16
09:30 - 10:45
Hot jóga
Nikki Votrubova
16 / 16 (+1)
10:55 - 12:10
Hot jóga
Nikki Votrubova
9 / 16
16:20 - 17:35
Ashtanga jóga
Renáta Hošnová (Chrenová)
1 / 16
18:15 - 19:30
Hot jóga
Jana Vyležíková
6 / 16
19:45 - 20:45
Hot jóga
Markéta Stehlíková
10 / 16
Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)