Pokud je zobrazano více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí tahnutí zprava doleva a obráceně
10
St
11
Čt
12
13
So
14
Ne
15
Po
16
Út
17
St
18
Čt
19
20
So
21
Ne
22
Po
23
Út
24
St
25
Čt
26
27
So
28
Ne
29
Po
30
Út
31
St
1
Čt
Září 2022
2
3
So
4
Ne
5
Po
6
Út
7
St
8
Čt
9
10
So
11
Ne
12
Po
13
Út
14
St
15
Čt
16
17
So
18
Ne
19
Po
20
Út
21
St
22
Čt
23
24
So
25
Ne
26
Po
27
Út
28
St
29
Čt
30
1
So
Říjen 2022
2
Ne
3
Po
4
Út
5
St
6
Čt
7
8
So
9
Ne
10
Po
11
Út
12
St
13
Čt
14
15
So
16
Ne
17
Po
18
Út
19
St
20
Čt
21
22
So
23
Ne
24
Po
25
Út
26
St
27
Čt
28
29
So
30
Ne
31
Po
1
Út
Listopad 2022
2
St
3
Čt
4
5
So
6
Ne
7
Po
8
Út
9
St
10
Čt
11
12
So
13
Ne
14
Po
15
Út
16
St
17
Čt
Pondělí
20.06.2022
Úterý
21.06.2022
Středa
22.06.2022
Čtvrtek
23.06.2022
Pátek
24.06.2022
Sobota
25.06.2022
Neděle
26.06.2022
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
07:10 - 08:10
Vinyása jóga
Kristýna Mulíčková
08:20 - 09:20
Vinyása jóga
Kristýna Mulíčková
09:30 - 10:30
Pilates
Hana Kelišová
11:00 - 12:00
Zdravá záda.
Věra Vojtěchová
13:00 - 14:00
Vinyása jóga
Karel Hlaváček
16:30 - 17:30
Hot jóga
Pavla Křečanová
17:40 - 19:10
Hot jóga
Eunika Karniš CS
19:10 - 20:10
Jógová terapie
Michal Kohoutek
20:15 - 21:15
Jógová terapie
Michal Kohoutek
16:35 - 17:50
Ženská jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
18:00 - 19:00
Vinyása jóga
Pavla Křečanová
19:25 - 20:55
Hot jóga
Věra Vojtěchová
07:20 - 08:20
Powerjóga
Martina Hesounová
08:40 - 09:40
Hatha jóga
Monika Stuart CS / EN
10:05 - 11:05
Gravid jóga
Monika Stuart CS / EN
11:45 - 12:45
Senioři
Olga Skopalová CS / RU
13:00 - 14:00
Powerjóga
Barbora Pagáčová
15:40 - 16:40
Zdravá záda.
Alena Přádná
16:50 - 17:50
Jóga core.
Alena Přádná
18:00 - 19:00
Powerjóga
Barbora Pagáčová
19:05 - 20:05
Jin jóga.
Barbora Pagáčová
20:10 - 21:10
Vinyása jóga
Markéta Stehlíková
07:30 - 08:30
Zdravá záda.
Marie Langerová
09:00 - 10:00
Zdravá záda.
Janka Bartůňková
10:30 - 11:30
Hatha jóga
Olga Skopalová CS / RU
16:00 - 17:00
Hot jóga
Vendula Prokorátová
17:10 - 18:10
Hot jóga
Vendula Prokorátová
18:20 - 19:20
Hot jóga
Alena Přádná
19:30 - 20:45
Hot jóga
Dominika Malovecká CS/EN
07:20 - 08:20
Powerjóga
Blanka Pechačová
08:40 - 09:40
Zdravá záda.
Nikola Čaprnková
11:00 - 12:00
Mami s mimi
Nikola Čaprnková
13:00 - 14:00
Powerjóga
Kristina Běrská
15:40 - 16:40
Hot jóga
Klára Koupilková
17:35 - 18:50
Zdravá záda.
Martina Rysová CS / EN
19:00 - 20:00
Vinyása jóga
Kristýna Hůšová
20:10 - 21:10
Powerjóga
Eliška Ježková
07:30 - 08:30
Hatha jóga
Pavlína Bínová
18:00 - 19:30
Hot jóga
Monika Stuart CS / EN
19:40 - 20:55
Hot jóga
Markéta Stehlíková
07:20 - 08:20
Powerjóga
Renata Goryszewska CS / EN
08:45 - 09:45
Vinyása jóga
Kristýna Mulíčková
09:50 - 10:50
Hatha jóga
Monika Stuart CS / EN
11:10 - 12:10
Senioři
Monika Stuart CS / EN
14:15 - 15:15
Gravid jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
15:30 - 16:30
Hatha jóga
Barbora Pagáčová
16:40 - 17:40
Powerjóga
Barbora Pagáčová
17:50 - 18:50
Jóga core.
Kristýna Mikšovská CS / EN
19:00 - 20:00
Jin jóga.
Kristýna Mikšovská CS / EN
20:10 - 21:10
Jógová terapie
Michal Kohoutek
07:30 - 08:30
Vinyása jóga
Kristýna Mulíčková
15:35 - 16:35
Hot jóga
Eunika Karniš CS
16:45 - 17:45
Hot jóga
Eunika Karniš CS
18:00 - 19:15
Hot jóga
Martina Hesounová
19:30 - 20:45
Hot jóga
Barbora Pagáčová
07:20 - 08:20
Hatha jóga
Vendula Prokorátová
08:40 - 09:40
Vinyása jóga
Vendula Prokorátová
10:00 - 11:00
Zdravá záda.
Ema Horká
12:30 - 13:30
Powerjóga
Dominika Malovecká CS/EN
15:30 - 16:30
Hot jóga
Jana Vyležíková
16:40 - 17:40
Hot jóga
Jana Vyležíková
18:10 - 19:10
Zdravá záda.
Blanka Kloudová
19:20 - 20:20
Jóga Nidra
Nikki Votrubova
15:50 - 16:50
Vinyása jóga
Ivet Slavikova
17:00 - 18:00
Hatha jóga
Ivet Slavikova
08:50 - 09:50
Hatha jóga
Kristýna Mikšovská CS / EN
10:00 - 11:00
Powerjóga
Kristýna Mikšovská CS / EN
12:00 - 13:15
Hot jóga
Markéta Stehlíková
09:00 - 10:15
Hot jóga
Marcela Petrovská
10:30 - 11:45
Hot jóga
Marcela Petrovská
09:10 - 10:10
Jóga core.
Nikola Čaprnková
10:20 - 11:20
Jemná jóga
Nikola Čaprnková
11:30 - 12:30
Powerjóga
Nikola Gažová
16:15 - 17:45
Hot jóga
Věra Vojtěchová
17:45 - 18:45
Jemná jóga
Marcela Petrovská
18:55 - 19:55
Jóga core.
Dominika Malovecká CS/EN
20:05 - 21:05
Relaxační jóga
Dominika Malovecká CS/EN
09:30 - 10:45
Hot jóga
Nikki Votrubova
10:55 - 12:10
Hot jóga
Nikki Votrubova
16:20 - 17:35
Ashtanga jóga
Marcela Petrovská
18:15 - 19:30
Hot jóga
Markéta Stehlíková
19:45 - 20:45
Hot jóga
Markéta Stehlíková
Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)