Pokud je zobrazeno více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí táhnutím zprava doleva a obráceně
3
Po
4
Út
5
St
6
Čt
7
8
So
9
Ne
10
Po
11
Út
12
St
13
Čt
14
15
So
16
Ne
17
Po
18
Út
19
St
20
Čt
21
22
So
23
Ne
24
Po
25
Út
26
St
27
Čt
28
29
So
30
Ne
1
Po
Červenec 2024
2
Út
3
St
4
Čt
5
6
So
7
Ne
8
Po
9
Út
10
St
11
Čt
12
13
So
14
Ne
15
Po
16
Út
17
St
18
Čt
19
20
So
21
Ne
22
Po
23
Út
24
St
25
Čt
26
27
So
28
Ne
29
Po
30
Út
31
St
1
Čt
Srpen 2024
2
3
So
4
Ne
5
Po
6
Út
7
St
8
Čt
9
10
So
11
Ne
12
Po
13
Út
14
St
15
Čt
16
17
So
18
Ne
19
Po
20
Út
21
St
22
Čt
23
24
So
25
Ne
26
Po
27
Út
28
St
29
Čt
30
31
So
1
Ne
Září 2024
2
Po
3
Út
4
St
5
Čt
6
7
So
8
Ne
9
Po
10
Út
Pondělí
10.06.2024
Úterý
11.06.2024
Středa
12.06.2024
Čtvrtek
13.06.2024
Pátek
14.06.2024
Sobota
15.06.2024
Neděle
16.06.2024
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
07:00 - 07:45
Vinyása jóga
Eliška Chmelíková
08:10 - 09:10
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
09:20 - 10:20
Gravid jóga
Nikola Čaprnková
10:30 - 11:30
Mami s mimi
Nikola Čaprnková
13:00 - 14:00
Jemná jóga a jóga nidra
Zuzana Dostálová
14:30 - 15:30
AromaJóga
Ivana Čížková
6 / 20
15:40 - 16:40
Vinyása jóga
Ivana Čížková
4 / 20
16:50 - 17:50
Powerjóga
Ivana Čížková
6 / 20
18:00 - 19:00
Jóga core.
Nikola Čaprnková
13 / 20
19:10 - 20:10
Zdravá záda.
Nikola Čaprnková
18 / 20
09:40 - 10:40
Jógalates
Pavla Galla Rožumberská
10:50 - 11:50
Zdravá záda.
Pavla Galla Rožumberská
15:10 - 16:10
Jóga core.
Jitka Klibániová
5 / 24
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
15 / 24
17:30 - 18:30
Hatha jóga
Alexandra Mandová CS
16 / 24
18:40 - 19:40
Powerjóga
Dita Línová CS / EN
6 / 24
19:50 - 20:50
Čakrová jóga.
Dita Línová CS / EN
2 / 24
07:10 - 08:00
Powerjóga
Nikola Čaprnková
9 / 25
08:10 - 09:10
Jóga core.
Nikola Čaprnková
2 / 18
09:20 - 10:20
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
7 / 20
10:30 - 11:30
Hatha jóga
Monika Stuart CS/EN
1 / 18
12:15 - 13:15
Jemná jóga
Monika Stuart CS/EN
3 / 18
14:00 - 15:00
Lymfojóga
Martina Petrová
1 / 20
15:10 - 16:10
Vinyása jóga
Julie Drážďanská
0 / 20
16:20 - 17:20
Hatha jóga
Jaru Vinšová
4 / 20
17:30 - 18:30
Zdravá záda.
Jaru Vinšová
14 / 20
18:40 - 19:40
Relaxační jóga
Lenka Pristačová
7 / 20
08:30 - 09:30
Zdravá záda.
Monika Stuart CS/EN
1 / 22
10:00 - 11:00
Zdravá záda.
Věra Vojtěchová
11 / 22
11:15 - 12:15
Jógová terapie
Věra Vojtěchová
19 / 20 +1
15:20 - 16:20
Zdravá záda.
Eva Nosová CS
0 / 24
16:30 - 17:30
Jóga core.
Eva Nosová CS
3 / 24
17:40 - 18:40
Powerjóga
Eva Kurovcova
24 / 24 +2
18:50 - 20:05
Ashtanga jóga
Eva Kurovcova
24 / 24
09:00 - 10:00
Hatha jóga
Martina Dvořáková
15 / 20
10:10 - 11:10
Powerjóga
Martina Dvořáková
9 / 20
11:20 - 12:20
Powerjóga
Klára Jičínská
0 / 16
12:30 - 13:30
Jóga core.
Klára Jičínská
3 / 16
13:50 - 14:50
Začátečníci
Lenka Pristačová
3 / 24
09:10 - 10:10
Vinyása jóga
Martina Petrová
1 / 24
10:20 - 11:20
Jóga core.
Martina Petrová
0 / 24
11:30 - 12:30
Zdravá záda.
Lenka Pristačová
2 / 24
12:40 - 13:40
Gravid jóga
Lenka Pristačová
0 / 24
09:10 - 10:10
Powerjóga
Marta Crhová
10 / 20
10:25 - 11:25
Jóga core.
Marta Crhová
3 / 25
11:50 - 12:50
Zdravá záda.
Eva Nosová CS
6 / 24
13:00 - 14:00
Jógalates
Eva Nosová CS
0 / 24
15:00 - 16:00
Jemná jóga
Eliška Chmelíková
1 / 18
16:10 - 17:10
Vinyása jóga
Eliška Chmelíková
0 / 18
17:20 - 18:20
Hatha jóga
Zuzana Zvolánková
1 / 20
18:30 - 19:30
Powerjóga
Zuzana Zvolánková
1 / 20
09:20 - 10:20
Mírná HOTjóga
Nikki Šaršeová (Votrubová)
6 / 24
10:30 - 11:30
Hatha jóga
Nikki Šaršeová (Votrubová)
2 / 18
16:40 - 17:40
Jóga core.
Kristýna Bajerová
2 / 24
17:50 - 18:50
Jin jóga.
Kristýna Bajerová
6 / 24
19:00 - 20:00
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
22 / 24
KURZY, WORKSHOPY, KROUŽKY: KURZY A WORKSHOPY KROUŽKY PRO ŠKOLÁKY
JÓGOVÉ POBYTY: JÓGOVÉ POBYTY
RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE: RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE
Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)