Pokud je zobrazeno více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí táhnutím zprava doleva a obráceně
17
18
So
19
Ne
20
Po
21
Út
22
St
23
Čt
24
25
So
26
Ne
27
Po
28
Út
29
St
30
Čt
31
1
So
Červen 2024
2
Ne
3
Po
4
Út
5
St
6
Čt
7
8
So
9
Ne
10
Po
11
Út
12
St
13
Čt
14
15
So
16
Ne
17
Po
18
Út
19
St
20
Čt
21
22
So
23
Ne
24
Po
25
Út
26
St
27
Čt
28
29
So
30
Ne
1
Po
Červenec 2024
2
Út
3
St
4
Čt
5
6
So
7
Ne
8
Po
9
Út
10
St
11
Čt
12
13
So
14
Ne
15
Po
16
Út
17
St
18
Čt
19
20
So
21
Ne
22
Po
23
Út
24
St
25
Čt
26
27
So
28
Ne
29
Po
30
Út
31
St
1
Čt
Srpen 2024
2
3
So
4
Ne
5
Po
6
Út
7
St
8
Čt
9
10
So
11
Ne
12
Po
13
Út
14
St
15
Čt
16
17
So
18
Ne
19
Po
20
Út
21
St
22
Čt
23
24
So
Pondělí
27.05.2024
Úterý
28.05.2024
Středa
29.05.2024
Čtvrtek
30.05.2024
Pátek
31.05.2024
Sobota
01.06.2024
Neděle
02.06.2024
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
07:15 - 08:15
Powerjóga
Dita Línová CS / EN
09:00 - 10:00
Senioři
Zdeňka Kudrnová
10:50 - 11:50
Zdravá záda.
Martina Petrová
12:00 - 12:45
Powerjóga
Martina Petrová
15:10 - 16:10
Jemná jóga
Věra Vojtěchová
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Monika Stuart CS/EN
17:30 - 18:30
Ashtanga jóga
Pavla Říhová
18:40 - 19:40
Powerjóga
Pavla Říhová
20 / 20
19:40 - 20:40
Relaxační jóga
Martina Petrová
10 / 24
15:40 - 16:40
Jóga core.
Nikola Čaprnková
16:50 - 17:50
Vinyása jóga
Nikola Čaprnková
18:00 - 19:30
Hot jóga
Monika Stuart CS/EN
19:50 - 20:50
Zdravá záda.
Monika Stuart CS/EN
9 / 18
07:00 - 08:00
Powerjóga
Ivana Čížková
16 / 25
08:10 - 09:10
Hatha jóga
Ivana Čížková
9 / 20
09:20 - 10:20
Jóga core.
Dita Línová CS / EN
2 / 10
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Dita Línová CS / EN
8 / 18
12:00 - 12:50
Jóga core.
Nikola Čaprnková
0 / 18
13:00 - 13:50
Vinyása jóga
Nikola Čaprnková
2 / 22
14:30 - 15:30
Vinyása jóga
Eva Nosová CS
0 / 24
15:40 - 16:40
AromaJóga
Alexandra Mandová CS
22 / 24
16:50 - 17:50
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
24 / 24 +1
18:00 - 19:00
Gravid jóga
Denisa Koubková CS
12 / 24
19:10 - 20:10
Relaxační jóga
Denisa Koubková CS
10 / 24
07:10 - 08:10
Jóga core.
Helena Růžičková
3 / 18
08:25 - 09:25
Senioři
Denisa Koubková CS
13 / 22
09:35 - 10:35
Gravid jóga
Denisa Koubková CS
3 / 22
10:45 - 11:45
Powerjóga
Monika Vlachová
5 / 24
15:05 - 16:05
Zdravá záda.
Monika Stuart CS/EN
2 / 18
16:15 - 17:15
Hatha jóga
Daniela Nováková
12 / 20
17:25 - 18:25
Powerjóga
Daniela Nováková
20 / 20 +2
18:35 - 19:35
Jóga core.
Jitka Malá MS
11 / 20
19:40 - 20:40
Powerjóga
Eva Kurovcova
20 / 20 +1
07:00 - 08:00
Powerjóga
Lucie Červenková CS/EN
1 / 18
08:10 - 09:10
Jóga core.
Lucie Červenková CS/EN
1 / 18
09:20 - 10:20
Hatha jóga
Monika Stuart CS/EN
2 / 18
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Monika Stuart CS/EN
2 / 18
12:00 - 12:45
Powerjóga
Nikola Čaprnková
1 / 24
13:00 - 14:00
Jóga core.
Nikola Čaprnková
2 / 24
14:20 - 15:20
Ženská jóga
Pavla Galla Rožumberská
1 / 24
15:30 - 16:30
Jógalates
Pavla Galla Rožumberská
8 / 24
16:45 - 17:45
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
26 / 26 +3
18:00 - 19:00
Fyzio jóga
Pavla Křečanová
24 / 24
19:20 - 20:20
Zdravá záda.
Nikola Čaprnková
15 / 24
07:15 - 08:15
Hatha jóga
Markéta Malínková
3 / 24
08:25 - 09:25
Zdravá záda.
Monika Vlachová
1 / 24
09:35 - 10:35
Powerjóga
Monika Vlachová
3 / 24
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
18 / 18 +2
17:30 - 18:30
Vinyása jóga
Alexandra Mandová CS
18 / 18 +2
18:40 - 19:40
Powerjóga
Martina Dvořáková
16 / 20
19:50 - 20:50
Relaxační jóga
Martina Dvořáková
7 / 20
07:00 - 07:45
Vinyása jóga
Eliška Chmelíková
6 / 24
08:10 - 09:10
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
7 / 25
09:20 - 10:20
Gravid jóga
Nikola Čaprnková
0 / 22
10:30 - 11:30
Mami s mimi
Nikola Čaprnková
2 / 10
12:00 - 12:45
Powerjóga
Petr Miškovský
2 / 22
13:00 - 14:00
Jemná jóga a jóga nidra
Zuzana Dostálová
1 / 20
14:30 - 15:30
AromaJóga
Kristýna Bajerová
0 / 20
15:40 - 16:40
Vinyása jóga
Kristýna Bajerová
4 / 20
16:50 - 17:50
Powerjóga
Petr Miškovský
1 / 20
18:00 - 19:00
Jóga core.
Nikola Čaprnková
18 / 20
19:10 - 20:10
Zdravá záda.
Nikola Čaprnková
7 / 20
07:10 - 08:10
Jóga core.
Martina Petrová
0 / 16
09:40 - 10:40
Jógalates
Pavla Galla Rožumberská
2 / 18
10:50 - 11:50
Zdravá záda.
Pavla Galla Rožumberská
0 / 18
15:10 - 16:10
Jóga core.
Jitka Klibániová
0 / 24
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
24 / 24 +1
17:30 - 18:30
Hatha jóga
Alexandra Mandová CS
16 / 24
18:40 - 19:40
Powerjóga
Dita Línová CS / EN
7 / 24
19:50 - 20:50
Čakrová jóga.
Dita Línová CS / EN
5 / 24
07:10 - 08:00
Powerjóga
Nikola Čaprnková
6 / 25
08:10 - 09:10
Jóga core.
Nikola Čaprnková
2 / 18
09:20 - 10:20
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
1 / 20
10:30 - 11:30
Hatha jóga
Monika Stuart CS/EN
0 / 18
12:15 - 13:15
Jemná jóga
Monika Stuart CS/EN
1 / 18
14:00 - 15:00
Lymfojóga
Zdeňka Kudrnová
2 / 20
15:10 - 16:10
Vinyása jóga
Zdeňka Kudrnová
1 / 20
16:20 - 17:20
Hatha jóga
Jaru Vinšová
1 / 20
17:30 - 18:30
Zdravá záda.
Jaru Vinšová
7 / 20
18:40 - 19:40
Relaxační jóga
Lenka Pristačová
1 / 20
08:30 - 09:30
Zdravá záda.
Monika Stuart CS/EN
0 / 22
10:00 - 11:00
Zdravá záda.
Věra Vojtěchová
5 / 22
11:15 - 12:15
Jógová terapie
Věra Vojtěchová
20 / 20 +3
15:20 - 16:20
Zdravá záda.
Eva Nosová CS
1 / 24
16:30 - 17:30
Jóga core.
Eva Nosová CS
1 / 24
17:40 - 18:40
Powerjóga
Pavla Říhová
17 / 24
18:50 - 20:05
Ashtanga jóga
Pavla Říhová
20 / 24
09:00 - 10:00
Hatha jóga
Martina Dvořáková
6 / 20
10:10 - 11:10
Powerjóga
Martina Dvořáková
6 / 20
11:20 - 12:20
Powerjóga
Klára Jičínská
0 / 16
12:30 - 13:30
Jóga core.
Klára Jičínská
0 / 16
09:10 - 10:10
Vinyása jóga
Marcela Petrovská
1 / 24
10:20 - 11:20
Jóga core.
Marcela Petrovská
1 / 24
11:30 - 12:30
Zdravá záda.
Marcela Petrovská
0 / 24
09:10 - 10:10
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
7 / 20
10:25 - 11:25
Jóga core.
Sandra Laurencová CS / EN / FR
4 / 25
11:50 - 12:50
Zdravá záda.
Eva Nosová CS
1 / 24
13:00 - 14:00
Jógalates
Eva Nosová CS
0 / 24
15:00 - 16:00
Jemná jóga
Eliška Chmelíková
0 / 18
16:10 - 17:10
Vinyása jóga
Eliška Chmelíková
2 / 18
17:20 - 18:20
Hatha jóga
Zuzana Zvolánková
1 / 20
18:30 - 19:30
Powerjóga
Zuzana Zvolánková
0 / 20
09:20 - 10:20
Mírná HOTjóga
Michaela Šedivá
4 / 24
10:30 - 11:30
Hatha jóga
Michaela Šedivá
1 / 18
16:40 - 17:40
Jóga core.
Kristýna Bajerová
0 / 24
17:50 - 18:50
Jin jóga.
Kristýna Bajerová
5 / 24
19:00 - 20:00
Zdravá záda.
Pavla Křečanová
24 / 24 +10
KURZY, WORKSHOPY, KROUŽKY: KURZY A WORKSHOPY KROUŽKY PRO ŠKOLÁKY
JÓGOVÉ POBYTY: JÓGOVÉ POBYTY
RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE: RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE

Kraniosakrální jóga

Hormonální jóga

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)