Pokud je zobrazano více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí tahnutí zprava doleva a obráceně
16
17
So
18
Ne
19
Po
20
Út
21
St
22
Čt
23
24
So
25
Ne
26
Po
27
Út
28
St
29
Čt
1
Březen 2024
2
So
3
Ne
4
Po
5
Út
6
St
7
Čt
8
9
So
10
Ne
11
Po
12
Út
13
St
14
Čt
15
16
So
17
Ne
18
Po
19
Út
20
St
21
Čt
22
23
So
24
Ne
25
Po
26
Út
27
St
28
Čt
29
30
So
31
Ne
1
Po
Duben 2024
2
Út
3
St
4
Čt
5
6
So
7
Ne
8
Po
9
Út
10
St
11
Čt
12
13
So
14
Ne
15
Po
16
Út
17
St
18
Čt
19
20
So
21
Ne
22
Po
23
Út
24
St
25
Čt
26
27
So
28
Ne
29
Po
30
Út
1
St
Květen 2024
2
Čt
3
4
So
5
Ne
6
Po
7
Út
8
St
9
Čt
10
11
So
12
Ne
13
Po
14
Út
15
St
16
Čt
17
18
So
19
Ne
20
Po
21
Út
22
St
23
Čt
24
25
So
Pondělí
26.02.2024
Úterý
27.02.2024
Středa
28.02.2024
Čtvrtek
29.02.2024
Pátek
01.03.2024
Sobota
02.03.2024
Neděle
03.03.2024
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
07:15 - 08:15
Powerjóga
Dita Línová CS / EN
08:25 - 09:25
Hatha jóga
Dita Línová CS / EN
10:10 - 11:10
Jóga core.
Zdeňka Kudrnová
5 / 16
12:00 - 12:45
Powerjóga
Nikola Čaprnková
5 / 24
13:00 - 14:00
Jóga core.
Eva Nosová CS
1 / 24
14:10 - 15:10
Vinyása jóga
Eva Nosová CS
1 / 24
15:10 - 16:10
Jemná jóga
Monika Vlachová
11 / 18
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Monika Stuart CS/EN
12 / 18
17:30 - 18:30
Ashtanga jóga
Eva Kurovcova
19 / 20 +3
18:40 - 19:40
Powerjóga
Eva Kurovcova
20 / 20 +8
19:40 - 20:40
Relaxační jóga
Martina Petrová
11 / 24
09:00 - 10:00
Senioři
Zdeňka Kudrnová
10:50 - 11:50
Zdravá záda.
Nikola Čaprnková
10 / 20
15:40 - 16:40
Jóga core.
Nikola Čaprnková
13 / 24
16:50 - 17:50
Vinyása jóga
Nikola Čaprnková
17 / 24
18:00 - 19:30
Hot jóga
Monika Stuart CS/EN
10 / 22
19:50 - 20:50
Zdravá záda.
Lenka Pristačová
8 / 18
07:00 - 08:00
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
18 / 25
08:10 - 09:10
Hatha jóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
5 / 20
09:20 - 10:20
Mami s mimi
Dita Línová CS / EN
1 / 10
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Dita Línová CS / EN
3 / 18
12:00 - 12:45
Vinyása jóga
Nikola Čaprnková
0 / 22
13:00 - 14:00
Jóga core.
Nikola Čaprnková
5 / 18
14:30 - 15:30
Vinyása jóga
Eva Nosová CS
2 / 24
15:40 - 16:40
AromaJóga
Alexandra Mandová CS
16 / 24
16:50 - 17:50
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
24 / 24 +5
18:00 - 19:00
Gravid jóga
Denisa Koubková CS
16 / 24
19:10 - 20:10
Relaxační jóga
Denisa Koubková CS
15 / 24
07:10 - 08:10
Jóga core.
Helena Růžičková
4 / 18
08:25 - 09:25
Senioři
Denisa Koubková CS
19 / 22
09:35 - 10:35
Gravid jóga
Denisa Koubková CS
4 / 22
10:45 - 11:45
Powerjóga
Monika Vlachová
0 / 24
15:05 - 16:05
Zdravá záda.
Lenka Pristačová
1 / 18
16:15 - 17:15
Hatha jóga
Daniela Nováková
13 / 20
17:25 - 18:25
Powerjóga
Daniela Nováková
20 / 20 +4
18:35 - 19:35
Jóga core.
Jitka Malá MS
20 / 20 +1
19:40 - 20:40
Powerjóga
Jitka Malá MS
19 / 20
07:00 - 08:00
Powerjóga
Lucie Červenková CS/EN
1 / 18
08:10 - 09:10
Jóga core.
Lucie Červenková CS/EN
0 / 18
09:20 - 10:20
Hatha jóga
Monika Vlachová
0 / 18
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Monika Vlachová
1 / 18
12:00 - 12:45
Powerjóga
Nikola Čaprnková
2 / 24
13:00 - 14:00
Jóga core.
Nikola Čaprnková
0 / 24
14:20 - 15:20
Ženská jóga
Pavla Galla Rožumberská
1 / 24
15:30 - 16:30
Jógalates
Pavla Galla Rožumberská
6 / 24
16:45 - 17:45
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
26 / 26 +3
18:00 - 19:30
FYZIO hot jóga
Nikola Čaprnková
22 / 22
19:45 - 20:45
Zdravá záda.
Nikola Čaprnková
21 / 24
07:30 - 08:15
Vinyása jóga
Dita Línová CS / EN
4 / 24
08:25 - 09:25
Zdravá záda.
Marina Hrubá
1 / 24
09:35 - 10:35
Jóga core.
Marina Hrubá
3 / 24
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
18 / 18 +5
17:30 - 18:30
Vinyása jóga
Alexandra Mandová CS
18 / 18 +6
18:40 - 19:40
Powerjóga
Michaela Zúberová
20 / 20 +1
19:50 - 20:50
Relaxační jóga
Michaela Zúberová
2 / 20
07:00 - 07:45
Vinyása jóga
Lucie Červenková CS/EN
6 / 24
08:10 - 09:10
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
7 / 25
09:20 - 10:20
Gravid jóga
Nikola Čaprnková
1 / 22
10:30 - 11:30
Mami s mimi
Nikola Čaprnková
0 / 10
13:00 - 14:00
Jemná jóga a jóga nidra
Zuzana Dostálová
3 / 20
14:20 - 15:20
AromaJóga
Daniela Nováková
3 / 20
15:30 - 16:30
Vinyása jóga
Daniela Nováková
5 / 20
16:50 - 17:50
Powerjóga
Marta Crhová
11 / 20
18:00 - 19:00
Jóga core.
Nikola Čaprnková
20 / 20 +1
19:10 - 20:10
Zdravá záda.
Nikola Čaprnková
20 / 20 +2
07:10 - 08:10
Jóga core.
Martina Petrová
1 / 16
09:40 - 10:40
Jógalates
Pavla Galla Rožumberská
2 / 18
10:50 - 11:50
Zdravá záda.
Pavla Galla Rožumberská
7 / 18
16:20 - 17:20
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
24 / 24 +3
17:30 - 18:30
Hatha jóga
Alexandra Mandová CS
24 / 24 +8
18:40 - 19:40
Powerjóga
Dita Línová CS / EN
16 / 24
19:50 - 20:50
Čakrová jóga.
Dita Línová CS / EN
1 / 24
07:10 - 08:00
Powerjóga
Nikola Čaprnková
4 / 25
08:10 - 09:10
Jóga core.
Nikola Čaprnková
4 / 18
09:20 - 10:20
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
4 / 20
10:30 - 11:30
Hatha jóga
Lucie Červenková CS/EN
0 / 18
12:15 - 13:15
Jemná jóga
Lucie Červenková CS/EN
0 / 18
14:00 - 15:00
Lymfojóga
Zdeňka Kudrnová
3 / 20
15:10 - 16:10
Vinyása jóga
Zdeňka Kudrnová
2 / 20
16:20 - 17:20
Hatha jóga
Helena Růžičková
4 / 20
17:30 - 18:30
Zdravá záda.
Helena Růžičková
12 / 20
18:40 - 19:40
Relaxační jóga
Helena Růžičková
2 / 20
08:30 - 09:30
Zdravá záda.
Lucie Červenková CS/EN
1 / 22
10:00 - 11:00
Zdravá záda.
Helena Růžičková
2 / 22
11:15 - 12:15
Jógová terapie
Helena Růžičková
20 / 20 +1
15:20 - 16:20
Zdravá záda.
Eva Nosová CS
1 / 24
16:30 - 17:30
Jóga core.
Eva Nosová CS
2 / 24
17:40 - 18:40
Powerjóga
Pavla Říhová
24 / 24 +6
18:50 - 19:50
Ashtanga jóga
Pavla Říhová
12 / 24
09:00 - 10:00
Hatha jóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
3 / 20
10:10 - 11:10
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
17 / 20
11:20 - 12:20
Powerjóga
Klára Jičínská
2 / 16
12:30 - 13:30
Vinyása jóga
Klára Jičínská
0 / 16
14:30 - 15:30
Gravid jóga
Helena Růžičková
0 / 18
15:40 - 16:40
Začátečníci
Helena Růžičková
1 / 18
17:00 - 18:00
Jógová terapie
Renáta Lazarová
0 / 18
18:10 - 19:10
Relaxační jóga
Renáta Lazarová
2 / 20
09:10 - 10:10
Vinyása jóga
Jana Vyležíková
3 / 24
10:20 - 11:20
Jóga core.
Jana Vyležíková
2 / 24
11:30 - 12:30
Zdravá záda.
Jana Vyležíková
4 / 24
15:00 - 17:00
Ženská jóga speciál
Martina Petrová
1 / 20
17:30 - 19:00
Hot jóga
Alexandra Mandová CS
4 / 24
09:10 - 10:10
Powerjóga
Sandra Laurencová CS / EN / FR
12 / 20
10:25 - 11:25
Jóga core.
Sandra Laurencová CS / EN / FR
5 / 25
11:40 - 12:40
Vinyása/ENGLISH
Michaela Šedivá
0 / 18
13:00 - 14:00
Jógalates
Eva Nosová CS
1 / 24
15:00 - 16:00
Jemná jóga
Helena Růžičková
1 / 18
16:10 - 17:10
Vinyása jóga
Helena Růžičková
0 / 18
17:20 - 18:20
Hatha jóga
Zuzana Zvolánková
4 / 20
18:30 - 19:30
Powerjóga
Zuzana Zvolánková
3 / 20
09:20 - 10:20
Mírná HOTjóga
Michaela Šedivá
4 / 24
10:30 - 11:30
Hatha jóga
Michaela Šedivá
4 / 18
11:50 - 12:50
Zdravá záda.
Eva Nosová CS
0 / 24
16:30 - 17:30
Jóga core.
Jitka Malá MS
0 / 24
17:40 - 18:40
Jin jóga.
Jitka Malá MS
0 / 24
19:00 - 20:00
Zdravá záda.
Nikola Čaprnková
24 / 24 +2
KURZY, WORKSHOPY, KROUŽKY: KURZY A WORKSHOPY KROUŽKY PRO ŠKOLÁKY
JÓGOVÉ POBYTY: JÓGOVÉ POBYTY
RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE: RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE

Ocistne techniky v joze

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)