12
Čt
13
14
So
15
Ne
16
Po
17
Út
18
St
19
Čt
20
21
So
22
Ne
23
Po
24
Út
25
St
26
Čt
27
28
So
29
Ne
30
Po
1
Út
říjen 2019
2
St
3
Čt
4
5
So
6
Ne
7
Po
8
Út
9
St
10
Čt
11
12
So
13
Ne
14
Po
15
Út
16
St
17
Čt
18
19
So
20
Ne
21
Po
22
Út
23
St
24
Čt
25
26
So
27
Ne
28
Po
29
Út
30
St
31
Čt
1
listopad 2019
2
So
3
Ne
4
Po
5
Út
6
St
7
Čt
8
9
So
10
Ne
11
Po
12
Út
13
St
14
Čt
15
16
So
17
Ne
18
Po
19
Út
20
St
21
Čt
22
23
So
24
Ne
25
Po
26
Út
27
St
28
Čt
29
30
So
1
Ne
prosinec 2019
2
Po
3
Út
4
St
5
Čt
6
7
So
8
Ne
9
Po
10
Út
11
St
12
Čt
13
14
So
15
Ne
16
Po
17
Út
18
St
19
Čt
20
Při zobrazení více dnů v kalendáři, se můžete pohybovat zleva doprava a obráceně
Pondělí
16.09.2019
Úterý
17.09.2019
Středa
18.09.2019
Čtvrtek
19.09.2019
Pátek
20.09.2019
Sobota
21.09.2019
Neděle
22.09.2019
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
07:00 - 08:00
Powerjóga
Edita Michalčáková CS
08:10 - 09:10
Vinyása jóga
Edita Michalčáková CS
09:20 - 10:20
Hatha jóga
Elena Juránková
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Elena Juránková
11:40 - 12:40
Hatha jóga
Tereza Raw CS/EN
13:00 - 14:00
Jógová terapie
Věra Vojtěchová
14:10 - 15:10
Vinyása jóga
Anett Choutková
15:20 - 16:20
Hatha jóga
Richard Holický CS / DE
16:20 - 17:20
Aerojóga
Markéta Hovorková
17:30 - 18:30
Aerojóga
Markéta Hovorková
18:40 - 19:40
Aerojóga
Markéta Hovorková
19:40 - 21:10
Hot jóga
Šárka Jirků
07:20 - 08:20
Hot jóga
Agata Kourilova CZ/EN
08:40 - 09:40
Ženská jóga
Agata Kourilova CZ/EN
09:50 - 10:50
Senioři
Jarmila Kučmášová CS / RU
10:55 - 11:55
Gravid jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
12:00 - 12:45
Powerjóga
Adriana Vrskova
15:00 - 16:00
Powerjóga
Kristina Běrská
16:10 - 17:40
Hot jóga
Kristína Korecova CS / EN
17:40 - 19:10
Vinyása jóga
Kristína Jakubíková CS / EN
19:20 - 20:20
Zdravá záda.
Martina Macková CS
20:30 - 21:30
Powerjóga
Tereza Řeháčková
07:30 - 08:30
Powerjóga
Kateřina Bělohlávková CS/EN
16:30 - 17:30
Powerjóga
Paulína Palíková
17:55 - 19:25
Hot jóga
Petra Pölderlová
19:50 - 20:50
Hatha jóga
Nela Jurková
21:00 - 22:00
Akrojóga
Vlaďka Krochmalová
07:00 - 08:00
Powerjóga
Renata Goryszewska CS/EN
08:25 - 09:25
Hatha jóga
Aylin Akyolová , Renata Akyolová
10:00 - 11:30
Hot jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
12:00 - 13:00
Senioři
Jarmila Kučmášová CS / RU
13:30 - 14:45
Kurz
Jarmila Kučmášová CS / RU
14:55 - 15:55
Powerjóga
Darina Kazdová MS
16:00 - 17:30
Jógalates
Olga Skopalová CS / RU
17:40 - 19:10
Zdravá záda.
Věra Vojtěchová
19:30 - 20:30
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
20:45 - 21:45
Hatha jóga
Nikola Votrubova
07:15 - 08:15
Hot jóga
Aylin Akyolová , Renata Akyolová
08:35 - 09:35
Powerjóga
Edita Michalčáková CS
10:10 - 11:10
Zdravá záda.
Alexandra Mandová CS
11:20 - 12:20
Hatha jóga
Alexandra Mandová CS
12:40 - 13:40
Zdravá záda.
Olívia Káňová CS
13:45 - 14:45
Hatha jóga
Olívia Káňová CS
15:10 - 16:10
Jemná jóga
Renata Jamborová Nováková CS
16:15 - 17:15
Gravid jóga
Renata Jamborová Nováková CS
17:25 - 18:30
Aerojóga
Diana Laurichová CS
18:40 - 19:40
Aerojóga
Diana Laurichová CS
19:45 - 21:15
Hot jóga
Adriana Vrskova
07:30 - 08:30
Ashtanga jóga
Edita Michalčáková CS
08:40 - 09:40
Hot jóga
Eliška Ježková
11:25 - 12:10
Powerjóga
Adriana Vrskova
12:10 - 13:25
Hot jóga
Elena Juránková
14:00 - 15:00
Jóga core.
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
16:15 - 17:15
Ukázková lekce před kurzem
Martina Wellnerová
18:00 - 19:30
Hot jóga
Pavla Křečanová CS (EN)
19:50 - 20:50
Zdravá záda.
Tereza Řeháčková
16:25 - 17:40
Hot jóga - ve tmě
Kateřina Bělohlávková CS/EN
07:00 - 08:00
Vinyása jóga
Denisa Pichalová MS
08:10 - 09:10
Powerjóga
Denisa Pichalová MS
09:15 - 10:15
Hatha jóga
Petra Zajíčková
10:25 - 11:25
Gravid jóga
Petra Zajíčková
11:25 - 12:10
Zdravá záda.
Petra Zajíčková
12:15 - 13:00
Powerjóga
Petra Zajíčková
13:00 - 14:00
Aerojóga
Radka Macháčková
14:20 - 15:20
Powerjóga
Eliška Ježková
15:25 - 16:25
Jemná jóga
Eliška Ježková
16:30 - 17:30
Zdravá záda.
Tereza Novotná
17:30 - 18:35
Aerojóga - Zdravá záda
Martina Benešová
18:40 - 19:40
Aerojóga
Martina Benešová
19:50 - 20:50
Hatha jóga
Linda Donáthová
21:00 - 22:00
Relaxační jóga
Linda Donáthová
07:20 - 08:20
Hot jóga
Anett Choutková
08:45 - 09:45
Zdravá záda.
Petra Pölderlová
10:00 - 11:00
Jemná jóga
Petra Pölderlová
11:40 - 12:40
Hot jóga
Katarína Kulhavá CZ / EN
13:10 - 14:10
Jóga core.
Agata Kourilova CZ/EN
15:15 - 16:15
Gravid jóga
Andrea Křížová
16:20 - 17:20
Jógalates
Andrea Křížová
17:40 - 19:10
Hot jóga
Andrea Křížová
19:35 - 21:05
Hot jóga
Agata Kourilova CZ/EN
07:30 - 08:30
Ženská jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
09:00 - 10:30
Hot jóga
Anett Choutková
13:20 - 14:20
Hatha jóga
Petra Pölderlová
17:50 - 18:50
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
18:55 - 19:55
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
20:00 - 21:15
Kundalini jóga
Marcela Rešlová CS / EN
06:50 - 07:50
Vinyása jóga
Nela Jurková
08:00 - 09:00
Powerjóga
Nela Jurková
09:10 - 10:10
Vinyása jóga
Edita Michalčáková CS
10:15 - 11:15
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
11:25 - 12:10
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
12:15 - 13:00
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
13:10 - 14:10
Jemná jóga
Olga Skopalová CS / RU
14:20 - 15:20
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
15:30 - 16:30
Jóga core.
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
16:40 - 17:40
Powerjóga
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
17:40 - 19:10
Hot jóga
Věra Vojtěchová
19:25 - 20:25
Vinyása jóga
Kateřina Bělohlávková CS/EN
20:35 - 21:35
Powerjóga
Jana Kapickova
07:00 - 08:00
Powerjóga
Renata Jamborová Nováková CS
08:10 - 09:10
Hatha jóga
Renata Jamborová Nováková CS
09:20 - 10:20
Ženská jóga
Renata Jamborová Nováková CS
11:40 - 12:40
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
12:50 - 13:50
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
14:35 - 15:35
Aerojóga
Markéta Hovorková
16:00 - 17:00
Fit jóga
Martina Korálová CS / EN
17:10 - 18:10
Aerojóga
Martina Benešová
18:15 - 19:15
Aerojóga
Martina Benešová
19:45 - 21:15
Hot jóga
Vendula Prokorátová
07:20 - 08:20
Hot jóga
Tereza Raw CS/EN
09:30 - 11:00
Hot jóga
Petra Pölderlová
11:50 - 12:50
Hot jóga
Kristína Korecova CS / EN
14:50 - 15:50
Hot jóga
Martina Korálová CS / EN
16:05 - 17:20
Hot jóga
Marcela Rešlová CS / EN
17:50 - 18:50
Jemná jóga
Kateřina Bělohlávková CS/EN
18:55 - 19:55
Hatha jóga
Richard Holický CS / DE
20:00 - 21:00
Zdravá záda.
Kamila Böhmová CS
21:05 - 22:05
Akrojóga
Martin Bati
07:00 - 08:00
Powerjóga
Denisa Pichalová MS
08:10 - 09:10
Powerjóga
Denisa Pichalová MS
09:20 - 10:20
Senioři
Kristína Korecova CS / EN
10:30 - 11:30
Hatha jóga
Elena Juránková
11:40 - 12:40
Aerojóga
Radka Macháčková
12:50 - 13:50
Jemná jóga
Radka Macháčková
14:15 - 15:15
Gravid jóga
Kristína Korecova CS / EN
15:35 - 16:35
Jemná jóga
Olga Skopalová CS / RU
16:40 - 17:40
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
17:40 - 19:10
Hot jóga
Petra Pölderlová
19:40 - 21:10
Hatha jóga
Gligor Manolevski CS / EN
07:10 - 08:10
Vinyása jóga
Edita Michalčáková CS
08:20 - 09:20
Ashtanga jóga
Edita Michalčáková CS
09:30 - 11:00
Hot jóga
Zuzana Marťáková CS
11:50 - 12:50
Hot jóga
Anett Choutková
13:10 - 14:10
Zdravá záda.
Paulína Palíková
14:45 - 15:45
Hatha jóga
Martina Korálová CS / EN
16:15 - 17:15
Powerjóga
Tereza Hausmanová
17:20 - 18:20
Jóga core.
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
18:30 - 19:30
Aerojóga
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
19:55 - 20:55
Powerjóga
Edita Michalčáková CS
21:00 - 22:00
Akrojóga
Vlaďka Krochmalová
07:20 - 08:20
Hot jóga
Kristína Korecova CS / EN
10:50 - 11:50
Zdravá záda.
Martina Korálová CS / EN
12:00 - 13:00
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
13:30 - 14:30
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
15:10 - 16:10
Vinyása jóga
Kristína Korecova CS / EN
16:30 - 17:30
Hot jóga
Kristína Korecova CS / EN
17:45 - 18:45
Jógalates
Olga Skopalová CS / RU
18:50 - 19:50
Vinyása jóga
Edita Michalčáková CS
08:45 - 09:45
Hatha jóga
Linda Donáthová
09:55 - 10:55
Vinyása jóga
Linda Donáthová
11:00 - 12:15
Hot jóga
Linda Donáthová
12:15 - 13:15
Jemná jóga
Anett Choutková
14:35 - 15:35
Gravid jóga
Kristína Korecova CS / EN
16:30 - 17:30
Powerjóga
Petra Zajíčková
17:40 - 18:40
Hatha jóga
Petra Zajíčková
09:00 - 10:30
Hot jóga
Sandra Smolíková Justová CS
11:05 - 12:05
Jóga core.
Anett Choutková
12:40 - 13:40
Hot jóga
Kristína Korecova CS / EN
15:20 - 16:20
Zdravá záda.
Petra Zajíčková
18:05 - 19:05
Meditační jóga
Josef Šťastný
09:15 - 10:15
Fit jóga
Olga Skopalová CS / RU
10:25 - 11:25
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
11:45 - 12:45
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
12:55 - 13:55
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
08:30 - 09:30
Vinyása jóga
Renata Jamborová Nováková CS
09:40 - 10:40
Jóga core.
Renata Jamborová Nováková CS
10 / 14
10:50 - 11:50
Powerjóga
Agata Kourilova CZ/EN
3 / 14
11:55 - 12:55
Hatha jóga
Agata Kourilova CZ/EN
3 / 14
13:00 - 14:00
Jemná jóga
Petra Kolocová CS / EN
4 / 14
14:10 - 15:10
Aerojóga
Radka Macháčková
10 / 11
15:20 - 16:20
Jemná jóga
Radka Macháčková
10 / 14
16:30 - 17:30
Zdravá záda.
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
2 / 14
17:30 - 19:00
Hot jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
4 / 25
19:20 - 20:50
Hot jóga
Nikola Votrubova
8 / 25
08:55 - 10:25
Hot jóga
Kristína Korecova CS / EN
8 / 25
11:00 - 12:15
Hot jóga
Kristína Korecova CS / EN
7 / 25
12:45 - 13:45
Hot jóga
Kamila Böhmová CS
3 / 25
14:20 - 15:20
Zdravá záda.
Petra Kolocová CS / EN
0 / 16
15:30 - 16:30
Jógalates
Andrea Křížová
2 / 16
16:30 - 17:30
Jin jóga.
Radka Macháčková
3 / 16
17:40 - 18:40
Aerojóga - Zdravá záda
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
1 / 11
18:50 - 19:50
Hatha jóga
Petra Pölderlová
9 / 14
20:00 - 21:00
Zdravá záda.
Petra Pölderlová
5 / 14
09:15 - 10:15
Powerjóga
Renata Krausová
11 / 16
10:20 - 11:20
Hatha jóga
Renata Krausová
5 / 16
11:30 - 12:30
Zdravá záda.
Kamila Böhmová CS
5 / 16
14:30 - 15:30
Hot jóga
Anett Choutková
1 / 25
15:55 - 17:10
Hot jóga
Kateřina Bělohlávková CS/EN
2 / 25
18:00 - 19:00
Wheel jóga
Andrea Křížová
0 / 15
16:40 - 17:40
Powerjóga
Andrea Křížová
2 / 16
REZERVACE JEDNOTLIVÝCH LEKCÍ: Anděl | Chodov | Vinohrady
REZERVACE KURZŮ, SEMINÁŘŮ A WORKSHOPŮ: Kalendář akcí
REZERVACE MASÁŽÍ: MASÁŽE ANDĚL | MASÁŽE CHODOV
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace