Pokud je zobrazeno více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí táhnutím zprava doleva a obráceně
12
St
13
Čt
14
15
So
16
Ne
17
Po
18
Út
19
St
20
Čt
21
22
So
23
Ne
24
Po
25
Út
26
St
27
Čt
28
29
So
30
Ne
1
Po
Červenec 2024
2
Út
3
St
4
Čt
5
6
So
7
Ne
8
Po
9
Út
10
St
11
Čt
12
13
So
14
Ne
15
Po
16
Út
17
St
18
Čt
19
20
So
21
Ne
22
Po
23
Út
24
St
25
Čt
26
27
So
28
Ne
29
Po
30
Út
31
St
1
Čt
Srpen 2024
2
3
So
4
Ne
5
Po
6
Út
7
St
8
Čt
9
10
So
11
Ne
12
Po
13
Út
14
St
15
Čt
16
17
So
18
Ne
19
Po
20
Út
21
St
22
Čt
23
24
So
25
Ne
26
Po
27
Út
28
St
29
Čt
30
31
So
1
Ne
Září 2024
2
Po
3
Út
4
St
5
Čt
6
7
So
8
Ne
9
Po
10
Út
11
St
12
Čt
13
14
So
15
Ne
16
Po
17
Út
18
St
19
Čt
Pondělí
17.06.2024
Úterý
18.06.2024
Středa
19.06.2024
Čtvrtek
20.06.2024
Pátek
21.06.2024
Sobota
22.06.2024
Neděle
23.06.2024
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
09:00 - 10:30
Hot jóga
Nikki Šaršeová (Votrubová)
15 / 21
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
11 / 16
11:45 - 12:45
Powerjóga
Renáta Jamborová Nováková CS
8 / 16
13:30 - 14:30
Ženská jóga
Veronika Urdzíková
0 / 20
14:45 - 15:45
Vinyása jóga
Veronika Urdzíková
1 / 20
16:30 - 17:30
Hot jóga
Jana Kozáková
0 / 20
17:40 - 18:40
Powerjóga
Jana Kozáková
2 / 14
19:10 - 20:10
Jemná jóga
Lucia Stopková
2 / 16
09:15 - 10:15
Fit jóga
Olga Skopalová CS / RU
12 / 16
11:00 - 12:15
Hot jóga
Daniela Zálešáková CS / EN
4 / 20
14:15 - 15:15
Jóga core.
Renata Pícová
1 / 16
15:30 - 16:30
Zdravá záda.
Renata Pícová
5 / 16
16:45 - 17:45
Hatha jóga
Zuzana Brown
2 / 16
18:00 - 19:00
Vinyása jóga
Lucia Stopková
5 / 16
18:05 - 19:05
Jin jóga.
Zuzana Brown
7 / 20
08:45 - 09:45
Vinyása jóga
Renáta Jamborová Nováková CS
5 / 14
10:00 - 11:00
Jóga core.
Renáta Jamborová Nováková CS
7 / 14
11:00 - 12:15
Hot jóga
Tina Korecová CS / EN
3 / 20
14:05 - 15:05
Gravid jóga
Renáta Jamborová Nováková CS
5 / 16
15:20 - 16:20
Zdravá záda.
Renáta Jamborová Nováková CS
1 / 16
16:35 - 17:35
Jógalates
Renáta Jamborová Nováková CS
3 / 16
17:35 - 18:35
Zdravá záda.
Miroslava Oravcová
5 / 18
19:00 - 20:00
Hatha jóga
Miroslava Oravcová
0 / 16
09:00 - 10:30
Hot jóga
Nikki Šaršeová (Votrubová)
13 / 20
10:30 - 11:30
Jemná jóga
Agáta Kouřilová
9 / 16
11:45 - 12:45
Hatha jóga
Michaela Veselá
1 / 16
16:45 - 17:45
Hot jóga
Martina Dušková MS
1 / 20
17:50 - 18:50
Powerjóga
Martina Dušková MS
2 / 16
19:00 - 20:00
Zdravá záda.
Monika Vlachová
3 / 16
09:15 - 10:15
Powerjóga
Agáta Kouřilová
6 / 16
11:15 - 12:15
Mami s batolaty
Renáta Jamborová Nováková CS
0 / 10
18:15 - 19:15
Jin jóga.
Lucia Stopková
4 / 20
18:30 - 19:30
Aerojóga
Markéta Hovorková
3 / 11
KURZY, WORKSHOPY, KROUŽKY: KURZY A WORKSHOPY KROUŽKY PRO ŠKOLÁKY
JÓGOVÉ POBYTY: JÓGOVÉ POBYTY
RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE: RÁZOVÁ VLNA, KRYOTERAPIE

REKONSTRUKCE

Ásany, mudry a aromaterapie

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)