Fit jóga

Anett Choutková

Anett Choutková

ANDĚL - zelený sál

13.10.2019
12:40 - 14:10
Cena: 150 Kč

Vhodná pro pokročilé 


Lekce začíná pozvolna koncentrací na svůj dech, svou mysl a na své tělo. Posupně si procvičíme jednotlivé cviky,  které spojíme do síly a dynamiky. Začneme od jednodušších variant, které si pak můžete ztížit a více si zamakat. Lekce je fyzicky náročnější. Připojit se však mohou i mírní začátečníci, kteří si cvičení mohou odlehčit. V závěru se můžete těšit na relaxační část a masáž aroma olejíčky pro zklidnění mysli a veškerého napětí v těle.  

Fit jóga je vhodná pro všechny, kteří si chtějí zpevnit tělo, udržet své tělo zdravé a nebo si jen chtějí protáhnout své ztuhlé svaly  a aktivně si odpočinout.

 


V každé mé lekci  je kladen důraz na správné držení těla a provedení cviků. Ke každému jendoltivci přistupuji individuálně, tak že je možné vyřešit i Vaše svalové zdravotní potíže. Stačí mě pouze na tyto okolnosti před lekcí upozornit a já Vám mám ráda pomůžu. Během praxe Vás budu neustále provázet tak, abyste měli pocit bezpečí a mohli si vychutnat pozitivní účinky pozic. Cílem cvičení je mít zdravé tělo, abychom si mohli užít nejen lekce jógy, ale abychom mohli s lehkostí a radostí fungovat i v běžném denním životě.

Moc se na Vás těším, Vaše Anett :-)

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace