Pokud je zobrazano více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí tahnutí zprava doleva a obráceně
27
28
So
29
Ne
30
Po
31
Út
1
St
Únor 2023
2
Čt
3
4
So
5
Ne
6
Po
7
Út
8
St
9
Čt
10
11
So
12
Ne
13
Po
14
Út
15
St
16
Čt
17
18
So
19
Ne
20
Po
21
Út
22
St
23
Čt
24
25
So
26
Ne
27
Po
28
Út
1
St
Březen 2023
2
Čt
3
4
So
5
Ne
6
Po
7
Út
8
St
9
Čt
10
11
So
12
Ne
13
Po
14
Út
15
St
16
Čt
17
18
So
19
Ne
20
Po
21
Út
22
St
23
Čt
24
25
So
26
Ne
27
Po
28
Út
29
St
30
Čt
31
1
So
Duben 2023
2
Ne
3
Po
4
Út
5
St
6
Čt
7
8
So
9
Ne
10
Po
11
Út
12
St
13
Čt
14
15
So
16
Ne
17
Po
18
Út
19
St
20
Čt
21
22
So
23
Ne
24
Po
25
Út
26
St
27
Čt
28
29
So
30
Ne
1
Po
Květen 2023
2
Út
3
St
4
Čt
5
6
So
Pondělí
06.02.2023
Úterý
07.02.2023
Středa
08.02.2023
Čtvrtek
09.02.2023
Pátek
10.02.2023
Sobota
11.02.2023
Neděle
12.02.2023
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
07:00 - 08:00
Powerjóga
Veronika Vltavská
08:30 - 09:30
Hatha jóga
Ivet Slavikova
10:00 - 11:00
Gravid jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
11:30 - 12:30
Jóga core.
Veronika Vltavská
12:45 - 13:45
Zdravá záda.
Martina Korálová CS / EN
14:00 - 15:00
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
15:00 - 16:00
Jóga core.
Jana Ricci
16:15 - 17:15
Powerjóga
Jana Ricci
17:25 - 18:25
Aerojóga
Markéta Hovorková
18:25 - 19:25
Hot jóga
Kristy Korecová CS / EN
19:30 - 20:30
Powerjóga
Monika Vlachová
21:15 - 21:45
Akrojóga
Vlaďka Krochmalová
4 / 16
07:15 - 08:15
Vinyása jóga
Ivet Slavikova
08:45 - 09:45
Jemná jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
10:30 - 11:30
Zdravá záda.
Elena Juránková
11:40 - 12:40
Hot jóga
Elena Juránková
13:00 - 14:00
Jógová terapie
Jitka Sedlářová
15:00 - 16:00
Školáci
Olívia Káňová CS
16:30 - 17:30
Gravid jóga
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
17:40 - 18:40
Vinyása jóga
Veronika Urdzíková
18:55 - 19:55
Zdravá záda.
Martina Macková CS
20:10 - 21:10
Akrojóga
Vlaďka Krochmalová
6 / 16
07:45 - 08:45
Powerjóga
Martina Duskova MS
09:15 - 10:15
Ženská jóga
Elena Juránková
15:25 - 16:25
Mírná HOTjóga
Martina Duskova MS
16:40 - 18:10
Hot jóga
Ivet Slavikova
18:35 - 19:35
Aerojóga
Markéta Hovorková
19:40 - 21:10
Hot jóga
Šárka Jirků
16:45 - 17:45
Jemná jóga
Simi Markrtová
19:45 - 20:45
Hatha jóga
Simi Markrtová
07:00 - 08:00
Powerjóga
Renata Goryszewska CS / EN
13 / 14
08:45 - 09:45
Začátečníci
Andrea Moudrá
8 / 15
10:00 - 11:00
Powerjóga
Jana Ricci
3 / 15
11:00 - 12:00
Hatha jóga
Jaroslava Chlebusova MS
2 / 14
12:15 - 13:15
Zdravá záda.
Jana Ricci
3 / 14
13:30 - 14:30
Zdravá záda v sítích
Martina Korálová CS / EN
8 / 11
14:30 - 15:30
Jemná jóga
Renáta Jamborová Nováková CS
2 / 18
15:45 - 16:45
Gravid jóga
Renáta Jamborová Nováková CS
5 / 18
16:45 - 17:45
Hot jóga
Agáta Kouřilová CS / EN
4 / 20
17:45 - 19:15
Zdravá záda.
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
14 / 16
19:35 - 20:35
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
16 / 16 +2
07:30 - 08:30
Ashtanga jóga
Barbora Šenková
12 / 15
09:00 - 10:00
Zdravá záda.
Renata Akyolová
6 / 14
10:30 - 11:30
Jóga core.
Tereza Ďuračková
8 / 16
11:30 - 13:00
Hot jóga
Elena Juránková
0 / 20
13:00 - 14:00
Hatha jóga
Dita Riegerová
2 / 18
14:45 - 15:45
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
6 / 16
16:00 - 17:30
Jógalates
Olga Skopalová CS / RU
16 / 16
17:30 - 18:30
Aerojóga
Diana Laurichová CS
3 / 11
18:50 - 19:50
Aerojóga
Diana Laurichová CS
8 / 11
19:55 - 21:10
Hot jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
0 / 20
07:45 - 08:45
Mírná HOTjóga
Renata Akyolová
4 / 20
09:15 - 10:15
Hatha jóga
Tereza Ďuračková
0 / 14
11:15 - 12:15
AromaJóga
Andrea Moudrá
6 / 15
15:00 - 16:00
Jóga core.
Martina Macková CS
14 / 20
16:15 - 17:15
Powerjóga
Martina Duskova MS
14 / 14 +1
18:05 - 19:35
Hot jóga
Daniela Zálešáková CS / EN
11 / 20
20:00 - 21:00
Hatha jóga
Miroslava Oravcová
9 / 14
09:30 - 10:45
Hot jóga
Lorraine Koua
1 / 20
11:45 - 12:45
Powerjóga
Dita Riegerová
0 / 16
17:00 - 18:00
Powerjóga
Ivet Slavikova
18 / 18 +4
18:15 - 19:15
Zdravá záda.
Agáta Kouřilová CS / EN
16 / 16
06:45 - 07:45
Vinyása jóga
Barbora Millerová MS
14 / 14 +3
08:00 - 09:00
Powerjóga
Barbora Millerová MS
1 / 14
09:00 - 10:00
Hot jóga
Monika Vlachová
2 / 20
10:00 - 11:00
Vinyása jóga
Tereza Ďuračková
0 / 15
11:00 - 12:00
Mírná HOTjóga
Eva Nosová CS
2 / 20
12:00 - 12:45
Office jóga
eva vykopalová
0 / 15
12:50 - 13:50
AromaJóga
Jana Ricci
5 / 15
14:05 - 15:05
Zdravá záda.
Jana Ricci
2 / 16
15:20 - 16:20
Gravid jóga
Andrea Křížová
6 / 16
16:30 - 17:30
Jógalates
Andrea Křížová
11 / 16
17:40 - 19:10
Hot jóga
Andrea Křížová
1 / 20
19:30 - 20:30
Hatha jóga
Linda Donáthová Konášová CS / EN
18 / 18 +2
07:00 - 08:00
Powerjóga
Veronika Vltavská
4 / 16
08:15 - 09:15
Jóga core.
Ivet Slavikova
9 / 16
09:30 - 10:30
Jemná jóga
Jaroslava Chlebusova MS
0 / 14
10:45 - 11:45
Hatha jóga
eva vykopalová
0 / 14
14:30 - 15:30
Ženská jóga
Alena Přádná
9 / 18
15:45 - 16:45
Powerjóga
Ivet Slavikova
6 / 18
17:00 - 18:00
Jemná jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
10 / 18
18:15 - 19:15
Jin jóga.
Jarmila Kučmášová CS / RU
7 / 18
19:35 - 21:05
Hot jóga
Agáta Kouřilová CS / EN
8 / 20
07:15 - 08:15
Hot jóga
Nikki Šaršeová (Votrubová)
11 / 20
08:45 - 09:45
Jóga vleže
Tereza Ďuračková
0 / 15
10:15 - 11:15
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
4 / 16
11:30 - 12:30
Zdravá záda.
Martina Korálová CS / EN
7 / 16
14:50 - 15:50
Hatha jóga
Simi Markrtová
6 / 20
16:05 - 17:05
Zdravá záda.
Simi Markrtová
14 / 14
17:20 - 18:20
Aerojóga
Martina Benešová CS / EN
11 / 11 +1
18:35 - 19:35
Aerojóga
Martina Benešová CS / EN
2 / 11
19:50 - 21:05
Kundalini jóga
Hanna Pekhart CZ / EN
3 / 14
07:30 - 08:30
Ženská jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
7 / 15
16:10 - 17:10
Mírná HOTjóga
Eva Nosová CS
5 / 20
17:50 - 18:50
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
16 / 16 +2
19:05 - 20:05
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
16 / 16 +1
06:45 - 07:45
Vinyása jóga
Kristýna Havlíková
12 / 14
08:00 - 09:00
Powerjóga
Lorraine Koua
0 / 14
09:00 - 10:30
Hot jóga
Sandra Justová CS
3 / 20
10:30 - 11:30
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
3 / 14
11:30 - 12:30
Mírná HOTjóga
Agáta Kouřilová CS / EN
3 / 20
12:30 - 13:30
Jin jóga.
Veronika Vltavská
0 / 16
13:40 - 14:40
Powerjóga
Veronika Vltavská
3 / 20
14:55 - 15:55
Mírná HOTjóga
Ivet Slavikova
6 / 20
16:10 - 17:25
Hot jóga
Ivet Slavikova
3 / 20
17:30 - 18:30
Powerjóga
Zuzka Macháčková
16 / 16 +2
19:15 - 20:15
Aerojóga
Martina Benešová CS / EN
2 / 11
20:35 - 21:35
Meditační jóga
Alena Přádná
2 / 14
07:00 - 08:00
Hot jóga
Sandra Justová CS
4 / 20
08:30 - 09:30
Hatha jóga
Renáta Jamborová Nováková CS
4 / 15
09:45 - 10:45
Začátečníci
Renáta Jamborová Nováková CS
3 / 15
11:15 - 12:15
Hatha jóga
Jaroslava Chlebusova MS
0 / 16
12:15 - 13:00
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
4 / 15
13:00 - 14:00
Vinyása jóga
Lorraine Koua
1 / 14
14:15 - 15:15
Aerojóga
Markéta Hovorková
0 / 11
15:30 - 16:30
Aerojóga
Markéta Hovorková
0 / 11
16:45 - 17:45
Zdravá záda.
Elena Juránková
13 / 14
17:45 - 19:15
FYZIO hot jóga
Věra Vojtěchová
8 / 20
19:30 - 20:30
Zdravá záda.
Alena Přádná
14 / 16
07:15 - 08:15
Powerjóga
Renáta Jamborová Nováková CS
4 / 15
08:45 - 09:45
Vinyása jóga
Monika Vlachová
0 / 16
10:00 - 11:00
Zdravá záda.
Jaroslava Chlebusova MS
1 / 16
11:15 - 12:00
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
0 / 15
13:15 - 14:15
Jemná jóga
Olga Skopalová CS / RU
1 / 16
14:30 - 15:30
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
10 / 16
15:45 - 16:45
Jóga core.
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
3 / 16
17:00 - 18:00
Jemná jóga
Kateřina Červáková CS/EN
16 / 16 +1
18:00 - 19:00
Aerojóga
Martina Benešová CS / EN
11 / 11
19:45 - 21:15
Hot jóga
Zuzka Macháčková
1 / 20
07:30 - 08:30
Jóga core.
Veronika Vltavská
4 / 16
09:15 - 10:15
Aerojóga
Radka Macháčková
2 / 11
11:45 - 12:45
Powerjóga
Eva Oniščenko CS
5 / 14
13:45 - 14:45
Gravid jóga
Renáta Hošnová (Chrenová)
3 / 18
16:15 - 17:15
Vinyása jóga
Martina Duskova MS
4 / 18
18:15 - 19:15
Vinyása jóga
Kateřina Červáková CS/EN
16 / 16 +2
06:50 - 07:50
Powerjóga
Ivet Slavikova
2 / 15
08:00 - 09:00
Ashtanga jóga
Daniela Zálešáková CS / EN
4 / 15
09:00 - 10:00
Aerojóga
Olívia Káňová CS
0 / 11
10:00 - 11:00
AromaJóga
eva vykopalová
0 / 16
11:15 - 12:15
Zdravá záda.
Martina Korálová CS / EN
6 / 16
12:30 - 13:30
Powerjóga
Martina Korálová CS / EN
2 / 16
14:00 - 15:00
Zdravá záda.
Jana Ricci
0 / 18
15:00 - 16:00
Jemná jóga
Olga Skopalová CS / RU
7 / 16
16:15 - 17:15
Zdravá záda.
Olga Skopalová CS / RU
16 / 16 +1
17:30 - 18:30
Jógalates
Olga Skopalová CS / RU
16 / 16 +1
18:45 - 19:45
Vinyása jóga
Ivana Hájková CS / EN
16 / 16 +5
19:50 - 20:50
Akrojóga
Vlaďka Krochmalová
4 / 18
21:00 - 21:30
Akrojóga
Vlaďka Krochmalová
4 / 18
07:15 - 08:15
Hot jóga
Kristy Korecová CS / EN
4 / 20
08:45 - 09:45
Gravid jóga
eva vykopalová
4 / 16
10:15 - 11:15
Hatha jóga
Elena Juránková
1 / 14
11:30 - 12:30
Ženská jóga
Elena Juránková
2 / 14
13:00 - 14:00
Začátečníci
Radka Macháčková
1 / 14
14:20 - 15:20
Hatha jóga
Blanka Kloudová
0 / 14
15:30 - 16:30
Relaxační jóga
Blanka Kloudová
5 / 14
16:30 - 17:30
Mírná HOTjóga
Jana Ricci
10 / 20
17:50 - 19:20
Hot jóga
Agáta Kouřilová CS / EN
2 / 20
19:20 - 20:20
Jin jóga.
Eva Oniščenko CS
10 / 14
07:30 - 08:30
Hatha jóga
Agáta Kouřilová CS / EN
3 / 14
09:15 - 10:45
Hot jóga
Zuzana Martakova
1 / 20
11:45 - 12:45
Mírná HOTjóga
eva vykopalová
1 / 20
13:15 - 14:15
Jóga core.
Veronika Vltavská
3 / 16
15:15 - 16:15
Vinyása jóga
Jana Ricci
1 / 18
16:50 - 17:50
Jóga core.
Dagmar Vybíralová CS / EN / ES
11 / 14
18:05 - 19:05
Aerojóga
Aristides Campagna EN / ES
0 / 11
19:35 - 20:35
Mírná HOTjóga
Lorraine Koua
4 / 20
07:45 - 08:45
Vinyása jóga
Nikola Čaprnková
0 / 16
09:30 - 10:30
Zdravá záda.
Nikola Čaprnková
0 / 16
12:00 - 13:00
Vinyása jóga
Veronika Vltavská
1 / 15
20:00 - 21:00
Powerjóga
2 / 16
07:00 - 20:00
08:45 - 09:45
Vinyása jóga
Renáta Jamborová Nováková CS
0 / 14
10:00 - 11:00
Jóga core.
Renáta Jamborová Nováková CS
10 / 14
11:00 - 12:15
Hot jóga
Kristy Korecová CS / EN
5 / 20
12:45 - 13:45
Powerjóga
Alena Přádná
2 / 14
14:45 - 15:45
Zdravá záda.
Kateřina Trčková
0 / 16
16:00 - 17:00
Jógalates
Andrea Křížová
1 / 16
17:15 - 18:15
Powerjóga
Andrea Křížová
2 / 16
18:30 - 19:30
Wheel jóga
Andrea Křížová
0 / 16
09:00 - 10:30
Hot jóga
Ivet Slavikova
2 / 20
10:30 - 11:30
Jemná jóga
Agáta Kouřilová CS / EN
8 / 16
11:30 - 12:30
Zdravá záda.
Alena Přádná
0 / 14
13:00 - 14:00
Mírná HOTjóga
Lorraine Koua
5 / 20
15:15 - 16:15
Vinyása jóga
Nikola Čaprnková
0 / 14
16:20 - 17:20
Jin jóga.
Simi Markrtová
1 / 18
17:30 - 19:00
Hot jóga
Jarmila Kučmášová CS / RU
1 / 20
09:15 - 10:15
Powerjóga
Agáta Kouřilová CS / EN
1 / 16
11:45 - 12:45
Hatha jóga
Michaela Veselá
0 / 16
13:30 - 14:30
Gravid jóga
Kateřina Trčková
3 / 16
16:30 - 17:30
Jóga core.
Nikola Čaprnková
3 / 14
17:35 - 18:35
Zdravá záda.
Simi Markrtová
4 / 18
18:50 - 19:50
Zdravá záda.
Miroslava Oravcová
0 / 18
17:40 - 18:40
Aerojóga
Markéta Hovorková
2 / 11
18:55 - 19:55
Hatha jóga
Simi Markrtová
8 / 14

Předklony a záklony v józe

Základy ashtanga jógy

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)